همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadj نمایش پست ها
    دوستان حتما واسه نور باید 150 هزار تومان کمه کم خرج کرد؟؟؟؟......اخه واقعا چه نوری داره که نمیشه از فروشگاه های لوازم برق تهیه کرد؟؟؟؟؟(نور در آب شور)
    اینهمه چراغ...لامپ....ال ای دی.....از انواع مختلف...حتما باید بریم از اکواریم فروش ها نور رو تهیه کنیم که قیمتها اینجور باشن!!!!!
    اگه ریف دارین که باید نورتون خوبو کافی باشه نوری که برای آب شور استفاده میشه کلوین دار هست از نور های معمولی نمیشه استفاده کرد چه led چه متال چه مهتابی!!
    متاسفانه این چند وقت قیمت ها چند برابرم شده قبلا با 120_130 تومن میشد 2 جفت مهتابی مارک خوب خرید الان دونه 70 تومن شده!

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    با سلام خدمت دوستان
    من دارم یواش یواش لوازم و مواد یه تانک آب شور را میخرم تا بتونم انشاءالله بعد از عید استارت بزنم
    حالا سوالم اینه که اگه محلول ها و تست های لازم رو بخرم تا چند وقت میشه اونارو نگه داشت ؟
    محلول هایی که باید بخرم چی هست میشه لطفا کمک کنین ( فقط یه نکته اینکه میخوام از برند برایت ول بخرم )
    من چیزی که تو ذهنم هست یه تانک فیش هست که کم کم به ریف تبدیل میشه پس خواهشا بر این اساس اولویت بندی کنید
    ممنون

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من دارم یواش یواش لوازم و مواد یه تانک آب شور را میخرم تا بتونم انشاءالله بعد از عید استارت بزنم
    حالا سوالم اینه که اگه محلول ها و تست های لازم رو بخرم تا چند وقت میشه اونارو نگه داشت ؟
    محلول هایی که باید بخرم چی هست میشه لطفا کمک کنین ( فقط یه نکته اینکه میخوام از برند برایت ول بخرم )
    من چیزی که تو ذهنم هست یه تانک فیش هست که کم کم به ریف تبدیل میشه پس خواهشا بر این اساس اولویت بندی کنید
    ممنون
    محلول ها یسریشون تاریخ انقضا دارن که میتونی ببینی و عناصر هم که خراب شدنی نیستن اگه تهیه کنی
    تست ها هم دارایه تاریخ انقضا هستن و حتی بعد از باز شدن هم بعد چند وقتی از دقتشون کم میشه و بهتره که تستها رو زود تهیه نکنین
    برایه شروع تستهایه نیتریت و نیترات بعلاوه پی اچ بنظر من کفابت میکنه و اگر می خواهید سیکلتون زودتر تموم بشه باکتری هم میتونید تهیه کنید
    اگر وسایلو تهیه کردین زیاد به فکر تهیه محلول ها نباشین که اونقدی حیاتی نیستن تهیه کردنشون برایه شما

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    محلول ها یسریشون تاریخ انقضا دارن که میتونی ببینی و عناصر هم که خراب شدنی نیستن اگه تهیه کنی
    تست ها هم دارایه تاریخ انقضا هستن و حتی بعد از باز شدن هم بعد چند وقتی از دقتشون کم میشه و بهتره که تستها رو زود تهیه نکنین
    برایه شروع تستهایه نیتریت و نیترات بعلاوه پی اچ بنظر من کفابت میکنه و اگر می خواهید سیکلتون زودتر تموم بشه باکتری هم میتونید تهیه کنید
    اگر وسایلو تهیه کردین زیاد به فکر تهیه محلول ها نباشین که اونقدی حیاتی نیستن تهیه کردنشون برایه شما

ممنون
    من تا الان اسکیمر و موج ساز و نمک و بیوبال و یه سری چیز دیگه خریدم
    در مورد تستر میخواد پک api بخرم ( البته به گفته شما باید این مورد را زمان راه اندازی بخرم )
    فقط یه سوال اینکه یه محلول از شرکت سرا خریدم به نام marin bio reefclear که فروشنده گفت برای باکتری سازی استفاده میشه اینکه از نظر شما مشکلی نداره

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    ممنون
    من تا الان اسکیمر و موج ساز و نمک و بیوبال و یه سری چیز دیگه خریدم
    در مورد تستر میخواد پک api بخرم ( البته به گفته شما باید این مورد را زمان راه اندازی بخرم )
    فقط یه سوال اینکه یه محلول از شرکت سرا خریدم به نام marin bio reefclear که فروشنده گفت برای باکتری سازی استفاده میشه اینکه از نظر شما مشکلی نداره
    نه مشکلی نداره و همون باکتری زنده هست ولی کیفیتش نسبت به برایت ول و سیچم پاینتره که بنظر من زیاد هم مهم نیست

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    دوستان کسانی که عرض تانکشون 40 هست چه مشکلاتی دارن ؟ میشه توضیح بدین
    من یه تانک با کمد ام دی اف خیلی خوب دارم میخوام شورش کنم ولی متاسفانه عرضش 40 هست ، حالا شده برام یه معضل که این تانک رو عوض کنم ولی هرجوری حساب میکنم میبینم یه تانک جدید خیلی هزینه میذاره رو دستم ، از اونطرف هم هر جوری حساب میکنم لایو راکها با این عرض حتما میچسبن به شیشه و فضایی برای ماهی ها نمیمونه ( چون میخوام 80 کیلو لایو راک بخرم) راستی ابعاد یادم رفت 120*40*80 که 70 آبگیری میشه اینم عکسش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    10892
    آیا حتما برای راه اندازی آب شور نیاز به سامپ هست یا میتوان از فیلترهای سطلی استفاده کرد ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    سلام
    منم عرض تانکم 40 هست
    مهمترین مشکل همین چیدن لایوراک هست که اون هم اگر اشتباه منو نکنید و لایوراک بزرگ نخرید مشکلی ندارید
    حتما تمامی تکه های لایوراک هایی که تهیه مکنید بزرگتر از کف دست نباشه که بتونید راحت بچینید

دوستان کسانی که عرض تانکشون 40 هست چه مشکلاتی دارن ؟ میشه توضیح بدین
    من یه تانک با کمد ام دی اف خیلی خوب دارم میخوام شورش کنم ولی متاسفانه عرضش 40 هست ، حالا شده برام یه معضل که این تانک رو عوض کنم ولی هرجوری حساب میکنم میبینم یه تانک جدید خیلی هزینه میذاره رو دستم ، از اونطرف هم هر جوری حساب میکنم لایو راکها با این عرض حتما میچسبن به شیشه و فضایی برای ماهی ها نمیمونه ( چون میخوام 80 کیلو لایو راک بخرم) راستی ابعاد یادم رفت 120*40*80 که 70 آبگیری میشه اینم عکسش

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط PARET نمایش پست ها
    آیا حتما برای راه اندازی آب شور نیاز به سامپ هست یا میتوان از فیلترهای سطلی استفاده کرد ؟
    سلام
    سامپ بهترین گذینس نه تنها گدینه
    با فیلتر سطلی هم میشه کار نشد نداره ولی خوب سامپ خیلی بهتره

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    دوستان کسی قیمت شیشه 10 میل فلوت را قیمت داره که الان چنده شده همینطور قیمت چسب سیستا
    ممنون

صفحه 319 از 1093 نخستنخست ... 219269300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338369419819 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)