همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکلی دارم و اون اینه که وقتی برق میره و میاد ذرات سفید رنگی به وسیله واتر پمپ توی تانک میاد و کلی تانکو کثیف و بهم میزنه شما میدونین دللش چیه؟؟از فیلتر ها ست یا نه چیز دیگه چون من دو مرحله فیلتر گذاشتم هم توی سامپ و هم توی اورفلو ولی من از آقا فرهاد آکوامارین پرسیدم ایشون گفتن احتمالا توی اورفلو پدهات کمه و خوب فیلتر نمیشه آب حالا به نظرتومن ایراد کار کجاست؟؟؟؟!!!
    خواهش میکنم اینو جواب بدین
    با تشکر
    اگه فقط زمانيه كه برق ميره و مياد احتمالا رسوبات داخل لولست كه فكر نكنم مشكل ساز باشه
    منم وقتي برق ميره مياد اين مشكلو دارم البته برا من به رنگ قهوه اي هستن چون gfo دارم رسوباته اونه
    ممكنه كف سامپت هم رسوب جم شده باشه وقتي برق رفت و اب بر ميگرده از واتر پمپ رسوبارو تو اب سامپ پخش كنه،درباره كه جريان برق وصل شد پمپ رسوباي پخش شده تو سامپتو ميكشه ميفرسته بالا

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    اتفاقا اصلا عجیب نیست بله همون موجودی که خون ماهی رو میمکه خشکی و خیسی و شوری و شیرینی هیچ تاثیری روش نداره این مقالاتی که توی نت هست مال شپشک های خارحه که ضعیف تر هستند .این شپشک های خلیج سخت جون ترین موجودات خلیج فارس هستند و خیلی نسیت به گونه های خارجی مقاوم تر هستند .من داروهای مخصوص شپشک رو هم روشون زدم ولی لامصبا رو نمیکشه .حتی یه بار وقتی از بدن ماهیم جداش کردم توی یه شیشه بدون اب و هوا نگه داشتم حدود 20 روز زنده بود بعدش دیدم نمیمیره خسته شدم و انداختمش .میتونی به تالار x سری بزنی و ببینی چند نفر گرفتارش شدن و نتونستن از بینش ببرن .من که خودم داشتم تو تانکم طوری اذیتم کرده بودن که میخاستم کلا تانک رو جمع کنم. این که شما میگی امتحان کن مال وقتی هست که شپشک رو ببینم تا بتونم اون رو بجوشونم و تست کنم اما وقتی میرم شن بخرم توی کیسه شن ها شپشک هست اما ممکنه لا به لای اون 20 کیلو شنی که من میخرم مخفی بشن یا اصلا دیده نشن .اونوقت چه جوری من باید تستشون کنم ؟
    سلام
    تفاوت بین لایوراک با کیفیت و بی کیفیت همینه.اگه لایوراک ها ضد عفونی شده باشن از این مشکلها پیش نمیاد.ضد عفونی کردن لایوراک به این معنی نیست که با یدونه اسکیمر ضدعفونی بشه.کاری که همه دارن انجام میدن و اسم ضدعفونی رو روش میزارن.
    بین لایوراکها نوعی کرم وجود داره که ریفها رو از بین میبره.خیلی مهمه که لایوراک خوب تهیه کنید.در ایران همه به رنگ لایوراک توجه میکنن در صورتی که رنگ لایوراک اصلا مهم نیست و فقط جنبه زیبایی داره

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    سلام
    من قصد دارم یدونه اسکیمر ریف اختاپوس بخرم.
    ولی مدلهای زیادی داره و من هنوز تفاوتشون رو نفهمیدم.
    اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه بهترین مدل از نظر کیفیت کدومه(قیمت مهم نیست)

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    دوستان كسي از سري جديد اسكيمر ماكرو كه مخروطي شكله استفاده كرده؟اطلاعاتي داره؟حدود قيمتش از چقدر شروع ميشه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8977
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    نظر دوستان در مورد فرشته بایکالر چیست. آیا این ماهی غذا خور می شود و درکل ماهی مقاومی محسوب می شود یا خیر؟
    با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869
    من میخام شن ها رو با وایتکس بشورم از اونجایی که با شستن خالی معمولا اثر وایتکس از بین نمیره چه راهی وجود داره که وایتکس رسوب کرده روی شن ها وقتی در اب شور حل میشه ماهی نمیره ؟

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    من میخام شن ها رو با وایتکس بشورم از اونجایی که با شستن خالی معمولا اثر وایتکس از بین نمیره چه راهی وجود داره که وایتکس رسوب کرده روی شن ها وقتی در اب شور حل میشه ماهی نمیره ؟
    سلام
    با وایتکس؟ اصلا لازم نیست با چیزی بشورین همین که چندین بار با آب معمولی بشورین تا جایی که روی سطل تا تشتی که شستین غبار آلود نباشه کافیه
    اگه ذره ای وایتکس باقی بمونه برا ماهی ها خیلی کشندس!

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD REZA GHOBASHI نمایش پست ها
    نظر دوستان در مورد فرشته بایکالر چیست. آیا این ماهی غذا خور می شود و درکل ماهی مقاومی محسوب می شود یا خیر؟
    با تشکر
    اطلاعات این ماهی در این قسمت هست میتونین مطالعه کنین
    http://www.parsipet.ir/thread11655.html

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD REZA GHOBASHI نمایش پست ها
    با تشکر
    دوست عزیز این فرشته هم مقاومه و هم راحت غذاخور میشه. فقط دقت داشته باش که ریف سیف نیست و مخصوصا پلیپ ها رو خیلی خوشمزه میخوره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869
    نقل قول نوشته اصلی توسط afro.samurai نمایش پست ها
    سلام
    با وایتکس؟ اصلا لازم نیست با چیزی بشورین همین که چندین بار با آب معمولی بشورین تا جایی که روی سطل تا تشتی که شستین غبار آلود نباشه کافیه
    اگه ذره ای وایتکس باقی بمونه برا ماهی ها خیلی کشندس!
    اخه قهوه ای شدن باید توی سفید کننده باشن .اونوقت با ضد کلر نمیشه اثر سمی وایتکس رو از بین برد ؟

صفحه 608 از 1093 نخستنخست ... 108508558589590591592593594595596597598599600601602603604605606607608609610611612613614615616617618619620621622623624625626627658708 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)