همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    اگر منظورت همون دانه های گرد هستش که یکی بسته اش سبز و اویکی آبیه، من جفتشون رو با هم قاطی کردم و روزی ۲ بار اینقدر که همونجا بخورن و چندتا هم برای گابی و لابسترم و سایر کف خوارهام می ریزم Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    دوست عزیز کلا در اب شور غذای زیاد دادن خوب نیست میگو هم اصلا به ماهیا ندادید مشکلی نیست حالا سالی ماهی یه بار مشکلی نیست اینم برای تنوع ,تواکهایی که ریف نباشه مشکلی نیست که هفته ای یه بارمیگو بهشون داد,در صورتی که هر روزبه ماهیامیگوبدید حتی اگه ماهیاهم میگو ها را بخورند باز هم مدفوعشون میتونه باعث بالا رفتن نیترات بشه.برای شقایقها هم ماهی یک یا دوبار البته به بعضی از ماهیا باید بدید چون اذیت میکنند مثل دلقک اون شقایق

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    16576
    با سلام
    ببخشيد كسي از دوستان ميدونه كجا ميتونم محصولات مارين سورس ( اسكيمر و پمپ ) پيدا كنم تهران و كرج باشه بهتره ممنون ميشم من خيلي از مغازه هاي نواب رو گشتم كسي نداشت

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز کلا در اب شور غذای زیاد دادن خوب نیست میگو هم اصلا به ماهیا ندادید مشکلی نیست حالا سالی ماهی یه بار مشکلی نیست اینم برای تنوع ,تواکهایی که ریف نباشه مشکلی نیست که هفته ای یه بارمیگو بهشون داد,در صورتی که هر روزبه ماهیامیگوبدید حتی اگه ماهیاهم میگو ها را بخورند باز هم مدفوعشون میتونه باعث بالا رفتن نیترات بشه.برای شقایقها هم ماهی یک یا دوبار البته به بعضی از ماهیا باید بدید چون اذیت میکنند مثل دلقک اون شقایق
    خب الان من ۶ تا دلقک دارم، ۴ تا اسالاریس، ۲ تا اسکانک، دو تا کاردینال بنگال و چندین ماهی دیگه که باید غذای گوشتی توی غذاییشون باشه. اونا رو چی کار کنم؟
    همون غذایی که آقا علیرضا گفت کافیه؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    دوست عزیز شما از دوتا غذا استفاده کن. یکی اوشن فرمول یک که برای گوشتخوارهاست و یکی دیگه هم اوشن فرمول ۲ که برای گیاه خوار ها هست. غذای کلیکی JBL هم خوبه ولی با این ۲تا نیازی به غذای دیگه نداری. خیلی خواستی حال بدی به ماهیات میتونی هفته ای یک بار هم میگو ریز شده بدی و هفته ای یک بار هم جلبک ورقه ای اوشن. این ۲تای آخر رو ندادی هم هیچ مشکلی نیست. پیروز باشی.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
    دوست عزیز شما از دوتا غذا استفاده کن. یکی اوشن فرمول یک که برای گوشتخوارهاست و یکی دیگه هم اوشن فرمول ۲ که برای گیاه خوار ها هست. غذای کلیکی JBL هم خوبه ولی با این ۲تا نیازی به غذای دیگه نداری. خیلی خواستی حال بدی به ماهیات میتونی هفته ای یک بار هم میگو ریز شده بدی و هفته ای یک بار هم جلبک ورقه ای اوشن. این ۲تای آخر رو ندادی هم هیچ مشکلی نیست. پیروز باشی.
    ممنون
    من اون دوتا غذای اوشن رو دارم و با هم قاطی کردم و روزی دوبار می دم.
    به ریفها هم از این به بعد همون گرد رو می دم، هفته ای یه بارهم بهشون حال می دم 😋

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    خب الان من ۶ تا دلقک دارم، ۴ تا اسالاریس، ۲ تا اسکانک، دو تا کاردینال بنگال و چندین ماهی دیگه که باید غذای گوشتی توی غذاییشون باشه. اونا رو چی کار کنم؟همون غذایی که آقا علیرضا گفت کافیه؟Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    اره همین ها را بدید خوبه,منظورم به دلقک میگو دادن این بود که تا بخوای بدی به شقایق واون هم بخوره دلقک میگیره ومیخوره بعضی از دلقک ها خودشون غذا یا ماهی مرده را بر میدارند وبه دهان شقایقشون میندازند,شما همون غذای خشک را استفاده کن اگه خواستید تنوعش را زیاد کنید.من چهار مدل از غذاهای اوشن ویکی هم اسپرولیناjblبهشون میدم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    ممنون
    من اون دوتا غذای اوشن رو دارم و با هم قاطی کردم و روزی دوبار می دم.
    به ریفها هم از این به بعد همون گرد رو می دم، هفته ای یه بارهم بهشون حال می دم

سلام دوسته عزیز . صبحه همگی به خیر وخوشی ، شما اگه میخایی ماهیات سرحال و شادابتر هم باشن در ماه چند مرتبه بهشون آرتمیایه تازه و زنده بده تا شادابیشون بیشتر بشه ، با این حالی که بهشون میدی دستتونم میبوسن ، کلا در غذا دادن خیلی سختگیر نباش و حساسیت بیش از حد نشون نده ، با حساسیت غذا دادن منجر به این میشه که غذا بیش از حد بهشون بدی و شرایط آبرو واسه ریفهات بهم بزنی ، موفق باشید .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    ممنون از همه دوستان
    خیلی کمک خوبی می دین همه

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام دوسته عزیز . صبحه همگی به خیر وخوشی ، شما اگه میخایی ماهیات سرحال و شادابتر هم باشن در ماه چند مرتبه بهشون آرتمیایه تازه و زنده بده تا شادابیشون بیشتر بشه ، با این حالی که بهشون میدی دستتونم میبوسن ، کلا در غذا دادن خیلی سختگیر نباش و حساسیت بیش از حد نشون نده ، با حساسیت غذا دادن منجر به این میشه که غذا بیش از حد بهشون بدی و شرایط آبرو واسه ریفهات بهم بزنی ، موفق باشید .
    سلام و صبح شما هم بخیر
    من آرتیمیا و هر غذای دیگه ای رو توصیه نمیکنم مگر برای غذا خور کردن ماهیها و اونم بهتره تو تانک قرنطینه انجام بشه
    هر غذای زنده ای ریسک به همراه داشتن عوامل بیماری زا رو داره

send by tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام و صبح شما هم بخیر
    من آرتیمیا و هر غذای دیگه ای رو توصیه نمیکنم مگر برای غذا خور کردن ماهیها و اونم بهتره تو تانک قرنطینه انجام بشه
    هر غذای زنده ای ریسک به همراه داشتن عوامل بیماری زا رو داره

send by tapatalk
    من از این میگوهایی که به صورت قرص در اومده و بسته بندی و یخ زده هست می دم، فکر کنم غنی شده هم باشن

صفحه 792 از 1093 نخستنخست ... 292692742773774775776777778779780781782783784785786787788789790791792793794795796797798799800801802803804805806807808809810811842892 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)