همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    سلام
    دوستان فعلا بعد از دو روز کورال بیوتی و فرشته بایکالر زندن و اوضاعشون بهتر شده و کم کم دارن جا میوفتن اون ریفم که خوب باز میشه به نظرتون یه میگو کلینر بگیرم یا نه؟
    اگه اره کذوم نژادش بهتر هست
    اگه گرفتی کلینر بگیر یا اتشین

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    مصطفی سودشون چیه ؟
    راس ارایشگر بهتره یا میگو؟

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    مصطفی سودشون چیه ؟
    سلام
    به نظره منم این 2 تا خیلی خوبن یجورایی دکتر آکواریومن اما برا تمیز کاری اگه می خواین حلزونم واقعا خوبه , راس یه مقداری تلفاتش زیاده!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    به نظر من هر دوتاش مورد نیازه
    اما اگه شوری تانک شما پایین نیست و از ید هم در تانکت استفاده میکنی حتما میگو کلینر بگیر مخصوصا اگر جراح و فرشته داری
    چون راس آرایشگر مدت کمی در تانک زنده میمونه

مصطفی سودشون چیه ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8977
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم!
    در آکواریوم tl - 450 که حدود 60 لیتر آب می گیرد و در آن تنها تعدادی فایر فیش قرار داده می شود نیازی به استفاده از مدیاهای نیترات گیر و فسفات گیر می باشد یا استفاده از محلول ها کفایت می کند؟
    با تشکر

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD REZA GHOBASHI نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم!
    در آکواریوم tl - 450 که حدود 60 لیتر آب می گیرد و در آن تنها تعدادی فایر فیش قرار داده می شود نیازی به استفاده از مدیاهای نیترات گیر و فسفات گیر می باشد یا استفاده از محلول ها کفایت می کند؟
    با تشکر
    من معمولا دیدم دوستان از مدیا بیاشتر جواب گرفتن خصوصا چند بار دیدم که دوستان از بیو نیترات اکس شرکت jbl راضی بودن برای پایین اوردن نیترات!
    فراموش نکیند که تانکهای با این حجم جزو تانک های حرفه ای اب شور به حساب میرن و معمولا تو همه سایت ها برید این تانک ها با این حجم رو برای افراد حرفه ای مناسب دونستن پس باید دقت زادی به خرج بدید
    موفق باشید و پیروز

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    سلام دوستان
    من چندتا سوال دارم
    -- من هر موقع موج ساز رو خاموش روشن میکنم یا جهت اونو عوض میکنم توی تانک طوفان میشه و آب پر غبار میشه ، میخواستم ببینم این گردوغبار همیشه هست ، کی تموم میشه؟
    -- یه شقایق حبابی دارم از روز اول گذاشتم روی یه سنگ تا حالا جا بجا نشده بنظرتون روی سنگ باشه بهتره یا روی شن کف؟
    چون توی قسمت معرفی شقایق گفته باید روی شن باشه،حالا میخوام جابجاش کنم ، برای جابجای اگه بخوام بدون سنگ جابجاش کنم راهی هست چون چسبیده به سنگ ، دست بهش بخوره شوک بهش وارد نمیشه؟
    ممنون

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چندتا سوال دارم
    -- من هر موقع موج ساز رو خاموش روشن میکنم یا جهت اونو عوض میکنم توی تانک طوفان میشه و آب پر غبار میشه ، میخواستم ببینم این گردوغبار همیشه هست ، کی تموم میشه؟
    -- یه شقایق حبابی دارم از روز اول گذاشتم روی یه سنگ تا حالا جا بجا نشده بنظرتون روی سنگ باشه بهتره یا روی شن کف؟
    چون توی قسمت معرفی شقایق گفته باید روی شن باشه،حالا میخوام جابجاش کنم ، برای جابجای اگه بخوام بدون سنگ جابجاش کنم راهی هست چون چسبیده به سنگ ، دست بهش بخوره شوک بهش وارد نمیشه؟
    ممنون
    سلام آقا مجید عزیز
    واسه چی موج ساز رو خاموش روشن می کنید یا جاش رو عوض میکنید؟ بزارید سر جاش باشه و 24 ساعت کارش رو بکنه ! گردش آب تانکتون چند برابر هستش؟
    در مورد شقایق ها هم کلا اجازه بدید جاشون رو خودشون انخاب کنن و جز در مواقع خاص دست بهشون نزنید اگه زیاد دست دستشون کنید و بخاید به زور جایی رو که شما انتخاب کردید براشون قرار بگیرن ریسک از بین رفتنش رو خیلی خیلی بالا میبرید بزارید خودش کارش رو بکنه!

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سلام آقا مجید عزیز
    واسه چی موج ساز رو خاموش روشن می کنید یا جاش رو عوض میکنید؟ بزارید سر جاش باشه و 24 ساعت کارش رو بکنه ! گردش آب تانکتون چند برابر هستش؟
    در مورد شقایق ها هم کلا اجازه بدید جاشون رو خودشون انخاب کنن و جز در مواقع خاص دست بهشون نزنید اگه زیاد دست دستشون کنید و بخاید به زور جایی رو که شما انتخاب کردید براشون قرار بگیرن ریسک از بین رفتنش رو خیلی خیلی بالا میبرید بزارید خودش کارش رو بکنه!
    من یکی دوبار برای تغییر جهت گردش آب خاموش کردم و همیشه روشن هستن ، گردش آب هم با توجه به قدرت موج سازها فکر کنم یه 20 برابر ظرفیت تانک باشه
    ولی نمیدونم این گردو غبار ها کی میخواد از بین بره

----راستی من یه شاه بلنی دارم که اصلا غذا بهش نمیدم و تنها ماهی داخل تانک هست ، یعنی هر موقع غذا دادم نمیخوره ، این از جلبک فقط تغذیه میکنه؟

---و در آخر وقتی نور را روشن میکنم شقایق حبابی خودشو باد میکنه و وقتی خاموش میکنم بادش خالی میشه و میله ای میشه این طبیعیه
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    من یکی دوبار برای تغییر جهت گردش آب خاموش کردم و همیشه روشن هستن ، گردش آب هم با توجه به قدرت موج سازها فکر کنم یه 20 برابر ظرفیت تانک باشه
    ولی نمیدونم این گردو غبار ها کی میخواد از بین بره

----راستی من یه شاه بلنی دارم که اصلا غذا بهش نمیدم و تنها ماهی داخل تانک هست ، یعنی هر موقع غذا دادم نمیخوره ، این از جلبک فقط تغذیه میکنه؟

---و در آخر وقتی نور را روشن میکنم شقایق حبابی خودشو باد میکنه و وقتی خاموش میکنم بادش خالی میشه و میله ای میشه این طبیعیه
    ممنون
    مجید جان سلام
    در مورد غبار ها باید تعداد موج ساز ها رو افزایش بدی و روی خروجی اوور فلو پد بزاری تا بتونه غبار ها رو جذب کنه .
    غذادهی رو به اندازه در نظر بگیر که تو آب چیزیش نمونه و همش خورده بشه .
    شاه بلنی طبیعیه و از روی جلبک های شیشه تانک و لایوراکها استفاده میکنه .
    در مورد شقایق هم همون طوری که جناب بهمنش فرمودن بهش دست نزنین چون خودش کارشو بلده و جایی که راحت باشه توقف میکنه .
    در مورد باز شدن شقایق هم طبیعیه خودشو واسه فتوسنتز باز میکنه .
    موفق باشید .

صفحه 370 از 1093 نخستنخست ... 270320351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389420470870 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)