کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    راستی یه سوال دیگه دارم داوود جان چرا شقایقی که دارم هر روز سرحال نیست یه روز جمعه یه روز شادب یه روزه دیگم یه جور دیگه هر روز یه شکله این نشون دهنده چیه

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_esf27 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از راهنمایهات مارک led من pro aqua life شامل 22 لامپ led که 11 به 11 سفید و آبین و 21w و 900plr مشخصات روش زده در ضمن هنوز فسفاتم صفر نشده ولی خیلی بهتر شده بعد اسکیمرمو چطوری می تونیم سرویس کنم یا تمیز کنیم و صداشو چطور میشه یکم کمتر کرد صداش به روانیه روزایه اول نیست در ضمن جمع شدن چربی رویه آب مال کمی جریان آبه آیا ؟
    اگه مخصوص هستن که خوبه اما خوب اگه بعدا بخواین ریف اضافه کنین باید تعدادشون رو بیشتر کنین
    اسکیمر هم مشکلی نیست خاموشش کنین از سامپ بیارین بیرون با دستمال نم دار تمیزش کنین! کاپش رو هم هر دفعه پر شد خالی کنین مارک اسکیمر چیه؟ اسکیمر های آسیایی بعد از یه مدت به صدا میوفتن مشکلی تو کار کردنشون ایجاد نمیشه فقط صداش یه مقدار رو مخ میره

راستی یه سوال دیگه دارم داوود جان چرا شقایقی که دارم هر روز سرحال نیست یه روز جمعه یه روز شادب یه روزه دیگم یه جور دیگه هر روز یه شکله این نشون دهنده چیه
    خوب شقایقتون شرایطش یه مقداری بد بوده طبیعیه البته شقایق ها برا اینکه مواد زاید رو دفع کنین موقع دفع خودشونه یکم جمع میکنن!
    میگو بهش بدین تو سلامتیش خیلی موثره ید هم نیاز دارن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    نقل قول نوشته اصلی توسط afros نمایش پست ها
    اگه مخصوص هستن که خوبه اما خوب اگه بعدا بخواین ریف اضافه کنین باید تعدادشون رو بیشتر کنین
    اسکیمر هم مشکلی نیست خاموشش کنین از سامپ بیارین بیرون با دستمال نم دار تمیزش کنین! کاپش رو هم هر دفعه پر شد خالی کنین مارک اسکیمر چیه؟ اسکیمر های آسیایی بعد از یه مدت به صدا میوفتن مشکلی تو کار کردنشون ایجاد نمیشه فقط صداش یه مقدار رو مخ میره

خوب شقایقتون شرایطش یه مقداری بد بوده طبیعیه البته شقایق ها برا اینکه مواد زاید رو دفع کنین موقع دفع خودشونه یکم جمع میکنن!
    میگو بهش بدین تو سلامتیش خیلی موثره ید هم نیاز دارن
    مارک اسکیمرم JEBO روشم نوشته 180 hang on خوب نظرت درباره مارک led ایم چیه تاحالا اسمش به گوشت خورده بود من اسکیمرومو در آوردم و تمیز کردم هم سطحه رویشو شستم هم داخلیش این کار که باعث خرابیش نمیشه؟
    بعد از تمیز کردن لوله هواشو باید نگه داری آیا که مخزن بالایی پر آب بشه یا احتیاجی نیست ؟یه سواله مهم دیگه داری تویه آب آکواریومم پر از ذرات ریز شده این ناشی از چیه و بعد از گذاشتن نور روی سنگهای پر از تارهای باریک مثله تارهای انکبوت شده آیا این نشون دهنده چیزیه ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    سلام مجدد به آقا داوود مدیر انجمن این بار شقایقم داره میمیره دیگه فک کنم سنگا که مواد معدنیه آبو به سرعت جذب کردن هم ید هم کلیسیم هم منیزیم آب باید اومده باشن پایین چون سنگا به شدت دارن قهو ه ای میشن و امروزم جاییو پیدا نکردم که واسم تست ید منیزیم و کلسیم انجام بده :-( میگم این اسکیمرم شروع کرده به کف کردن زیاد ولی ph kh فسفات و نیترات آب خوبه نمی دونم چیکار کنم این آکواریومه هر روز یه مرگشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    واقعا راه اندازی آکواریوم شور تخصص میخواست اگه میدونستم اینجوری هیچ وقت آکواریوم آب شور راه نمینداختم خدا لعنت کنه اون آکوارویم فروشی که گفت اینو راه بنداز و راحتره آبه شیرینه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10992
    واقعا راه اندازی آکواریوم شور تخصص میخواست اگه میدونستم اینجوری هیچ وقت آکواریوم آب شور راه نمینداختم خدا لعنت کنه اون آکوارویم فروشی که گفت اینو راه بنداز و راحتره آبه شیرینه
    جدی جدی تخصص میخواد و حوصله من هرچی بیشتر مطلب میخونم بیشتر نا امید میشم چون ظاهرا سخته نگهداریش و خرجش زیاده!!! چند وقته اکواریوم اب شور داری؟؟؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام مجدد به آقا داوود مدیر انجمن این بار شقایقم داره میمیره دیگه فک کنم سنگا که مواد معدنیه آبو به سرعت جذب کردن هم ید هم کلیسیم هم منیزیم آب باید اومده باشن پایین چون سنگا به شدت دارن قهو ه ای میشن و امروزم جاییو پیدا نکردم که واسم تست ید منیزیم و کلسیم انجام بده :-( میگم این اسکیمرم شروع کرده به کف کردن زیاد ولی ph kh فسفات و نیترات آب خوبه نمی دونم چیکار کنم این آکواریومه هر روز یه مرگشه
    سلام دوست عزیز

