صفحه 67 از 1093 نخستنخست ... 174849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485861171675671067 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 661 به 670 از 10922
    همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط beh999 نمایش پست ها
    دوست عزیز با این سایز حداقل حدود 20 تا 30 میلیون هزینه می بره که باز برای
    اشنای شما و گرفتن قیمت می تونید به سایت اب سکون برید و قیمت بگیرید
    البته من نمی خوام برای اون شرکت تبلیغ کنم ولی یه شرکت بزرگ تو این زمینه هست که گاتولوک کارهای
    خودشون هم تو سایتش هست که من یکی رو از نزدیک دیدم که واقعه اند تو کار خودشون استادن.
    حتی یه اکواریوم در حدود 54 میلیونی هم درست کردند که ولی واقعه ان قیمت شون هم بالاست.
    این جور شرکتها بیشتر بدرد کسایی میخورن که بودجه نا محدود دارن و کسانی مثل من که برایه خرید
    یه ماهی مغازه دار5هزار تومن گرون میده اصلن خرید نمیکنم بکار نمیاد.من کاتالوگشو دیدم تو حجمهایه در حد
    800تا1000لیتر من ااکواریومهایی قشنگتر از اینا رو دیدم که اگه به احتساب قیمتم بگیم مطمئنن قیمت تمام شده
    اونها خیلی کمتر ازاین مبالغی که شما می گید میشه.20تا30میلیون پول کمی نیست اونم برایه یک اکواریوم2000لیتری
    درسته قیمتهایه موجودات زیاده ولی چقد میخوان توش ماهی و ریف بریزن که 20تا30میلیون پول میگیرن برایه ساخت
    و پر کردن یه اکواریوم.
    این اکواریوم ساختشم 10میلیون تموم بشه میدونید با20میلیون تومن میشه چنتا ریفو ماهی تهیه کرد؟
    خوشحال میشم بقیه دوستانهم نظرشونو بگن ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    من هم سایت این شرکت رو دیدم تانکهای قشنگی درست کرده بودن ولی از دور چون فقط فیش اونلی بودن که با ریفهای مصنوعی تزيینشون کرده بودن که اگه کسی ک از اب شور سر در میاره ببینتش اصلا براش جالب نیست مهم تو اکواریوم اب شور زنده بودن تمام موجودات داخل اون هستش...به نظر من اینچنین تانکهای با حجم بیشتر از 1500 لیتر باید انچنان شرایط خوبی از لحاظ پارامترها داشته باشن که دیگه نیازی به خرید تعداد زیادی ریف نباشه ، در ابتدا تعداد محدودی خریداری کنی و بزاری خودشون تکثیر بشن و تانکو پر کنن...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    این جور شرکتها بیشتر بدرد کسایی میخورن که بودجه نا محدود دارن و کسانی مثل من که برایه خرید
    یه ماهی مغازه دار5هزار تومن گرون میده اصلن خرید نمیکنم بکار نمیاد.من کاتالوگشو دیدم تو حجمهایه در حد
    800تا1000لیتر من ااکواریومهایی قشنگتر از اینا رو دیدم که اگه به احتساب قیمتم بگیم مطمئنن قیمت تمام شده
    اونها خیلی کمتر ازاین مبالغی که شما می گید میشه.20تا30میلیون پول کمی نیست اونم برایه یک اکواریوم2000لیتری
    درسته قیمتهایه موجودات زیاده ولی چقد میخوان توش ماهی و ریف بریزن که 20تا30میلیون پول میگیرن برایه ساخت
    و پر کردن یه اکواریوم.
    این اکواریوم ساختشم 10میلیون تموم بشه میدونید با20میلیون تومن میشه چنتا ریفو ماهی تهیه کرد؟
    خوشحال میشم بقیه دوستانهم نظرشونو بگن ؟

