کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    بازم آپتزیاها تو سیستمم پیداشون شد هرکار میکنم از بین نمیرن کدوم نوع میگو میخورتشون و ضرر آپتزیا تو سیستم چیه اسفنجم هست رو بعضی سنگام اسفنجم آفت؟بعدش میشه همزمان مایکرو باکتر و ریف بیوفول استفاده کرد ؟در ضمن بایو پلیت چیه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647

سوالات آکواریوم آب شور

با سلام
    يه درخواست دارم از قديميا و مطلعين كه يه تايپك با نام بحث در مورد تمامي راكتورها بسازن چون تازه كاراي امثال من نميدونيم كارايي دقيق راكتورها خبر نداريم يا در مورد استفاده ٢ يا چند راكتور باهم يا كنار هم اطلاعي نداريم و ٩٠٪ تايپك ها مطالب خيلي قديمين وتا ميگيم ميشه با اون راكتور استفاده شه ويا ازين مباحث اخطار مياد مه توي تايپك مربوطه پرسيده بشه. ببخشيد طولاني شد
    با تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط اسدی راشدی : 15th November 2014 در ساعت 11:50 PM

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوستان عزیز میشه از شافت استیل در واتر پمپ استفاده کرد حداقل استفاده دوماه وحداکثر هم برای همیشه

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_esf27 نمایش پست ها
    بازم آپتزیاها تو سیستمم پیداشون شد هرکار میکنم از بین نمیرن کدوم نوع میگو میخورتشون و ضرر آپتزیا تو سیستم چیه اسفنجم هست رو بعضی سنگام اسفنجم آفت؟بعدش میشه همزمان مایکرو باکتر و ریف بیوفول استفاده کرد ؟در ضمن بایو پلیت چیه
    سلام
    جوابت رو یه بار تایپ کردم ولی سایت برام قفل شد
    میگوها زیاد تو ریشه کن کردن آبتازیا تاثیری ندارن ، ضررشون استفاده کردن از عناصر و فقر داخل سیستمه و تهاجمی هم هستن و ممکنه به کورالها آسیب برسونن
    از اون اسفنجی که میگی عکس بزار
    میشه از هردوشون استفاده کرد ولی بیوفول دز روزانه داره ولی میکروبامتر بعد طی شدن سیکل هفته ای خوبه اضافه بشه که لزومی نداره

این تایپیک ها رو مطالعه کن

http://www.parsipet.ir/thread29540.html

http://www.parsipet.ir/thread18824.html

نقل قول نوشته اصلی توسط susheant نمایش پست ها
    با سلام
    يه درخواست دارم از قديميا و مطلعين كه يه تايپك با نام بحث در مورد تمامي راكتورها بسازن چون تازه كاراي امثال من نميدونيم كارايي دقيق راكتورها خبر نداريم يا در مورد استفاده ٢ يا چند راكتور باهم يا كنار هم اطلاعي نداريم و ٩٠٪ تايپك ها مطالب خيلي قديمين وتا ميگيم ميشه با اون راكتور استفاده شه ويا ازين مباحث اخطار مياد مه توي تايپك مربوطه پرسيده بشه. ببخشيد طولاني شد
    با تشكر

تایپیک راکتور داریم

http://www.parsipet.ir/thread29350.html

http://www.parsipet.ir/thread29349.html

نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوستان عزیز میشه از شافت استیل در واتر پمپ استفاده کرد حداقل استفاده دوماه وحداکثر هم برای همیشه

شافت یا باید سرامیک باشه و یا استیل ، اگه منظورت استفاده از شافت واترپمپهای آب شیرینه آره میشه ولی اونها استیل نیستن و یه روکش دارن برای دو سه ماه میشه استفاده کرد ولی بعدش که روکش از بین رفت شافت وسطش شروع به خراب شدن میکنه

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_esf27 نمایش پست ها
    به نظر من میگو کمل یا همون نعنایی خودمونو یه تست بکن برا اپتزیا نتیجشو بگو

