کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    Fish
    شماره عضویت
    6315
    نه قبلا صفر بود ولی جدیدا کنترل نکردم از تذکرت ممنون راستی جواب سوال دومم چی میشه ؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط hjkesler نمایش پست ها
    نه قبلا صفر بود ولی جدیدا کنترل نکردم از تذکرت ممنون راستی جواب سوال دومم چی میشه ؟
    دستگاه ار او هیچ وقت تی دی اس صفر نمیده ، ال ای دی ها هم یکی از عوامل رشد سیانو هستن
    من نشیدم که مرجانها رو بشه ضد عفونی کرد ولی برایتول یه محصول داره که بر پایه یده به اسم مدیا کورال ، این لینک رو نگاه کن

http://www.parsipet.ir/thread19199.html

send by Tapatalk

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    [QUOTE=aظmiroscar;224848]سلام دوستانمیخواستم یه تایمر برای سیستم روشنایی آکواریوم بگیرم،کسی میدونی چی و چه مدلی و چه قیمتی باید بگیرم؟در ضمن من بخاطر جلبک و اینا معمولا بین ۵ ساعت تا ۷ ساعت نور میدم،ماکسیمم و مفید زمانی که میتونم نور بدم چقدر هستش؟ ، توی مغازه ها دیدم و پرسیدم که مال اونها ۱۰ تا ۱۲ ساعت هم روشن هست قضیه چیه؟باتشکر[/QUOTEدوست عزیز اگه تایمر چینی گفتند هزار تومان نگیر چند وقت پیش من برای یک روز یه تایمر چینی گرفتم که شب میام برق روشن باشه بتونم بچه ماهیام را غذا بدم شب که برگشتم دیدم لامپ را روشن نکرده تا فردا صبح که غذا خواستم بدم نصفشون مرده بودن .فقط یه بار کار کرده بود اینم موقع امتحان ولی یکی المانی دارم که خیلی قدیمیه وسنگین تر هست نسبت به جدیدش یادم نیست چند ساله داره کار میکنه .غیر از قطع برق شاید یک بار نباشه من ساعتش راتنظیم کرده باشم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    [QUOTE=mahidost;224899]
    نقل قول نوشته اصلی توسط aظmiroscar نمایش پست ها
    سلام دوستانمیخواستم یه تایمر برای سیستم روشنایی آکواریوم بگیرم،کسی میدونی چی و چه مدلی و چه قیمتی باید بگیرم؟در ضمن من بخاطر جلبک و اینا معمولا بین ۵ ساعت تا ۷ ساعت نور میدم،ماکسیمم و مفید زمانی که میتونم نور بدم چقدر هستش؟ ، توی مغازه ها دیدم و پرسیدم که مال اونها ۱۰ تا ۱۲ ساعت هم روشن هست قضیه چیه؟باتشکر[/QUOTEدوست عزیز اگه تایمر چینی گفتند هزار تومان نگیر چند وقت پیش من برای یک روز یه تایمر چینی گرفتم که شب میام برق روشن باشه بتونم بچه ماهیام را غذا بدم شب که برگشتم دیدم لامپ را روشن نکرده تا فردا صبح که غذا خواستم بدم نصفشون مرده بودن .فقط یه بار کار کرده بود اینم موقع امتحان ولی یکی المانی دارم که خیلی قدیمیه وسنگین تر هست نسبت به جدیدش یادم نیست چند ساله داره کار میکنه .غیر از قطع برق شاید یک بار نباشه من ساعتش راتنظیم کرده باشم
    آقا منم 3تا از این چینی ها خریدم و کلا 3 ماه کار کرد و الان 2تاش گیر میکنه. فقط آلمانی بخرید.
    ویرایش توسط imaan : 20th October 2014 در ساعت 09:57 PM