البته حرف شما درست من هم گفتم قیمت ها بالا است ولی من منظورم مشاوره در مورد وسایل هاش وساخت که به یه نتیجه از حرفهاشون رسید خودشون شروع به کار شن
    چون من یکی از اشناهام یه اک اب شیرین بزرگ می خواست که حتی با پرداخت مبلغی برای مشاوره چند شرکت خودش شروع به کار کرد ولی با گلچینی از حرفهای تمام انها
    ولی با این ظرفیت اب اونم اب شور وسایلش به سختی پیدا می شه یا اینکه از دو حجم مختلف استفاده کنه که شاید جواب گو باشه یا سفارش وسایل رو به کسی
    بده و یا در اخر زحمت وارد کردنش رو خودشون بکشن چون تو مغازه ها حجم کوچک میارن که فروش خوبی داره حجم بزرگ رو ریسک نمی کنند ولی اگر هم بیارند قیمت خیلی بالا
    میدند چون میشه جنس خاص ولی تو نواب یه مغازه هست که برای کل اک خودش از یک اسکیمر بزگ استفاده کرده می شه برای خرید از اونم راهنمایی خواست چون با محدودید
    تو کشور ما برای وادرات تو اسمون دنبال ستاره دنباله دار رفتن؟

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    البته حرف شما درست من هم گفتم قیمت ها بالا است ولی من منظورم مشاوره در مورد وسایل هاش وساخت که به یه نتیجه از حرفهاشون رسید خودشون شروع به کار شن
    چون من یکی از اشناهام یه اک اب شیرین بزرگ می خواست که حتی با پرداخت مبلغی برای مشاوره چند شرکت خودش شروع به کار کرد ولی با گلچینی از حرفهای تمام انها
    ولی با این ظرفیت اب اونم اب شور وسایلش به سختی پیدا می شه یا اینکه از دو حجم مختلف استفاده کنه که شاید جواب گو باشه یا سفارش وسایل رو به کسی
    بده و یا در اخر زحمت وارد کردنش رو خودشون بکشن چون تو مغازه ها حجم کوچک میارن که فروش خوبی داره حجم بزرگ رو ریسک نمی کنند ولی اگر هم بیارند قیمت خیلی بالا
    میدند چون میشه جنس خاص ولی تو نواب یه مغازه هست که برای کل اک خودش از یک اسکیمر بزگ استفاده کرده می شه برای خرید از اونم راهنمایی خواست چون با محدودید
    تو کشور ما برای وادرات تو اسمون دنبال ستاره دنباله دار رفتن؟
    به نظر من برایه حجمهایی مثل2000لیتر میشه تو همین نوابم وسیله تهیه کردبه راحتی
    ولی در مورد هزینه20تا30میلیونی برایه اون اکواریومهایی که ابسکون گذاشته برام قابل قبول نیست
    وگرنه همین اکواریوم وسط مغازه مارین بیش از2000لیتره و هزینشم به نظر من خیلی بیشتر از30میلیونه
    من میگم تو این حجم ها میشه ادم خودش دست به کار شد سخت هست ولی شدنیه البته هزینه هم زیاد داره نه اونقد

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    دوست عزیز با این سایز حداقل حدود 20 تا 30 میلیون هزینه می بره که باز برای
    اشنای شما و گرفتن قیمت می تونید به سایت اب سکونع برید و قیمت بگیرید
    البته من نمی خوام برای اون شرکت تبلیغ کنم ولی یه شرکت بزرگ تو این زمینه هست که گاتولوک کارهای
    خودشون هم تو سایتش هست که من یکی رو از نزدیک دیدم که واقعه اند تو کار خودشون استادن.
    حتی یه اکواریوم در حدود 54 میلیونی هم درست کردند که ولی واقعه ان قیمت شون هم بالاست.
    سلام دوست عزیز
    ممنونم از راهنماییتون
    شرکت آبسکون میشناسم و کارهاشون دیدم
    کارهای بزرگی انجام دادن ولی متاسفانه طراح داخلی خوبی ندارند و آکواریوم هایی که ساختن بیشتر ظاهری مصنوعی داره با این وجود چنبار ازشون استعلام قیمت گرفتم ولی جواب ندادن

