کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط susheant نمایش پست ها
    اين تازه ٢٠ درصشه شقايق و مرجانا هم نيستن
    من كسي نبود اول راهندازي اك كه بهم بگه و كلي ماهي و مرجان تلف كردم فروشهندها هم فقط دارو ميدادن و بدتر ميكردن اب اك و وقتي ١٠ ١٥ ماهي باهم ميخريدم هيچكي نميگفت كه نميشه اين تعداد رو با هم اضافه كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk
    اوکی
    ممنون ازت که حالا اینجایی و کمک می کنی تا کسی به درد خودت دچار نشه یا با کمترین خسارت ممکنه باشه.
    من واقعاً متأسفم،می دونم چه حسه بدی داره اینکار،من سر آک آب شیرینم دوبار کشتار تمام و کمال دادم.
    اما خواهشاً اون اجساد رو بریز بره، ببر دفنشون کن،کلی بیماری برات درست می کنن حتی توی فریزر

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    دلم نمياد خيلي دوسشون دارم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    دلم نمياد خيلي دوسشون دارم

آخه عزیز من
    مردن، من پدربزرگم خودش برام یه پدر کامل بود اما رفت، روزی هم نوبت پدر و مادرم می شه و بعدشم خودم و بعد باز دخترکم و ....
    این اجساد رو دفن کن بذار به چرخه حیات برگردن تا دوباره در غالب چیز دیگه ای بیان‌توی همین دنیا
    این کارت خودش کلی بیماری برات میاره که اگه نتونی سرپا باشی باز تلفات خواهی داشت.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوستان راس ميگن اينا ٢٠ درصد تلفات تو ٣ ماه اوله كه فريز كردمSent from my iPhone using Tapatalk
    وااای.چقدرماهی .خیلی ناراحت شدم.توف به اون فروشندهایی که فقط به فکر جیب خود هستندنامردها اطلاعات ندارندوتاحالا بیشترازمولی نگه نداشتند سریع مغازه میزنند بعضیشون هم عمدا هیچی نمیگن ببین چقدر خوشکل هستند,من خودم یه بار اوایل کارم بخاطر یه بیماری سفیدک ومصرف اشتباه مس واطلاعات غلط دادن فروشنده حدود ١٠تا١۵عدد از ماهیام مردنداون موقع نه کتابی گیرم میامدنه اینترنتی داشتم البته کلاهم اطلاعات کم بودولی یه فروشنده ندونه که مس چه به سر ماهی میاره واین دارو را بادادن دوزاشتباه بفروشه.خیلی ناراحت شدم از این صحنه,خوب کاری کردید این تصویر را گذاشتید باعث میشه که بقیه به هر فروشنده ای اعتماد نکنند,

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    [QUOTE=susheant;229795]اين تازه ٢٠ درصشه شقايق و مرجانا هم نيستن
    من كسي نبود اول راهندازي اك كه بهم بگه و كلي ماهي و مرجان تلف كردم فروشهندها هم فقط دارو ميدادن و بدتر ميكردن اب اك و وقتي ١٠ ١٥ ماهي باهم ميخريدم هيچكي نميگفت كه نميشه اين تعداد رو با هم اضافه كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE
    سلام . دوسته عزیز هر کسی این صحنرو ببینه ناراحت میشه ولی کاریه که شده ،خدا لعنت کنه برخی از این مغازه داارهارو ، خدایی خیلی نامردن ، فقط فکر کاسبیه خودشونن نه فکر این زبون بسته ها هستن نه فکر جیبه ما و فقط و فقط جیبه خودشونو میبینن ، این فروشندها دوست دارن ما تلفات بدیم تا مشتریهایه ثابتشون باشیم ، ما نباشیم اینا باید سماغ بمکن ، البته همه این داستانها بر میگرده به خودمون ، گرون میفروشن میخریم ، اطلاعاته غلط میدم میخریم ، باهامون بد صحبت میکنن میخریم ، البته این داستان شده کار روز مره ما ایرانیها . امیدوارم روزی برسه همه چیز درست بشه .......امیدوارم.......ن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968

دوستان راس ميگن اينا ٢٠ درصد تلفات تو ٣ ماه اوله كه فريز كردم

این همه تلفات من یه ماهی ازم میمرد کلا سرد میشدم تا یه مدت متاسفانه اکثر ما قبل از راه اندازی آکواریوم شور و حتی شیرین نه اطلاعات درستی داریم و نه مطالعه میکنیم و فقط به حرف فروشنده اکتفا میکنیم آکواریوم آب شور یعنی صبر حوصله و مطالعه مهمتر از همه عجله نکردن اصلا به حرف فروشنده ها نباید گوش کرد حتی خودم بعد از دو سه سال داشتن آکواریوم آب شور موقع راه اندازی آکواریوم نانو خودم تست آمونیاک رو صبر نکردم و دقت درستی به خرج ندادم تا یک ماه فقط نتونستم صفرش کنم بدلیل عجله و اضافه کردن ماهی جدا از پول این ماهیا آدم بیشتر دلش میسوزه واسه این مخلوقات زیبا