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    ببخشید دوستان امروز چندتا موجود دیدم که مثل کرم لوله بود شاخک داشت قدش نیم سانت قطرش یک میل البته تو اک یکی از دوستان بزرگتر رادیدم ولی نمیدونم کی که ازش بپرسم رنگش هم قهوه ای روی سنگ ثابت هستندکسی میدون چیه وچه کارشون باید کرد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    سلام به نظر شما این

مرجان سنگ ها سلامت هستند توی تانک اکوارمی که بود خیلی باز بود ولی تو اک من بیشتر از این باز نمیشه چرا?
    اگه کسی تجربه شو داره به منم بگه ممنون
    نکته ی بعدی توی یکی شون 2 عدد کرم وجود داشت که درش اوردم چی بودن ?باید در میاوردم
    ویرایش توسط wow2005dlta : 21st October 2014 در ساعت 05:41 AM

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    ببخشید دوستان امروز چندتا موجود دیدم که مثل کرم لوله بود شاخک داشت قدش نیم سانت قطرش یک میل البته تو اک یکی از دوستان بزرگتر رادیدم ولی نمیدونم کی که ازش بپرسم رنگش هم قهوه ای روی سنگ ثابت هستندکسی میدون چیه وچه کارشون باید کرد
    احتمالا حلزون لوله ای ورمتید باشه ، بهتره به صورت فیزیکی (دستی ) خارجشون کنید

اگه از اینها نبود باید عکس بزارید تا مشخص بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط wow2005dlta نمایش پست ها
    سلام به نظر شما این

مرجان سنگ ها سلامت هستند توی تانک اکوارمی که بود خیلی باز بود ولی تو اک من بیشتر از این باز نمیشه چرا?
    اگه کسی تجربه شو داره به منم بگه ممنون
    نکته ی بعدی توی یکی شون 2 عدد کرم وجود داشت که درش اوردم چی بودن ?باید در میاوردم

سلام
    شقایق سنگ مرجان بسیار حساسیه و به کوچکترین مشکل واکنش نشون میده
    شما یه توضیح درباره سیستم نور و سیفون و تستها بفرمایید تا بشه راهنمایی کرد
    اون کرمها هم آفت بودن و باید خارج میکردید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    تانکم 200 لیتره هفته ای 10 لیتر سیفون دارم
    تست ها kh نیترات امونیاک دارم
    سیستم نور 39 عدد ای دیدی 14 تا ابی یک وات بقیه سفید.با لنز 2 عدد مهتابی که تو کست دیدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    سلام به دوستان پارسی پت علل خصوص آقا فربد من ph آبم با سنگ هوا تثبیت می کنم روی 8 الی 8.1 بدون هیچ افزودنی با پمپ هوا خالی ساعت 12 تا هفت صبح میزارم روشن بمونه اگه شب قبلش رسیده باشه به 7.8 فرداش میرسه رسیده به 8 یا 8.1 گردش آبم 20 برابر ظرفیت تانکمه نمی دونم چرا دچار کمبود اکسیژن میشه اسکیمرمم همیشه روشنه می خوام دیگه همیشه سنگ هوا قرار بدم توی آبم اکسیژن همیشه ph تثبیت میکنه اگه کلسیم و منیزیم روی رنج باشن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow2005dlta نمایش پست ها
    تانکم 200 لیتره هفته ای 10 لیتر سیفون دارم
    تست ها kh نیترات امونیاک دارم
    سیستم نور 39 عدد ای دیدی 14 تا ابی یک وات بقیه سفید.با لنز 2 عدد مهتابی که تو کست دیدید
    دوست عزیز آب ببرید بیرون یه سری تست کامل بگیرید و نتایجش رو بگید ، همونطور که قبلا گفتم شقایق سنگها بسیار حساسن و خیلی زود خراب میشن

send by Tapatalk

صفحه 751 از 1093 نخستنخست ... 251651701732733734735736737738739740741742743744745746747748749750751752753754755756757758759760761762763764765766767768769770801851 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)