کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6842
    بعد از خرید لایوراک از مغازه دار ها باید عمل اور دوز رو در خانه رو اجرا کنم یا دیگه مشکلی وجود نداره ؟ عمل اوردوز برای سنگ مشکلی به وجود نمیاره اگر مدت زمان بیشتری رو در محلول اور دوز شده قرار بدم ؟
    این موجودات مزاحم داخل لایوراک چه شکلی هستن میشه عکساشون رو لینک بدین ببینم ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17174
    نقل قول نوشته اصلی توسط meis@m نمایش پست ها
    بعد از خرید لایوراک از مغازه دار ها باید عمل اور دوز رو در خانه رو اجرا کنم یا دیگه مشکلی وجود نداره ؟ عمل اوردوز برای سنگ مشکلی به وجود نمیاره اگر مدت زمان بیشتری رو در محلول اور دوز شده قرار بدم ؟
    سلام قبل از ورود لایو راک داخل آکواریوم باید با فرچه لایو راک و تمیز کنی اوردوز کردن هم زیاد مشکلی برای لایو راکت به وجود نمیاره ولی بازم موجودات مزاحم داخل لایو راک همشون بیرون نمیان بعد هم میتونی شکارشون کنی من یه راه خوب بلدم خواستی بهت میگم
    اون موجوداتم که گفتی که تو همه لایو راکها هستن میگو پیستول و مانتیس از همه خطرناک ترن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17174
    سلام دوتا عکس برات میزارم تا دقیقا ببینی با چی طرف هستی این که میبینی مانتیسه که خودم از تانک خودم در آوردم

[IMG]http://***********.ir/images/imported/2015/01/11.jpg[/IMG]
    اینم میگو پیستوله با یه تله شکارش کردم البته با این تله تا الان پنج تا میگو پیستول شکار کردم
    [IMG]http://***********.ir/images/imported/2014/12/17.jpg[/IMG]

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    سلام
    می شه طرز استفاده از سرکه و‌شکر رو بگین، بهترین چیزی هست که در دسترسه، چه سرکه ای و شکر قهوه ای بهتره ( چون طبیعی تره)؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط meis@m نمایش پست ها
    اوردزکردن مشکلی پیش نمیاره ولی باز هم تمام موجودات مزاحم خارج نمیشن و اگه پستول داشته باشی بعدا باید شکارش کنی و پپستول یه بازوش از اون یکی بزرگتره

نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    سلام
    می شه طرز استفاده از سرکه و‌شکر رو بگین، بهترین چیزی هست که در دسترسه، چه سرکه ای و شکر قهوه ای بهتره ( چون طبیعی تره)؟

شکر رو فربد جدولش رو تو قسمت آلبوم دوستان گذاشته و من ندارم و یا بگرد پیداش کن و یا صبر کن بیاد دوباره بزاره

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط hashem_stark نمایش پست ها
    سلام من تا اونجا که شنیدم میشه با استفاده از لایو راک استارت تانک و زد خود منم برای تانک جدیدم همین کارو کردم
    سلام
    باکتری زنده استفاده کنی سیکل زودتر طی میشه و به یکسوم زمان در حالت معمولی کاهش پیدا میکنه و حتی در تانکهای مرجانی با تراکم بالا بهتره که هفته ای استفاده بشه و در سیستم بایوپلت هم گفته شده استفاده بشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    نقل قول نوشته اصلی توسط hjkesler نمایش پست ها
    نظرتون رو راجع به سيستم نور لامپهاي ledحرفه اي مرجاني 46وات دلفيران چيه ؟ ايا بدرد sps ميخوره تو سايتش اين مدل رو با سيستم Radion ™ XR30w Pro مقايسه كرده
    نور رادئون 170 واته ولی این نور 46 واته، من با خود آقای گندمکار که صحبت می کردم ایشون می گفتند چیپ ست ال ای دی ها رو وارد کردن و کلی خرج کردن و دادن چندتا آزمایشگاه تو دانشگاه واسشون تست زدن. به هر حال به نظر من واسه کسی که قصد داره از نور ال ای دی در تانکش استفاده کنه این نور گزینه مناسبی به شرطی که به تعداد مورد نیاز بر اساس لیتراژ آب تانک تهیه کنه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط hashem_stark نمایش پست ها
    سلام دوتا عکس برات میزارم تا دقیقا ببینی با چی طرف هستی این که میبینی مانتیسه که خودم از تانک خودم در آوردم

[IMG]http://***********.ir/images/imported/2015/01/11.jpg[/IMG]
    اینم میگو پیستوله با یه تله شکارش کردم البته با این تله تا الان پنج تا میگو پیستول شکار کردم
    [IMG]http://***********.ir/images/imported/2014/12/17.jpg[/IMG]
    عکسهاتون لود نمی شه، می شه توی آپلود سنتر خوده سایت بذاری یا با تاپاتاک اگه بری خودش روی سرور درست آپلود می کنه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17174
    سلام ببخشید امیدوارم الان عکس ها درست شده باشه با اپلود سنتر سایت آپلود کردم

توضیح هات عکس هارو که قبلا دادم پست 8824

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    15675
    سلام، دوستان روی دم و بدن جراح قهوه ای من نقطه های زیاد سفیدی بوجود اومده که گویا سفیدک هست، برای درمانش باید چیکار کنم ؟ دیروز 1 فن اضافه کردم و دمای آب 3-4 درجه کاهش پیدا کرد.

صفحه 883 از 1093 نخستنخست ... 383783833864865866867868869870871872873874875876877878879880881882883884885886887888889890891892893894895896897898899900901902933983 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)