کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    9302
    در ضمن جراح زرد یا همون یلو تانگ تازه گرفتن 2 روزه ، چند روز دیگه غذا خور میشن؟؟؟؟؟؟؟

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_motaharan نمایش پست ها
    اگر اکواریم تازه تاسیس است تا جند هفته نیاز نیست ولی اگر چند ماه از استارت میگزره هفته ای یک بار اب ورودی به رف رو ببندید و به اندازه گفته شده اهن اضافه کنید.زمان خاصی مد نظر نیست.فقط به مدت 20 تا 30 دقیه ورودی رف رو قطع کنید.من عذر میخوام به جای استاد بهمنش پاسخ دادم
    مسعود خان اینجا همه دور هم جمع شدیم تا از تجربیات هم استفاده کنیم و از دانسته های همدیگه یاد بگیریم
    پس اول بحث استاد و شاگرد مطرح نیستش اصلا بعد قرار نیست کس خاصی به سوالات جواب بده هر سوالی هست پرسیده میشه و هر کس هم جوابش رو بلده یا در اون ضمینه تجربه ای داره جواب میده
    مقام و سمت و درجه اساسا فقط برای اینه که کار یه نظمی داشته باشه همین!
    مهم اینه که تو یه محیط کاملا دوستانه همه بتونیم تجربیاتمون رو در میون بزاریم
    از همه دوستانی که لطف می کنن به سوالات جواب می دن و تو سایت مطلب میزارن و هم دوستانی که میان سوالات رو مطرح می کنن و بحث و تبادل نظر می کنن صمیمانه تشکر می کنم و دستشون رو به گرمی می فشارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    9302
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    مسعود خان اینجا همه دور هم جمع شدیم تا از تجربیات هم استفاده کنیم و از دانسته های همدیگه یاد بگیریم
    پس اول بحث استاد و شاگرد مطرح نیستش اصلا بعد قرار نیست کس خاصی به سوالات جواب بده هر سوالی هست پرسیده میشه و هر کس هم جوابش رو بلده یا در اون ضمینه تجربه ای داره جواب میده
    مقام و سمت و درجه اساسا فقط برای اینه که کار یه نظمی داشته باشه همین!
    مهم اینه که تو یه محیط کاملا دوستانه همه بتونیم تجربیاتمون رو در میون بزاریم
    از همه دوستانی که لطف می کنن به سوالات جواب می دن و تو سایت مطلب میزارن و هم دوستانی که میان سوالات رو مطرح می کنن و بحث و تبادل نظر می کنن صمیمانه تشکر می کنم و دستشون رو به گرمی می فشارم
    سلام من در پستها ی قبلی باز هم از شما تشکر کردم (آقای بهمنش) و عرض کردم که واقعا مدیریت برازنده شماست .

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط niloo نمایش پست ها
    سلام دوستان ،من تو رف گیاه انگوری دارم،خوب هم داره رشد میکنه.آهن هم با دز کمتر ولی هر روز میزم که اگه مقدار کل هفته رو جمه بزنیم ،میشه همون دزی که قانونا باید اضافه کرد.اما سوالم اینه که روی شیشه رف داره جلبک قهوه ای میزنه. این بد؟ یا اشکالی نداره؟الان هم نور یک هفته هست که شبانه روز روشن. ممنون اگه راهنمایی کنید.
    دوست عزیز من به شخصه با 24 ساعت روشن نگه داشتن سیستم نور موافق نیستم!!
    گیاه هم موجود زندس و نیاز به استراحت داره
    به نظر من 8 ساعت تو روز بهشون استراحت بدید و سیستم نور رو هم برعکس سیستم نور تانک عسلیتون زمانش رو قرار بدید
    دیاتم در ابتدای را اندازی وجودش طبیعیه

در ضمن جراح زرد یا همون یلو تانگ تازه گرفتن 2 روزه ، چند روز دیگه غذا خور میشن؟؟؟؟؟؟؟
    بستگی به خیلی عوامل داره و ممکنه بیش از 2 هفته هم طول بکشه
    تو این مدت مولتی ویتامین رو فراموش نکنید ! و این رو هم به خاطر داشته باشید که جراح ها گیاه خوار هستن!

