کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    بهترین شوری سنجها این نوریها هستن ، عقربه ای ها بعد یه مدت عقربش جرم میگیره و وزنش سنگین میشه و شوری رو کمتر نشون میده
    ولی این شوری سنجی که من منظورم بود نوری نیست این شوری سنجی که من منظورم بود یه مخزن داره مثله لوله بزرگ آزمایشگاهی و شوری سنجش مثله دما سنجه و لوله ای ماننده و شناور میشه تویه آبه اون دقیقترین شوری سنجه و شوریه دقیقو بت نشون میده اسمشو یادم نیست

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_esf27 نمایش پست ها
    ولی این شوری سنجی که من منظورم بود نوری نیست این شوری سنجی که من منظورم بود یه مخزن داره مثله لوله بزرگ آزمایشگاهی و شوری سنجش مثله دما سنجه و لوله ای ماننده و شناور میشه تویه آبه اون دقیقترین شوری سنجه و شوریه دقیقو بت نشون میده اسمشو یادم نیست
    این مدلی که شما میفرمایید یه نمونشو دیدم جی بی ال داره و کارکردشم خوبه ولی مدلی که اقایه نوروزی گفتن بهترین روش برایه زدن شوری هست به طوری که خطایه انسانی خیلی توش کمه و شوری سنج اکومدیکش فکر کنم الان بالایه یک میلیون قیمتش باشه!!!!!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12442
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    ببخشید خواستم بدونم آیا دیاموند کردن شیشه در هنگام چسب زدن تاپیر دارد یا نه؟چون بنده شنیده ام که قسمتای که چسب میخوره نباید دیاموند شود دیاموند باید قسمتای که چسب نمی خورد دیاموند شود(شیشه 10 میل و به بالا).لطفا راهنمایی فرمایید.با تشکر

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    ببخشید خواستم بدونم آیا دیاموند کردن شیشه در هنگام چسب زدن تاپیر دارد یا نه؟چون بنده شنیده ام که قسمتای که چسب میخوره نباید دیاموند شود دیاموند باید قسمتای که چسب نمی خورد دیاموند شود(شیشه 10 میل و به بالا).لطفا راهنمایی فرمایید.با تشکر
    بله بهتره سنگ زده نشه چون زمانی دیاموند میشه دوره شیشه وقتی که چسب میزنین 2 تا شیشه رو حباب هوا ایجاد میشه و از مقاومتش کم میکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان اب شور
    شماره عضویت
    10818
    سلام دوستان کف رفرجیوم خیلی کثیف شده هرچی گیاه از بین رفته سفید شده انباشته شده ته به نظرتون یه ستاره شکستنی بندازم داخلش تمیز میکنه یا گیاه رو میخوره چطوری تمیز کنم کف رفرجیوم رو ممنون از راهنمایی شما دوستان خوب

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط moghaddam نمایش پست ها
    سلام دوستان کف رفرجیوم خیلی کثیف شده هرچی گیاه از بین رفته سفید شده انباشته شده ته به نظرتون یه ستاره شکستنی بندازم داخلش تمیز میکنه یا گیاه رو میخوره چطوری تمیز کنم کف رفرجیوم رو ممنون از راهنمایی شما دوستان خوب
    این چیزارو هیچ موجودی نمیخوره یا من ندیدم بهتره با دست خارج کنید یا بزارید تجزیه بشن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    سلام به دوستان پارسی پت من نمی دونم چرا هر کار می کنم فسفاتم 0 نمیشه دو تا فسفات گیر دارم یکی سرا و یکی برایت ول 250 گرمی واسه 900 لیتر آب که اکواریوم من 400 لیتره فسفاتم کمتر از 0.25 نمیشه حتی بعد از تعویضه آب به نظرتون چیزی تو آبم داره تولید فسفات می کنه مثه مونده غذا یا چیزه دیگه ای اخه میبینم بعضیا فسفاتشون صفره ولی من با این همه تعویضه آب و فسفات گیر هنوز رویه 0.25 و صفر نمیشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    در ضمن من آکواریومم این مدتی که khام بالا بود پره سیانو شده من هر روز یه تیکه از سنگامو در میارم با آبه ro برس تمیز می کنم که میرسه به کرولاینش این کار میدونم زیاد جالب نیست ولی دیگه ای چاره ای واسم نموند برا مقابله با سیانوها هنوز زیر سیانوها پر کرولاینه آیا سنگام امکانش هست کرولاین جدید بزن یا بعدشستشو با آب ro و برس چندین ماه طول میکشه مثه روز اول کرولاین بزنه

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام به دوستان پارسی پت من نمی دونم چرا هر کار می کنم فسفاتم 0 نمیشه دو تا فسفات گیر دارم یکی سرا و یکی برایت ول 250 گرمی واسه 900 لیتر آب که اکواریوم من 400 لیتره فسفاتم کمتر از 0.25 نمیشه حتی بعد از تعویضه آب به نظرتون چیزی تو آبم داره تولید فسفات می کنه مثه مونده غذا یا چیزه دیگه ای اخه میبینم بعضیا فسفاتشون صفره ولی من با این همه تعویضه آب و فسفات گیر هنوز رویه 0.25 و صفر نمیشه
    سلام
    من آب خروجی دستگاه آر او را یه تست زدم اونم فسفاتش 25. بود آب تانک منم 25. هست ، نتیجه اینکه من همیشه بصورت دستی دارم آب با فسفات 25 صدم وارد تانک میکنم و این طبیعه که صفر نشه -- فکر کنم از شما هم همینطور باشه
    در ضمن وقتی موجود زنده توی تاک باشه فکر نکنم نیترات و فسفات صفر بشه

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    در ضمن من آکواریومم این مدتی که khام بالا بود پره سیانو شده من هر روز یه تیکه از سنگامو در میارم با آبه ro برس تمیز می کنم که میرسه به کرولاینش این کار میدونم زیاد جالب نیست ولی دیگه ای چاره ای واسم نموند برا مقابله با سیانوها هنوز زیر سیانوها پر کرولاینه آیا سنگام امکانش هست کرولاین جدید بزن یا بعدشستشو با آب ro و برس چندین ماه طول میکشه مثه روز اول کرولاین بزنه
    در مورد سینانو باکتری دوتا عامل خیلی تو رشد تاثیر داره
    1- گردش ضعیف آب
    2- نور نامناسب یا تایم نوردهی بیش از اندازه

اگه این دومورد را رعایت کنید خیلی زود از بین میره ، بهتره یه چند روزی نور تانک را از سرویس خارج کنید و تانک را تاریک کنید
    موفق باشید

صفحه 449 از 1093 نخستنخست ... 349399430431432433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467468499549949 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)