همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi111111 نمایش پست ها
    اره متاسفانه نتونستم عكس بندازم ولي خوب سايزشون خوب بود تقريبا دوبندي رو ميداد ١٥٠ و يه ذره بزركتر إز اون رو ميداد ١٦٠ فروشنده خودش ادعا ميكرد كه به صورت سفارشي إز خارج براش فرستادن و أين بار دفعه ي اولش نيست كه يلو رو با اين قيمتها ميده٠ تو أصفهان كسايي كه تو زمينه ي أبشور فعاليت دارن سه نفرن يكيشون همينه يكيشون عليزاده س كه يه بار يه يلو رو ٢٢٥ ميداد و اون يكي هم سلطانيه كه يلو رو ١٩٥ ميداد منم جون سركردان شدم أين بحثو أينجا مطرح كردم أخه شنيده بودم منبع همه ي أينا يه نفره تو تهرون ولي إنكار يه دستهايي بشت بردس!!!

دوست عزیز توی فروشنده های اصفهان از نظر انصاف و قیمت مناسب آقای سلطانی حرف اولو میزنه حتی میتونم بگم از فروشندهای تهران هم منصف تر هست
    در مورد قیمت یلو هم شک نکنید قیمت خوبی بهتون گفتن و در صورت سالم بودن حتما خرید کنید
    موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام
    میخواستم بدونم برای شقایق سبا مکمل و غذا چیا لازمه؟؟؟؟شنیدم باید هر 10 روز بهش میگو از این خوراکیا بدم؟؟آیا درسته یا نه؟؟؟
    ممنون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15705
    سلام دوستان اكواريوم من tl 550 هست امروز متاسفانه لامبش سوخت لامبشم از اين فلويورسنتهاي ١٠٠٠٠كلوين هست( درشو باز كردم و استارتشم جابجا كردم ولي تا روشن ميكنم هي خاموش روشن ميشه). حالا دو تا سوال ١. اصلا نور اين tl 550 ها جطوريه يعني براي ريف و ماهي مناسبه؟ ٢. جطوري بايد اين لامبهارو تهيه كرد؟ ٣. من اين اكواريوم رودست دوم خريدم طرف كه اينو به من فروخت خودش يهدونه از اين لامبها رو حذف كرده بود و البته به جاش ال اي دي كذاشته بود حالا اصلا ال اي دي خوب هست اخه شنيدم كه براي اكوارييوم ضرر داره جون به صورت حرفه اي واسه اواريوم ساخته نميشن فقط سريع كمكم كنيد ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    15770
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم برای شقایق سبا مکمل و غذا چیا لازمه؟؟؟؟شنیدم باید هر 10 روز بهش میگو از این خوراکیا بدم؟؟آیا درسته یا نه؟؟؟
    ممنون
    غذای این شقایق از نرم تنان ، سخت پوستان ، بی مهرگان دیگر و ماهیها تشکیل می‌گردد

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    سلام
    اگه ریف دیگه ای ندارین یا ریفاتون کمن فعلا با همین تعویض آب و هفته ای یکبار میگو میتونین شقایقتون رو تغذیه کنین اما داشتن یه غذای ریف کامل هم خالی از لطف نیست!
    در ضمن شقایق ها به ید هم نیاز دارن

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    سلام دوستان اكواريوم من tl 550 هست امروز متاسفانه لامبش سوخت لامبشم از اين فلويورسنتهاي ١٠٠٠٠كلوين هست( درشو باز كردم و استارتشم جابجا كردم ولي تا روشن ميكنم هي خاموش روشن ميشه). حالا دو تا سوال ١. اصلا نور اين tl 550 ها جطوريه يعني براي ريف و ماهي مناسبه؟ ٢. جطوري بايد اين لامبهارو تهيه كرد؟ ٣. من اين اكواريوم رودست دوم خريدم طرف كه اينو به من فروخت خودش يهدونه از اين لامبها رو حذف كرده بود و البته به جاش ال اي دي كذاشته بود حالا اصلا ال اي دي خوب هست اخه شنيدم كه براي اكوارييوم ضرر داره جون به صورت حرفه اي واسه اواريوم ساخته نميشن فقط سريع كمكم كنيد ممنون
    سلام
    نور هایی که برای آکواریوم های ماهیران به کار میبرن خیلی خوب و مناسب نیستن !به نظر من سیستم نوریتون رو کلا عوض کنین می تونین از کامپکت های آماده dymax استفاده کنین فکنم مدل tl 550 حدود 90 لیتر باشه در این صورت 4 تا مهتابی کارتون رو ره میندازه!
    سیتم های ال ای دی هم اینطوری نیست که ضرر داشته باشن درسته که در بازار ال ای دی مخصوص ریف نیست اما اگه از ال ای دی های استائدارد و کلوین بالا استفاده بشه میشه تا حدودی به سیستم مناسب برای آب شور تبدیل بشن!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15705
    خیلی ممنون از راهنماییتون ولی دو تا مشکل اولا tl 550 دوتا جا فیش بیشتر برای لامپهای فلویورسنت نداره ثانیا من یه سرچ کردم در مورد کامپکتهای دایمکس میخوام بدونم سایزاش چطوره و فیشاش از همین 4 تاییاس یا نه؟؟؟؟ ثالثا من تو اصفهانم اگه اینجا گشتم پیدا نکردم باید از کجا بگیرم؟؟؟ قیمت 36 واتش و اندازش رو هم بدین بی زحمت در ضمن طول خود لامپی که روش بود با قسمت فیشش 31 سانته واینم عکسش

http://upload7.ir/imgs/2014-04/82635077634701703815.jpg

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    خیلی ممنون از راهنماییتون ولی دو تا مشکل اولا tl 550 دوتا جا فیش بیشتر برای لامپهای فلویورسنت نداره ثانیا من یه سرچ کردم در مورد کامپکتهای دایمکس میخوام بدونم سایزاش چطوره و فیشاش از همین 4 تاییاس یا نه؟؟؟؟ ثالثا من تو اصفهانم اگه اینجا گشتم پیدا نکردم باید از کجا بگیرم؟؟؟ قیمت 36 واتش و اندازش رو هم بدین بی زحمت در ضمن طول خود لامپی که روش بود با قسمت فیشش 31 سانته واینم عکسش

http://upload7.ir/imgs/2014-04/82635077634701703815.jpg
    سلام
    این لامپ رو هر جایی ندارن و تو اصفهان برید جایی که نمایندگی ماهیران باشه ولی فکر نکنم گیرتون بیاد و بهتره همون ال ای دی ها رو نصب کنید و اگه کم داره ال ای دی اضافه کنید
    ال ای دی ادیسون رو میتونید از سایتش بخرید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15705
    به اقاي موسوي تو اصفهان كه كفتم كفت مارك اكوا مديك همين مهتابي رو داره قيمتشم ٦٥٠٠٠ كفت منم بهش كفتم بياره البته كفت از تهرون ميارم حالاتو سايت خود اكوامديك هم كه رفتم ديدمش ولتازش كه عين همينه اي كاش اندازشم همين جوري باشهاينم لينكش
    New - Power Compact 24W White – Aqua Medic
    نظرتون جيه؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15705
    ممنون ميشم اكه قيمت موجساز سيو ٣٢٠ رو بديد

صفحه 556 از 1093 نخستنخست ... 564565065375385395405415425435445455465475485495505515525535545555565575585595605615625635645655665675685695705715725735745756066561056 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)