همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    شقایق سنگ نسبت به نیترات و kh خیلی حساس هستش و اگه خوب باز نشه احتمالا یکی از اینها مناسب نیستش

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    دوستان الان که داشتم توی آک رو نگاه می کردم یه چیزای سفید کوچیکه میکروسکوبی روی شیشه بودن!! طبیعیه یا مضرن؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    740
    نقل قول نوشته اصلی توسط afros نمایش پست ها
    دوستان الان که داشتم توی آک رو نگاه می کردم یه چیزای سفید کوچیکه میکروسکوبی روی شیشه بودن!! طبیعیه یا مضرن؟
    درود
    کپه پاد هستن و بسیار مفیدن. ماندارین و اسب از اینا تغذیه می کنن.
    در کل زیاد حساس نباشید.

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط afros نمایش پست ها
    اگه حرکت میکنن پاد هستن که موجودات مفیثدی هستن که ماهیا از اون تغذیه میکنن ولی اگه ثابت هستش پاد نیست و میتونه اپتازیا باشه که از رو شیشه جداش کنید

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    اگه حرکت میکنن پاد هستن که موجودات مفیثدی هستن که ماهیا از اون تغذیه میکنن ولی اگه ثابت هستش پاد نیست و میتونه اپتازیا باشه که از رو شیشه جداش کنید
    آره دوست عزیز حرکت دارن فکنم همون پادن من یه چیزی شبیه شقایق دارم که اگه شد بعدا عکسشو تو بخش موجودات نا خواسته سنگا میزارم اون آپتازیاس؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط BEYOND نمایش پست ها
    درود
    کپه پاد هستن و بسیار مفیدن. ماندارین و اسب از اینا تغذیه می کنن.
    در کل زیاد حساس نباشید.
    ممنون از پاسختون!!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    [QUOTE=farzad2498;59165]سلام عکس شقایق سنگ را براتون گذاشتم 24 ساعت بعد از اضافه شده به تانک
    دوستان الان 1.5 لیتر آب کم هست باید بهش اضافه کنم
    از چه آبی استفاده کنم؟همین آب شیر 2 روز بمونه خوبه؟اکوا سیف بزنم بهش؟یا برم آب معدنی بخرم اگه آره چه مارکی؟
    نمک من ocean reef هست برای 1 لیتر آب چقدر نمک بریزم؟
    و آخرین سوالم اینه اسم دلقکم که صفحه پیش هست چیه و آیا دلقک دیگه ای میتونم به تانک اضافه کنم یا نه همینطور دراگون چطور برای تانک من مناسبه؟
    واقعا ببخشید که زیاد سوال پرسیدم
    [/QUOT
    جواب همه سوال ها رو دوستان دادن فقط چیزی که توجه من رو جلب کرد وجود حباب های ریز داخل تانکتون هست!!!!
    وجود حباب توی تانک اب شور چون به راحتی خارج نمیشه میتونه خیلی مضر باشه !!!!
    به نظر میرسه که اب سامپ از بالا ریخته میشه توی تانک! لوله واتر پمپ رو بیار داخل تانکت تا اینجوری حباب تولید نشه!
    اسم دلقکت هم تومیتو هستش بهتر بود که بعد از همه دلقک ها اضافه اش میکردی الانم فکر میکنم اگه دلقک سایز بزرگتر بگیری باهاش کاری نداشته باشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم
    شماره عضویت
    8817
    بازم سلام دوستان
    دقیقا درست متوجه شدید خروجی سامپ از بالا داره میریزه به داخل تانک برای همین حباب ایجاد کرده (سیفون زده بودم)
    ممنون از نظراتتون
    من تانکو یه سیفون 15% زدم
    آب را 2 روز گذاشتم مونده بود و آکوا سیف بهش اضافه کردم
    نیم لیتر نیم لیتر دارم به تانک اضافه میکنم که شکی به وجود نیاد
    شقایق سنگ هم از اون بالا دوباره افتاد پایین دیگه دستش نزدم کاملا باز شده
    دوستان به شقایق سنگه چی بدم برای غذا؟و چطور استفاده کنم
    فردا میخوام برم نواب لطفا بگین چی تهیه کنم که برای شقایق سنگه خوب باشه؟
    و لطفا نظرتون را در مورد دراگون بگین که بگیرم یا نه اگه نظر بهتری دارین بگین فقط میخوام یه ماهی دیگه اضافه کنم چون تانک کوچیکه
    و اینکه نظرتون در مورد شقایق میله ای و همر چی هست بگیرم برای تانکم ؟
    شقایق که زیاد مثل ماهی به جا احتیاج نداره؟
    و سوال آخرم من تو این چند روزه از آکواریم موج توی نواب چند تا پایین تر از آکوا مارین خرید کرده ام نظرتون چیه؟اگه جای بهتر و منصف تر میشناسید بگین(توی نواب)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2498 نمایش پست ها
    بازم سلام دوستان