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    منم با دوستانی که از کار آبسکون خوششون نیومده موافقم اولا بیشتردکور داخلی مصنوعی هستش(حتی تو آب شور)رنگ بندی بسیار بسیار بدی دارن(کاملا معلومه که یک دکوراتورمتخصص آکواریوم ندارن)ولی یک توضیح بدم در خصوص قیمت من میدونم که قیمتش بالاس ولی یک نکته بگموقتی ابعاد از یک حدی میره بالاتر (علی الخصوص ارتفاع) دیگه با این شیشه های معمولی حتی 20 میل هم جواب نمیده و مجبورا شیشه های مخصوص وارد کنن که اونوقت میشه یک تان 2 متر طول 1.5 متر ارتفاع و 1.2 عرض در حدود 10 میلیون شیشه تانک فقط میشه.ولی من مطمئنم هر کدام از دوستانی که اینجا مشغولا بسیار خوش سلیقه تر از دست اندرکاران آبسکون هستند مخصوصا اون حجم حباب که تو تانکهای آب شیرینشون از هر جا میره بالا بنظر من خیلی مناسب نیست

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    اما در خصوص تانک مورد درخواست آقا سعید (1.5در 1.8 به ارتفاع پیشنهاد من 60)
    بنظر من زیر تانک رو تا ارتفاع 1 متر پایه بزن که از زیرش به پشت درسترسی داشته باشی از 1.8 در حدود 50 سانتش رو بکن سامپ که پمپت هد زیادی نخواد و بتونی از پمپ های موجود در بازار استفاده کنی پس تا اینجا میشه 1.3 در 1.5 در 60(اگه از دو طرف پاسیو شما دید نداره و فقط از جلو دید داره میشه با پل های جانبی ارتفاع رو تا 1.5 متر هم برد بالا ولی دسترسی به داخل تانک یک مصیبت جدید میشه بنظر من بیشتر از 80 ارتفاع نگیرید.کل حجم شما میشه 1100 لیتر که برای این حجم شما در حدود 600 هزار تومن برای پمپ آب باید در نظر بگیرید تانکتون در حدود 1 میلیون تومان میشه (همراه با سامپ) سیستم روشناییتون حداقل 1میلیون تومان اسکیمر دو تا بلو 3000 در حدود 1.5 میلیون میشه مدیای داخل سامپ در حدود 580تومن شامل (3 تا 2 لیتری ماتریکس 4 تا میکرو مک 350 و 15 کیلو سیپوراکس) حداقل اگه فیش اونلی بزنید در حدود 150 کیلو لایو راک میخواهید که میشه حداقل 600 هزار تومن تا 900 هزار تومن (بسته به نوعش) برای نمک هم 40 تا 45 کیلو نمک میخواهید که از کیلویی 4 تا 9 تومن هستش
    امیدوارم یک اشل خوبی دستتون اومده باشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    reef
    شماره عضویت
    6128
    سلام از بندست.
    سال نو شما هم مبارک.
    بله طول 2متر و عرض ان 50 سانت و ارتفاع 90 که مفید 80 می باشد .البته مفید از نظر اب.
    که حجم ان با سامپ حدود 1100 لیتر می شه.

سلام
    من نمیتوانم پیام خصوصی برایتان بگذارم چون تعداد پستهام به به تعداد کافی نیست
    اگر امکان دارد یک شماره به من بده تا با شما تماس بگیرم
    متشکرم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    3364
    من راجب آب سکون یه مثال کوچیک میزنم که همه یه چیزایی دستگیرشون میشه
    این شرکت که اینطور از عظمت خودش میگه و مینویسه وابسته به یه مغازه 20 متری توی شهرری به نام برکه هست
    از خرید شن و سنگ گرفته تا پمپ و فیلتر سطلی
    البته منکر اینکه یه کارایی هم میکنن نمیشم ولی در کل تقریبا هیچکدوم از آدماش اینکاره نیستن

موفق باشین

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenan نمایش پست ها
    من راجب آب سکون یه مثال کوچیک میزنم که همه یه چیزایی دستگیرشون میشه
    این شرکت که اینطور از عظمت خودش میگه و مینویسه وابسته به یه مغازه 20 متری توی شهرری به نام برکه هست
    از خرید شن و سنگ گرفته تا پمپ و فیلتر سطلی
    البته منکر اینکه یه کارایی هم میکنن نمیشم ولی در کل تقریبا هیچکدوم از آدماش اینکاره نیستن

موفق باشین
    سلام دوست عزیز
    واقعا از کارایی که انجام دادن میشه فهمید

صفحه 67 از 1093 نخستنخست ... 174849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485861171675671067 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)