کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    15605
    نقل قول نوشته اصلی توسط hjkesler نمایش پست ها
    کسی در مورد غذا خور کردن و مهمتر از همه نگهداری نوارمسی تجربه ای داره ؟ چه سایزیش موقع خرید بهتره کوچیک یا بزرگ ؟مثل مرون عاشق نوار مسی ام
    سلام
    دوست عزیز نوار مسی جزو ماهیهای حساسه و نگهدارش سخته واسه غذاخور کردنش هم بهتره از آرتمیا استفاده بشه البته این نظر منه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    میگم شما چندتا اک باید داشته باشید نگید نه,نمیتونید رف اکتون را جوری بذارید یا کمد زیر تانک را جوری تغییر بدید که مشخص باشه واسب دریایی را هم داخل رف نگه دارید
    رف رو توش یه مقدار انگوری گذاشتم که پر شه، یه لامپ متال هم براش گرفتم باید درستش کنم، یه جداگانه خیلی بهتره نمای بهتری می ده به اتاق

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    کلافه شدم ازآمونیاک سیستمم بعد از استفاده یه کلی دنیترول و مایکروباکتر برایت ول و تعویض آب هنوز نتونستم صفرش کنم کمتر از 0.25 ولی همینم خطرناک ماهیا توی استرسن و همش قایم میشن که بارز ترین نشونه وجود آمونیاک تو سیستمه آخرین راهیکه مونده واسم استفاده از آمکوئل پلاس که توی رفرنسای انگلیسی ازش یاد شده 0.01 آمونیاک توی سیستم باعث از بین رفتن ریف میشه که اکثر تسترا نشونش نمی دن و حرکت سریع ماهیا تو آکواریوم و پنهون شدنشون و وحشت و سنگین نفس کشیدنشون حتی وجود 0.01 فکرشم نمی کردم اینقد مضر باشه اینم رفرنس انگلیسیش Ammonia And Nitrite In Saltwater Aquariums

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_esf27 نمایش پست ها
    کلافه شدم ازآمونیاک سیستمم بعد از استفاده یه کلی دنیترول و مایکروباکتر برایت ول و تعویض آب هنوز نتونستم صفرش کنم کمتر از 0.25 ولی همینم خطرناک ماهیا توی استرسن و همش قایم میشن که بارز ترین نشونه وجود آمونیاک تو سیستمه آخرین راهیکه مونده واسم استفاده از آمکوئل پلاس که توی رفرنسای انگلیسی ازش یاد شده 0.01 آمونیاک توی سیستم باعث از بین رفتن ریف میشه که اکثر تسترا نشونش نمی دن و حرکت سریع ماهیا تو آکواریوم و پنهون شدنشون و وحشت و سنگین نفس کشیدنشون حتی وجود 0.01 فکرشم نمی کردم اینقد مضر باشه اینم رفرنس انگلیسیش Ammonia And Nitrite In Saltwater Aquariums
    من فك كنم وقتي باكتري زنده اضافه ميكنيم تا ٢ ٣ روز اول امنياك بعد نيتريت ميرن بالا بعد درس ميشه البته فك كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    نقل قول نوشته اصلی توسط susheant نمایش پست ها
    من فك كنم وقتي باكتري زنده اضافه ميكنيم تا ٢ ٣ روز اول امنياك بعد نيتريت ميرن بالا بعد درس ميشه البته فك كنم

من یه ماهه دارم انواع باکتری ها رو امتحان می کنم تاثیر نکرده نانو تانک نه تانک عادی اگه سایزش خوب بود مشکلی واسم پیش نمیومد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    بچه ها من تستر آب ندارم
    چی خوبه؟ البته می دونم هرچی پول بدی همونقدر آش می خوری اما یه چیز معقول که تانکم رو از خطر نجات بدم...

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_esf27 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما باچی تست کردید میگید امونیاک بالاست.وچند وقته که اک را راه اندازی کردید.واین قدر استفاده کردن از باکتری فایده نداره تا حدی سیستم میپذیره

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    بچه ها من تستر آب ندارم
    چی خوبه؟ البته می دونم هرچی پول بدی همونقدر آش می خوری اما یه چیز معقول که تانکم رو از خطر نجات بدم...
    دوست عزیزAPIتستش خوبه قیمت هر تست هم از ۵٠تا۶۵هست

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیزAPIتستش خوبه قیمت هر تست هم از ۵٠تا۶۵هست
    از این تستهای قطره ای و مایع منظوره شماست؟؟؟ دیدم از اونا اما این دستگاه های دیجیتال چی؟؟ اونا جواب می دن؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    نقل قول نوشته اصلی توسط hjkesler نمایش پست ها
    کسی در مورد غذا خور کردن و مهمتر از همه نگهداری نوارمسی تجربه ای داره ؟ چه سایزیش موقع خرید بهتره کوچیک یا بزرگ ؟مثل مرون عاشق نوار مسی ام
    اولأ بايد سنگاي خوبي داشته باشي كه بتونه از اونا تغضيه كنه بهد با ارتميا و ميگو رنده كن بده بهش من نوار مسي موريش رو همينطوري غذا خور كردم

صفحه 783 از 1093 نخستنخست ... 283683733764765766767768769770771772773774775776777778779780781782783784785786787788789790791792793794795796797798799800801802833883 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)