کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آب شور
    شماره عضویت
    7757
    سلام
    لطف میکونین بگین ترکیب بهترین غذا برای این ماهیان آب شور چیه؟
    ماهی های که دارم دلقک مارون- جراح ناسو - دامسل چهار خط -دامسل شکم زرد - شاه بلنی
    بهترین ماهیهایی که میتونم بعد از اینها اضافه کنم چیه؟
    آک 400 لیتر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آب شور
    شماره عضویت
    7757
    البته غذایی که الان میدم اینه ahm marin fish ساخت ترکیه
    , gourmet nori (sera)

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط alipour نمایش پست ها
    سلام
    لطف میکونین بگین ترکیب بهترین غذا برای این ماهیان آب شور چیه؟
    ماهی های که دارم دلقک مارون- جراح ناسو - دامسل چهار خط -دامسل شکم زرد - شاه بلنی
    بهترین ماهیهایی که میتونم بعد از اینها اضافه کنم چیه؟
    آک 400 لیتر
    من باشم شاید بعد از اینا یه رس زرد بگیرم یا اگه شرایطش مهیا باشه یه ماندارین ( البته تاکید می کنم اگه شرایطش مهیا باشه!) یا شاید هم یه گابی
    نقل قول نوشته اصلی توسط alipour نمایش پست ها
    البته غذایی که الان میدم اینه ahm marin fish ساخت ترکیه
    , gourmet nori (sera)
    غذا یکی از موارد مهم در رابطه با ابزیاس سعی کنید از غذا های متفاوت و خوب استفاده کنید مثلا گرانول سرا یا jbl البته یه گرانول هم من داشتم که واقعا بی نظیر بود نمیدونم الانم تو بازار هست یا نه nls واقعا حرف نداشت+ یه غذای پولکی هم داشته باشید مثل gvg mix سرا یا اوشن نیتروشن ...+ اسپرولینا که مخصوصا برای ماهی های گیاه خوار خیلی خوبه بعدش هم برای غذا خور کردن می تویند از کرم خونی و ارتمیا یخی استفاده کنید که این دو مورد رو فقط برای غذا خور کردن ترجیحا استفاده کنید ، می تویند برای آبزی هاتون آرتمیا هچ کنید در این مورد ارتمیا میکس سرا خیلی خوبه !
    از مولتی ویتامین هم استفاده کنید روزانه خیلی خیلی کمک می کنه
    موفق باشید

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    دوستان نظرتون در مورد غذای macrovore برایت ول چیه؟ من در حال حاضر zooplanktos-L و phytogreen-s رو به مرجانام میدم می خواستم یه غذای دیگه هم اضافه کنم به نظرتون گزینه خوبیه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط afros نمایش پست ها
    دوستان نظرتون در مورد غذای macrovore برایت ول چیه؟ من در حال حاضر zooplanktos-L و phytogreen-s رو به مرجانام میدم می خواستم یه غذای دیگه هم اضافه کنم به نظرتون گزینه خوبیه؟
    این غذا جزء غذا های اصلی محصوب میشه و اونو میشه در کنار ریف اسنو که یه غذای پایه هستش استفاده کرده .
    بهترین حالت غذا دهی البته به نظر من به این شکله :
    1 |) استفاده از غذای پایه مثل کورال فلوئد یا ریف اسنو در کنار غذای اصلی مثل ماکروور یا میکروور (بهتره بعد از خاموشی لامپها باشه) ولی استفاده اونها با استفاده از پیپت یا سرنگ خیلی بهتره و از همه مهمتر لذت بخشتره.
    2) استفاده روزانه فیتوپلانکتون (در زمان نورددهی به تانک)
    3) استفاده از آمینواسیدها نیم ساعت قبل از روشن شدن لامپها
    4) استفاده از زئوپلانکتونها در تاریکی(یک ساعت بعد از خاموش شدن لامپها)

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    من باشم شاید بعد از اینا یه رس زرد بگیرم یا اگه شرایطش مهیا باشه یه ماندارین ( البته تاکید می کنم اگه شرایطش مهیا باشه!) یا شاید هم یه گابی

غذا یکی از موارد مهم در رابطه با ابزیاس سعی کنید از غذا های متفاوت و خوب استفاده کنید مثلا گرانول سرا یا jbl البته یه گرانول هم من داشتم که واقعا بی نظیر بود نمیدونم الانم تو بازار هست یا نه nls واقعا حرف نداشت+ یه غذای پولکی هم داشته باشید مثل gvg mix سرا یا اوشن نیتروشن ...+ اسپرولینا که مخصوصا برای ماهی های گیاه خوار خیلی خوبه بعدش هم برای غذا خور کردن می تویند از کرم خونی و ارتمیا یخی استفاده کنید که این دو مورد رو فقط برای غذا خور کردن ترجیحا استفاده کنید ، می تویند برای آبزی هاتون آرتمیا هچ کنید در این مورد ارتمیا میکس سرا خیلی خوبه !
    از مولتی ویتامین هم استفاده کنید روزانه خیلی خیلی کمک می کنه
    موفق باشید
    غذایه nls الان اکومارین داره ولی گرونترین غذایه تو بازار هست یا من گرونتر ندیدم