البته با اجازه آقا داود
    اگه تانک شما تازه راه اندازی شده قهو ه ای شدن سنگها و شن میتونه طبیعی باشه البته اونم از وجود فسفات و سیلیکات و نیترات میتونه باشه
    بعید میدونم سنگها کلسیم و منیزیم و ید تانک شما را بسرعت جذب کرده باشن
    در مورد شقایق هم تا انجایی که من میدونم به فسفات بالا و نیترات حساس هست و یه نکته این که شما باید صبر میکردی تانکتون پایدار بشه بعدا شقایق اضافه میکردی
    به حرفهای این مغازه دارها هم گوش نکن اونا فقط میخوان جنسشون را بفروشن و اصلا براشون مهم نیست که شما پول و روحیه خودتو از دست بدی
    امیدوارم موفق باشی(یه نکته اینکه سعی کن مطالبی که توی این سایت هست را با دقت بخونی و بعدا اقدام به انجام هرکاری بکنی چون اینجا تجربه چندین ساله دوستان را بطور یکجا داری)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    نقل قول نوشته اصلی توسط loord نمایش پست ها
    جدی جدی تخصص میخواد و حوصله من هرچی بیشتر مطلب میخونم بیشتر نا امید میشم چون ظاهرا سخته نگهداریش و خرجش زیاده!!! چند وقته اکواریوم اب شور داری؟؟؟
    سلام یه سه چهار ماهی میشه ولی واقعا به معنای واقعی اعصابم روش داغون شده هر دفعه یه مرگشه یه روز ماهیاش یه روز شقایقاش یه روز ید کلسیم منیزیم یه روز آلودگی آب

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    مارک اسکیمرم JEBO روشم نوشته 180 hang on خوب نظرت درباره مارک led ایم چیه تاحالا اسمش به گوشت خورده بود من اسکیمرومو در آوردم و تمیز کردم هم سطحه رویشو شستم هم داخلیش این کار که باعث خرابیش نمیشه؟
    بعد از تمیز کردن لوله هواشو باید نگه داری آیا که مخزن بالایی پر آب بشه یا احتیاجی نیست ؟یه سواله مهم دیگه داری تویه آب آکواریومم پر از ذرات ریز شده این ناشی از چیه و بعد از گذاشتن نور روی سنگهای پر از تارهای باریک مثله تارهای انکبوت شده آیا این نشون دهنده چیزیه ؟
    مارک jebo از همون مدل هایی هست که به صدا میافته مشکلی هم نداره همونطوری تمیزش کنین چیزیش نمیشه
    در مورد ال ای دی ها من این اسمو نشنیدم البته cree یه compact داره فکنم یه همچین اسمی داره اما بعید میدونم اون باشه از اسمش بر میاد که مخصوص آب شور باشه اگه رو جعبش نیگا کنین و لومن و وات ال ای دی ها رو بگین بهتر میشه نظر داد
    من فکر میکنم این ذرات و رسوبات به خاطر جریان پایینتون باشه موج ساز دارین؟ واتر پمپتون چه مارکیه و مدلش چیه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

البته با اجازه آقا داود
    اگه تانک شما تازه راه اندازی شده قهو ه ای شدن سنگها و شن میتونه طبیعی باشه البته اونم از وجود فسفات و سیلیکات و نیترات میتونه باشه
    بعید میدونم سنگها کلسیم و منیزیم و ید تانک شما را بسرعت جذب کرده باشن
    در مورد شقایق هم تا انجایی که من میدونم به فسفات بالا و نیترات حساس هست و یه نکته این که شما باید صبر میکردی تانکتون پایدار بشه بعدا شقایق اضافه میکردی
    به حرفهای این مغازه دارها هم گوش نکن اونا فقط میخوان جنسشون را بفروشن و اصلا براشون مهم نیست که شما پول و روحیه خودتو از دست بدی
    امیدوارم موفق باشی(یه نکته اینکه سعی کن مطالبی که توی این سایت هست را با دقت بخونی و بعدا اقدام به انجام هرکاری بکنی چون اینجا تجربه چندین ساله دوستان را بطور یکجا داری)
    دقیقا بات موافقم دوست عزیز ما هم که همشهریم من آکواریوممو و تجهیزاتشو از هشت بهشت غربی و مغازه موسوی همون آکوا ریف باشه خریدم تاحالا 300 هزارتومن باعث ضررم شده بی وجدان اصلا خوب راهنمایم نکرد و اینقدم که آسیب رسیده به اکواریومم از راهنمایی اون بوده واقعا نه ثواد درستی دارن ونه وجدان کاری فقط و فقط به فکره جیبشونن

صفحه 403 از 1093 نخستنخست ... 303353384385386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422453503903 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)