سلام من در پستها ی قبلی باز هم از شما تشکر کردم (آقای بهمنش) و عرض کردم که واقعا مدیریت برازنده شماست .
    این نهایت لطف شماس ولی چیز که برای خود من مهم هست اینه که اینجا دوستان بسیار خوبی دارم که در کنار هم تو یه محیط دوستانه داریم لذت می بریم
    و همین دوستی ها هستش که می مونه ماهی و آب شور و ... همش بهمونه ای واسه دوستی ها
    بازم مممنون از شما
    لطف داردید
    موفق باشید و پیروز

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    سلام دوستان ،من تو رف گیاه انگوری دارم،خوب هم داره رشد میکنه.آهن هم با دز کمتر ولی هر روز میزم که اگه مقدار کل هفته رو جمه بزنیم ،میشه همون دزی که قانونا باید اضافه کرد.اما سوالم اینه که روی شیشه رف داره جلبک قهوه ای میزنه. این بد؟ یا اشکالی نداره؟الان هم نور یک هفته هست که شبانه روز روشن. ممنون اگه راهنمایی کنید.
    دوست عزیز من به شخصه با 24 ساعت روشن نگه داشتن سیستم نور موافق نیستم!!
    گیاه هم موجود زندس و نیاز به استراحت داره
    به نظر من 8 ساعت تو روز بهشون استراحت بدید و سیستم نور رو هم برعکس سیستم نور تانک عسلیتون زمانش رو قرار بدید
    دیاتم در ابتدای را اندازی وجودش طبیعیه

بستگی به خیلی عوامل داره و ممکنه بیش از 2 هفته هم طول بکشه
    تو این مدت مولتی ویتامین رو فراموش نکنید ! و این رو هم به خاطر داشته باشید که جراح ها گیاه خوار هستن!

این نهایت لطف شماس ولی چیز که برای خود من مهم هست اینه که اینجا دوستان بسیار خوبی دارم که در کنار هم تو یه محیط دوستانه داریم لذت می بریم
    و همین دوستی ها هستش که می مونه ماهی و آب شور و ... همش بهمونه ای واسه دوستی ها
    بازم مممنون از شما
    لطف داردید
    موفق باشید و پیروز

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    9302
    ممنون از راهنماییتون ولی چون دوتا یلو تانگ گرفتم الان یکیشون داره روی لایو راکارو میخوره ولی اون یکی فقط میچرخه و من تا الان ندیدم که چیزی بخوره.با توجه به این که هر دوشو هم زمان وترد تانک شدن.حالا میخوام ببینم خیالم راحت باشه یا برم دنبال مکمل سیر و.................... آرتمیا هچ کنم براش؟؟؟؟؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    ممنون از راهنماییتون ولی چون دوتا یلو تانگ گرفتم الان یکیشون داره روی لایو راکارو میخوره ولی اون یکی فقط میچرخه و من تا الان ندیدم که چیزی بخوره.با توجه به این که هر دوشو هم زمان وترد تانک شدن.حالا میخوام ببینم خیالم راحت باشه یا برم دنبال مکمل سیر و.................... آرتمیا هچ کنم براش؟؟؟؟؟؟؟
    خواهش می کنم دوست عزیز
    نگرانش نباشید 2 روز زمان خیلی کمیه برلی اینکه غذا خور بشن
    علاور ه بر اینایی که فرمودید شما میتونی از کاهو و سبزیجات هم برای غذا خور کردنشون استفاده کنید ولی مراقب باشید زیاده روی نکنید که بعد اینجور نشه که غذای خشک نخورن دیگه!
    (مولتی ویتامین فراموش نشه!)
    ویرایش توسط محمد صادق بهمنش : 3rd May 2013 در ساعت 04:46 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8977
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم!
    دو سؤال در مورد آکواریوم ماهیران مدل ma-882 دارم:
    1- در زیر واتر پمپ این آکواریوم (sp - 980) یک دکمه چرخشی آبی وجود دارد کاربرد این دکمه چیست؟
    2- محل ورود آب در اسکیمر این آکواریوم (sk - 300) در کدام قسمت قرار گرفته است و یک میله کوچک در کنار کلاهک آن قرار دارد کاربرد این میله چیست؟
    با تشکر

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD REZA GHOBASHI نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم!
    دو سؤال در مورد آکواریوم ماهیران مدل ma-882 دارم:
    1- در زیر واتر پمپ این آکواریوم (sp - 980) یک دکمه چرخشی آبی وجود دارد کاربرد این دکمه چیست؟
    2- محل ورود آب در اسکیمر این آکواریوم (sk - 300) در کدام قسمت قرار گرفته است و یک میله کوچک در کنار کلاهک آن قرار دارد کاربرد این میله چیست؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    اگه عکس بزارید و بگید منظورتون کدوم قسمت ها هستش احتمالا راحت تر بشه فهمید کاربرد چیززایی که می فرمایید چی هستش
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان اب شور
    شماره عضویت
    10818
    [QUOTE=niloo;111857]در ضمن جراح زرد یا همون یلو تانگ تازه گرفتن 2 روزه ، چند روز دیگه غذا خور میشن؟؟؟؟؟؟Qببخشید میشه بگید از کجا وبه چه قیمتی خریدین من هم میخوام بگیرم ولی گیر نمیارم

صفحه 345 از 1093 نخستنخست ... 245295326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364395445845 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)