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_esf27 نمایش پست ها
    حواسم نیست منظورم katalyst برایت ول بود فسفات هم phosphat r پس چه رزینی تاثیر داره و عملکرد خوبی داره روی نیترات
    katalys بایو پلت هست.اگه بخوای استفاده کنی نئو زئو رو باید در بیاری به اسکیمر قوی و راکتور هم احتیاج داری. export no3 یا nitratex jbl به نظرم برای نیترات خوبه اما با سیفون و یه رف میشه به راحتی نیتراتو پایین نگه داشت بدون مدیا
    در رابطه با اون نئو زئو هم.راکتور زئولیت یه نوع زئولیت مخصوص داره و یک سری محلول از شرکت kz که برای استارتش و ادامش از اونا استفاده میکنند ولازمه که تو ایران ما نه زئولیتشو داریم نه محلولارو خود راکتور هم علاوه بر چرخش اب توسط واتر پمپ به صورت دستی یا اتومات هر چند وقت مدیارو تکون باید بدی و جابجا کنی که کارایی داشته باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    katalys بایو پلت هست.اگه بخوای استفاده کنی نئو زئو رو باید در بیاری به اسکیمر قوی و راکتور هم احتیاج داری. export no3 یا nitratex jbl به نظرم برای نیترات خوبه اما با سیفون و یه رف میشه به راحتی نیتراتو پایین نگه داشت بدون مدیا
    در رابطه با اون نئو زئو هم.راکتور زئولیت یه نوع زئولیت مخصوص داره و یک سری محلول از شرکت kz که برای استارتش و ادامش از اونا استفاده میکنند ولازمه که تو ایران ما نه زئولیتشو داریم نه محلولارو خود راکتور هم علاوه بر چرخش اب توسط واتر پمپ به صورت دستی یا اتومات هر چند وقت مدیارو تکون باید بدی و جابجا کنی که کارایی داشته باشه
    اون زئولیت محصول برایت ول خود شرکت برایت ول گفته با مایکرو باکتر و محلول ریف خود شرکت استفاده بشه و اشاره ای به راکتور نکرده و هر هفته نئو زئو رو اضافه میکنی و بعد 6 هفته 25 درصدشو تعویض میکنی این چیزیه که خوده شرکت گفته من سیستمم نانو و جایی واسه رفجیوم و راکتور ندارم فک کنم چاره ای جز تعویض آب ندارم این رزین ها رو هم فک کنم باید استفاده کنم بی تاثیر نباشه همراه با تعویض آب

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_esf27 نمایش پست ها
    اون زئولیت محصول برایت ول خود شرکت برایت ول گفته با مایکرو باکتر و محلول ریف خود شرکت استفاده بشه و اشاره ای به راکتور نکرده و هر هفته نئو زئو رو اضافه میکنی و بعد 6 هفته 25 درصدشو تعویض میکنی این چیزیه که خوده شرکت گفته من سیستمم نانو و جایی واسه رفجیوم و راکتور ندارم فک کنم چاره ای جز تعویض آب ندارم این رزین ها رو هم فک کنم باید استفاده کنم بی تاثیر نباشه همراه با تعویض آب
    هر طور مایلین اگه فکر میکنید رزین نیترات ار جوابگو هست استفاده کنید و همینطور زئولیت
    در رابطه با محصولات برایتول فقط تو کشور ما گل کرده و همه استفاده میکنند اگه یه سرچ کنید میبینید که مورد بررسی قرار دادن محصولاتشو و دیدن نصف محصولات با ادعایی که شرکت رو لیبل کرده جور در نمیاد و ادعا و دوز ها الکی هست یه سری از محصولات هم که همین رزینی ها هست کارایی لازم رو ندارن (که اینو تو ایران هم بهش رسیدیم اکثرا) یه لیست بلند بالا داره البته این مبنی بر این نیست که به درد نمیخوره محصولاتش اما شاید جزوه 10تای اول هم نباشه تو دنیا
    در رابطه با زئولیت هم که استفاده کردین شا فکر کنم پنجمین نفری هستین که فید بک گذاشتین راجعبه این محصول برایتول تو دنیا تو فضای مجازی
    هدف راهنمایی بود فقط
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    هر طور مایلین اگه فکر میکنید رزین نیترات ار جوابگو هست استفاده کنید و همینطور زئولیت
    در رابطه با محصولات برایتول فقط تو کشور ما گل کرده و همه استفاده میکنند اگه یه سرچ کنید میبینید که مورد بررسی قرار دادن محصولاتشو و دیدن نصف محصولات با ادعایی که شرکت رو لیبل کرده جور در نمیاد و ادعا و دوز ها الکی هست یه سری از محصولات هم که همین رزینی ها هست کارایی لازم رو ندارن (که اینو تو ایران هم بهش رسیدیم اکثرا) یه لیست بلند بالا داره البته این مبنی بر این نیست که به درد نمیخوره محصولاتش اما شاید جزوه 10تای اول هم نباشه تو دنیا
    در رابطه با زئولیت هم که استفاده کردین شا فکر کنم پنجمین نفری هستین که فید بک گذاشتین راجعبه این محصول برایتول تو دنیا تو فضای مجازی
    هدف راهنمایی بود فقط
    موفق باشید
    منظورم از رزین export no3 یا nitratex jbl یا nitrat r برایت ول بود اطلاع درستی از دوتا محصول اولی ندارم که آیا رزینن یانه یکی از اینا رو استفاده میکنم که شما نظر موافقی درباره nitrat r ندارید

صفحه 798 از 1093 نخستنخست ... 298698748779780781782783784785786787788789790791792793794795796797798799800801802803804805806807808809810811812813814815816817848898 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)