همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط niloo نمایش پست ها
    آقا خوندم.روش نوشته 250 میلی گرم در ساعت..حالا برای 800 لیتر روزی چقدر روشن کنم ؟(ازنایزرو میگما)
    روزی نیم ساعت برا حجم شما کافیه اگه واقعا 250 میل تولید میکنه!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    دوستان با سلام
    بعد از تست مجداد که پستهای قبلی گفتم یه سیفون زدم بعد از اون 4 تا ماهی کرومیس سبز و آبی خریدم تو اک
    انداخنم الان بعد از 8 روز هر چهارتا انها سالم و غذا خور شدن خوبم هم غذا میخورن به جز یکی که با ریختن مولتی ویتامین
    به اک وضعیت اونم تو این چند روز خوب بوده به نظر شما الان وضعیت اک من ok هست تا ماهی جدید بندازم ممنونم از راهنمای شما.

(با سلام به دوست خوبم اقای بهمنش راستی از اون محصولات چند تا قلم از اجناسش رو تهیه کردم که تا الان از همه انها راضیم مخصوصا از محلول که برای قرمز کردن صخره ها هست تو این مدت کم خوب داره جواب میده انشاالله بقیه محصولاتش رو تهیه کردم به شما جواب میدم.)

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط beh999 نمایش پست ها
    دوستان با سلام
    بعد از تست مجداد که پستهای قبلی گفتم یه سیفون زدم بعد از اون 4 تا ماهی کرومیس سبز و آبی خریدم تو اک
    انداخنم الان بعد از 8 روز هر چهارتا انها سالم و غذا خور شدن خوبم هم غذا میخورن به جز یکی که با ریختن مولتی ویتامین
    به اک وضعیت اونم تو این چند روز خوب بوده به نظر شما الان وضعیت اک من ok هست تا ماهی جدید بندازم ممنونم از راهنمای شما.

(با سلام به دوست خوبم اقای بهمنش راستی از اون محصولات چند تا قلم از اجناسش رو تهیه کردم که تا الان از همه انها راضیم مخصوصا از محلول که برای قرمز کردن صخره ها هست تو این مدت کم خوب داره جواب میده انشاالله بقیه محصولاتش رو تهیه کردم به شما جواب میدم.)
    سلام
    اینکه ماهی هاسالم هستن و غذا می خورن خیلی خوبه اما تا نتایج تست نباشه نمیشه به طور 100% گفت شرایط چطوره!
    اگه کاتالوگی چیزی از اون محصولاتداریدتو سایت بزارید خیلی عالیه
    ممنون از اطلاع رسانیتون

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    سلام دوستان
    من یکساله اکواریومم راه افتاده و داخلش یه جفت دامسل 3 خال یه جفت دامسل زندانی و دلقک پینک و تومیتو و کلارکی و یه جراح قهوه ای دارم
    اگر بخام ماهی جدیدی اضافه کنم راهی هست که این ماهی ها بهش صدمه نزنند ?

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10895
    سلام دوستان من برای میخوام سیستم نوری بخرم به نظر شما ledاستفاده کنم یا مهتابی t8من نمیتونم از متال استفاده کنم شما چی پیشنهاد میکنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یکساله اکواریومم راه افتاده و داخلش یه جفت دامسل 3 خال یه جفت دامسل زندانی و دلقک پینک و تومیتو و کلارکی و یه جراح قهوه ای دارم
    اگر بخام ماهی جدیدی اضافه کنم راهی هست که این ماهی ها بهش صدمه نزنند ?
    با سلام.بله شما میتونی در صوریتی که یا ماهی که خرید میکنید از جسه ماهاتون بزرگتر بخرین یا اگر هم کوچتر خریدین تا 4 یا 5 روز اون رو در تور زایشگاه نگه دارین تا ماهیها به بودنش عادت کنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikm نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای میخوام سیستم نوری بخرم به نظر شما ledاستفاده کنم یا مهتابی t8من نمیتونم از متال استفاده کنم شما چی پیشنهاد میکنید
    سلام.دوست عزیز شما اندازه و عمق اکواریم رو معرفی کن که بهتر بشه راهنمایی کرد.مثلا اگر عمق اکواریم 50 باشه نیازی به متال نیست و با اکتنیک هم میشه به شرایط مطلوب برسین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عنتر
    شماره عضویت
    8598
    دوستان 6تا پادر بلو یک بندی گرفتم.....فعلا دوتاشون مرد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    9302
    سلام دوستان، دو تا سوال دارم، اول اینکه وقتی من از ازنایزر استفاده میکنم پس دیگه میشه ماهیهارو بعد از خرید قرنطینه نکنم ومستقیم به تانک اصلی بندازم ؟(چون واقعا جامو تنگ کرده) و دومین سوال اینکه این ازنایزر به رفیجیومم آسیبی نمیرسونه؟ لطفا فرمول استفاده از دز ازنایزرو هم بگین ، میخوام کلا بدونم دزاشو.......ممنونم

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط niloo نمایش پست ها
    سلام دوستان، دو تا سوال دارم، اول اینکه وقتی من از ازنایزر استفاده میکنم پس دیگه میشه ماهیهارو بعد از خرید قرنطینه نکنم ومستقیم به تانک اصلی بندازم ؟(چون واقعا جامو تنگ کرده) و دومین سوال اینکه این ازنایزر به رفیجیومم آسیبی نمیرسونه؟ لطفا فرمول استفاده از دز ازنایزرو هم بگین ، میخوام کلا بدونم دزاشو.......ممنونم
    سلام
    برای از بین بردن انگلها حتماً باید ازن به انگلها و عوامل بیماریزا برخورد کنه تا بتونه اونها رو اکسید کنه و از بین ببره و برای پیشگیری خوبه نه درمان ، اگه ماهیه بیماری وارد آکواریوم کنید ازن تاثیر چندانی در درمان اون نداره و وقتی ازنایزر خاموشه احتمال سرایت بیماری به بقیه ماهیها رو درگیر کنه زیاده و به ریسکش به نظر من نمیرزه
    ازن اگر به صورت اور دوز استفاده بشه برای تمام موجودات زنده خطرناکه و اگر از روی اصول باشه مشکلی نداره
    ازنایزر یه جدولی داشت که پیداش کنم براتون میزارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    9302
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    برای از بین بردن انگلها حتماً باید ازن به انگلها و عوامل بیماریزا برخورد کنه تا بتونه اونها رو اکسید کنه و از بین ببره و برای پیشگیری خوبه نه درمان ، اگه ماهیه بیماری وارد آکواریوم کنید ازن تاثیر چندانی در درمان اون نداره و وقتی ازنایزر خاموشه احتمال سرایت بیماری به بقیه ماهیها رو درگیر کنه زیاده و به ریسکش به نظر من نمیرزه
    ازن اگر به صورت اور دوز استفاده بشه برای تمام موجودات زنده خطرناکه و اگر از روی اصول باشه مشکلی نداره
    ازنایزر یه جدولی داشت که پیداش کنم براتون میزارم
    ممنونم اگه بشه پیداش کنید چون واقعا گیجم کرده،

صفحه 396 از 1093 نخستنخست ... 296346377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415446496896 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)