    دقیقا درست متوجه شدید خروجی سامپ از بالا داره میریزه به داخل تانک برای همین حباب ایجاد کرده (سیفون زده بودم)
    ممنون از نظراتتون
    من تانکو یه سیفون 15% زدم
    آب را 2 روز گذاشتم مونده بود و آکوا سیف بهش اضافه کردم
    نیم لیتر نیم لیتر دارم به تانک اضافه میکنم که شکی به وجود نیاد
    شقایق سنگ هم از اون بالا دوباره افتاد پایین دیگه دستش نزدم کاملا باز شده
    دوستان به شقایق سنگه چی بدم برای غذا؟و چطور استفاده کنم
    فردا میخوام برم نواب لطفا بگین چی تهیه کنم که برای شقایق سنگه خوب باشه؟
    و لطفا نظرتون را در مورد دراگون بگین که بگیرم یا نه اگه نظر بهتری دارین بگین فقط میخوام یه ماهی دیگه اضافه کنم چون تانک کوچیکه
    و اینکه نظرتون در مورد شقایق میله ای و همر چی هست بگیرم برای تانکم ؟
    شقایق که زیاد مثل ماهی به جا احتیاج نداره؟
    و سوال آخرم من تو این چند روزه از آکواریم موج توی نواب چند تا پایین تر از آکوا مارین خرید کرده ام نظرتون چیه؟اگه جای بهتر و منصف تر میشناسید بگین(توی نواب)
    در مورد سیفون فقط بدونید که ابی که اضافه میکنید حتمن باید ت=نمک داشته باشه و فقط اب تبخیریو همون اب بدون نمک اضافه می کنن
    شقایق سنگم اگه نور مناسب باشه بیشتر انرژیشو از نور میگیره ولی میتونید غذایه ریف برایت ول هم بگیرید که دوتا هستن یکی ریف اسنو و یکی
    هم میکروور که دوتا غذایه اصلی میشن و فیتو پلانکتون و زئوپلانکتون هم مکمل هایه اینا هستن
    دراگونم ماهیه مناسبی برایه اکواریوم ریف نیست و با این حجم هم نمیتونید نگهش دارید.بهتره برید سراغ دلقکها مثل مارون و کلارکی یا دامسلها
    بلنی و گابی هم میتونه خیلی خوب باشه برایه این اکواریوم و چون محیط اکواریوم هم تمیز می کنن گزینه مناسبی هستن
    ریف هم فعلن نگیرید بزارید یکمی اطلاعاتتون درباره اکواریوم ابشور بیشتر بشه مخصوصن که اکواریومتون هم نانو هست که یه موقع با تلفات روبرو نشید
    ریف هم ت اموقعی که همدیگرو نیش نزنن و فاصله مناسبی از هم داشته باشن میتونید تهیه کنید
    مغزه هایه خوب که اجناسشون کامل باشه یکی اکومارینه و تو خرید ماهی و ریفم من ایوا رو پیشنهاد میدم بقیه مغازه ها هم باید بگردید و قیمت بگیرید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم
    شماره عضویت
    8817
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    در مورد سیفون فقط بدونید که ابی که اضافه میکنید حتمن باید ت=نمک داشته باشه و فقط اب تبخیریو همون اب بدون نمک اضافه می کنن
    شقایق سنگم اگه نور مناسب باشه بیشتر انرژیشو از نور میگیره ولی میتونید غذایه ریف برایت ول هم بگیرید که دوتا هستن یکی ریف اسنو و یکی
    هم میکروور که دوتا غذایه اصلی میشن و فیتو پلانکتون و زئوپلانکتون هم مکمل هایه اینا هستن
    دراگونم ماهیه مناسبی برایه اکواریوم ریف نیست و با این حجم هم نمیتونید نگهش دارید.بهتره برید سراغ دلقکها مثل مارون و کلارکی یا دامسلها
    بلنی و گابی هم میتونه خیلی خوب باشه برایه این اکواریوم و چون محیط اکواریوم هم تمیز می کنن گزینه مناسبی هستن
    ریف هم فعلن نگیرید بزارید یکمی اطلاعاتتون درباره اکواریوم ابشور بیشتر بشه مخصوصن که اکواریومتون هم نانو هست که یه موقع با تلفات روبرو نشید
    ریف هم ت اموقعی که همدیگرو نیش نزنن و فاصله مناسبی از هم داشته باشن میتونید تهیه کنید
    مغزه هایه خوب که اجناسشون کامل باشه یکی اکومارینه و تو خرید ماهی و ریفم من ایوا رو پیشنهاد میدم بقیه مغازه ها هم باید بگردید و قیمت بگیرید
    سلام
    ممنون که جواب دادین اتفاقا الان داشتم تانکتون را نگاه میکردم و هنوز تو شک هستم واقعا عالیه
    آب را تست زدم از 3 لیتر اضافه شده 2 لیترش تبخیر بود و 1 لیتر سیفون که نمک زدم
    پس برایت ول میگیرم امیدوارم زیادی گرون نباشه و دیگه ریف اضافه نمیکنم تا اینکه دستم راه بیوفته
    خودمم دوست دارم یه دلقک دیگه بگیرم ولی میگن تومیتوم اونو میزنه
    اگه شما جای من بودید و فقط اگه میخواستید یه ماهیه دیگه اضافه کنید چی اضافه میکردین که به چشم بیاد و قشنگ باشه و برای تانک مفید باشه؟
    این آکواریم ایوا که گفتین دقیقا کجا هست؟