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    سلام دوستان
    1- از دوستان بزرگوار کسی میتونه عکسی از متال و ال ای دی مخصوص آکواریوم قرار بده ؟ حتما باید قاب مخصوصشونم بگیریم یا بدون قابم میشه نصب کرد ؟
    2- نظرتون درباره فرشته لب ماتیکی و جراح ناسو و پادربلو چیه ؟ نگهداریشون راحته ؟

کاربر عالی

شماره عضویت
    5880
    من ال ای دی بدون قاب دارم دست ساز هست ولی متال باید داخل قاب مخصوص باشه

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1- از دوستان بزرگوار کسی میتونه عکسی از متال و ال ای دی مخصوص آکواریوم قرار بده ؟ حتما باید قاب مخصوصشونم بگیریم یا بدون قابم میشه نصب کرد ؟
    2- نظرتون درباره فرشته لب ماتیکی و جراح ناسو و پادربلو چیه ؟ نگهداریشون راحته ؟
    سلام:
    دوست عزیز عکس که به یه جستجو تو گوگل میتونی پیدا کنی تو بخش نور همین سایت هم عکس از led هست.برای متال لازمه که قاب تهیه کنی چون در غیر اینصورت هدر رفت زیادی نور خواهی داشت و نورت هم یکدست پخش نمیشه.
    در مورد این ماهی ها از نظر سطح نگهداری جراح پادر بلو به سفیدک حساس هست و میشه گفت تا حدی نگهداری ازش سخته . جراح مهاجمی است که در اکواریوم کمتر از 400 لیتر بهتره تنها جراح تانک باشه من توصیه میکنم از جراح های دیگه خریداری کنید.جراح ناسو سطح نگهداریش متوسط هست و با جراحهایی که از خانواده ی خودش نباشن کمتر درگیر میشه البته باز هم باید اکواریومتون حداقل 400 لیتر باشه تا بشه از اون کنار جراح دیگه ای نگهداری کرد .سطح نگهداری ناسو هم متوسط هست.فرشته ماهی لب ماتیکی رو هم من نمیشناسم اگه امکان داره ازش یه عکس بذاری یا اسم لاتینش رو بنویسید .فرشته ماهی ها معمولا مناسب اکواریوم ریف نیستند حتی فرشته های کوتوله هم با احتیاط ریف سیف هستند.سطح نگهداریشون هم متوسط تا سخت هست و غذاخور کردنشون اکثرا کمی سخته.
    شما در ادرسهای زیر میتونید سوالات خودتون رو مطرح کنید:
    جراح پادر بلو
    جراح ناسو
    led های اکواریوم
    این هم چند عکس از متال و led :
    لامپ متال هالید:

این هم یک نمونه اماده از led :

این هم یه نمونه متال با قاب:

این هم یک نمونه ی دیگه از سیستم led:

این هم قاب متال:

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    سلام:
    دوست عزیز عکس که به یه جستجو تو گوگل میتونی پیدا کنی تو بخش نور همین سایت هم عکس از led هست.برای متال لازمه که قاب تهیه کنی چون در غیر اینصورت هدر رفت زیادی نور خواهی داشت و نورت هم یکدست پخش نمیشه.
    در مورد این ماهی ها از نظر سطح نگهداری جراح پادر بلو به سفیدک حساس هست و میشه گفت تا حدی نگهداری ازش سخته . جراح مهاجمی است که در اکواریوم کمتر از 400 لیتر بهتره تنها جراح تانک باشه من توصیه میکنم از جراح های دیگه خریداری کنید.جراح ناسو سطح نگهداریش متوسط هست و با جراحهایی که از خانواده ی خودش نباشن کمتر درگیر میشه البته باز هم باید اکواریومتون حداقل 400 لیتر باشه تا بشه از اون کنار جراح دیگه ای نگهداری کرد .سطح نگهداری ناسو هم متوسط هست.فرشته ماهی لب ماتیکی رو هم من نمیشناسم اگه امکان داره ازش یه عکس بذاری یا اسم لاتینش رو بنویسید .فرشته ماهی ها معمولا مناسب اکواریوم ریف نیستند حتی فرشته های کوتوله هم با احتیاط ریف سیف هستند.سطح نگهداریشون هم متوسط تا سخت هست و غذاخور کردنشون اکثرا کمی سخته.
    شما در ادرسهای زیر میتونید سوالات خودتون رو مطرح کنید:
    جراح پادر بلو
    جراح ناسو
    led های اکواریوم
    این هم چند عکس از متال و led :
    لامپ متال هالید:

این هم یک نمونه اماده از led :

این هم یه نمونه متال با قاب:

این هم یک نمونه ی دیگه از سیستم led:

این هم قاب متال:
    سلام دوست عزىز
    ممنونم از پاسختون
    مىدونم توى گوگل هست مبخاستم نمونه هاى کاربردى و مناسب اکوارىوم ببىنم

مجدد ممنونم

صفحه 187 از 1093 نخستنخست ... 87137168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206237287687 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)