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    این رو گفتم تو پست جدا بگم که دوستان بیشتر متوجه شن چرا میگیم تو تایپیک مربوطه بپرسید
    الان تو این تایپیک سوالهای خیلی خوبی مطرح میشه ولی بعد چند روز میون صفحات گم میشه و کدوم یکیمون میریم 700 صفحه رو بخونیم ؟
    وقتی تو تایپیک خودش پرسیده بشه مطالب دیگه قدیمی نمیشن و اطلاعات به روز همیشه در صفحات آخری وجود داره

من خودم وقتی تازه کار بودم چند بار پیام دادم که قسمتها سر جاش نیست و برام خیلی گیج کننده بود مطالب
    باور کنید کلی تلاش کردم تا سر سامون بدم این این فروم رو ، شاید حدود 20 موضوع جابجا شدن که تازه شده این
    ولی هر پیشنهادی دارید حتما برای بهتر شدن فروم آب شور بدید
    من منتظر نظرات شما هستم
    فکر میکنم یه تایپیک هم داریم برای همین کار ، پیداش میکنم لینکش رو میزارم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    بله چند تايپك متفرقه هست و جامع نيست منظور من ي تايپك مثل همين تاپك كه بشه در مورد تمام راكتور ها يه جا با هم بحث بشه

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط susheant نمایش پست ها
    بله چند تايپك متفرقه هست و جامع نيست منظور من ي تايپك مثل همين تاپك كه بشه در مورد تمام راكتور ها يه جا با هم بحث بشه

تو همون تاپیکا سوالاتونو بپرسین مطمئن باشین جواب داده میشه
    من هنوز منتظرم سوال شارژ کردن nps رو تو تاپیکتون بپرسین بگم جوابشو
    قبول کنید یکم تنبلی از خودمونه که نمیریم دنباله تاپیکای مربوطه تو تالار بگردیم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    این رو گفتم تو پست جدا بگم که دوستان بیشتر متوجه شن چرا میگیم تو تایپیک مربوطه بپرسید
    الان تو این تایپیک سوالهای خیلی خوبی مطرح میشه ولی بعد چند روز میون صفحات گم میشه و کدوم یکیمون میریم 700 صفحه رو بخونیم ؟
    وقتی تو تایپیک خودش پرسیده بشه مطالب دیگه قدیمی نمیشن و اطلاعات به روز همیشه در صفحات آخری وجود داره

من خودم وقتی تازه کار بودم چند بار پیام دادم که قسمتها سر جاش نیست و برام خیلی گیج کننده بود مطالب
    باور کنید کلی تلاش کردم تا سر سامون بدم این این فروم رو ، شاید حدود 20 موضوع جابجا شدن که تازه شده این
    ولی هر پیشنهادی دارید حتما برای بهتر شدن فروم آب شور بدید
    من منتظر نظرات شما هستم
    فکر میکنم یه تایپیک هم داریم برای همین کار ، پیداش میکنم لینکش رو میزارم
    بله حرفه شما درسته ولي الان تايپك اسكيمر ٤ صفحه هستش ولي اكثرأ مال سال ٨٩ تا ٩١ هستش كه بدرد الان نميخورن و تاريخ گذشتن حالا اگه بشه ٧٠٠ صفحه نحايتأ ٢٠ صفحه اخر بدرد ميخوره و من منظورم يه تايپك كلي كه هر چيزي در مورد هر راكتوري بشه پورسيد و بحث كرد

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    [SIZE=2]شافت یا باید سرامیک باشه و یا استیل ، اگه منظورت استفاده از شافت واترپمپهای آب شیرینه آره میشه ولی اونها استیل نیستن و یه روکش دارن برای دو سه ماه میشه استفاده کرد ولی بعدش که روکش از بین رفت شافت وسطش شروع به خراب شدن میکنه
    خیلی ممنون .نه تمام استیل هست,شافت واتر پمپ اسکیمرم شکسته بودکه هیچجا گیر نمیومد,از شماهم پرسیدم که گفتید گیر نمیاد,برای همین رفتم از روش دوتا ساختم یکی استیل یکی هم تفلون سخت (مشابه فیتینگ ولی سفت تر وحالت خشک),که شما میگید استیل خوبه پس همین استیل را استفاده میکنم تا ببینم چی میشه

صفحه 806 از 1093 نخستنخست ... 306706756787788789790791792793794795796797798799800801802803804805806807808809810811812813814815816817818819820821822823824825856906 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)