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2498 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون که جواب دادین اتفاقا الان داشتم تانکتون را نگاه میکردم و هنوز تو شک هستم واقعا عالیه
    آب را تست زدم از 3 لیتر اضافه شده 2 لیترش تبخیر بود و 1 لیتر سیفون که نمک زدم
    پس برایت ول میگیرم امیدوارم زیادی گرون نباشه و دیگه ریف اضافه نمیکنم تا اینکه دستم راه بیوفته
    خودمم دوست دارم یه دلقک دیگه بگیرم ولی میگن تومیتوم اونو میزنه
    اگه شما جای من بودید و فقط اگه میخواستید یه ماهیه دیگه اضافه کنید چی اضافه میکردین که به چشم بیاد و قشنگ باشه و برای تانک مفید باشه؟
    این آکواریم ایوا که گفتین دقیقا کجا هست؟
    اونطوری هم که فکر کنی نیاز شدیدی به غذایه ریف نداری و خواستی بگیری اول میکروور رو بگیر خیلی بهتره بعد ریف اسنو
    کلارکی یا مارون اگه بزرگتر باشن تومیتو باهاشون کاری نداره فقط زیاد بزرگ نگیر که بعدن احتمال اینکه تومیتو رو بزنن زیاده
    خانواده بلنی ها و گابی ها خیلی گستردس و گونه هایه زیادی دارن و ماهیایه مناسبین برایه اکواریوم هایه ریف
    ایوا الان ضلع غربی اتوبان نواب بالاتر از پل امام خمینی هست دقیق ادرسشو نمیدونم چون تازه جاشو عوض کرده

صفحه 137 از 1093 نخستنخست ... 3787118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156187237637 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)