همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    تو خونه اول یه ابرهایی هست که به نام فیلتر وول معروفه ولی اگه تهران بودین ادرس میدادم
    بصورت فله ای بخرید ولی شما از همون محصولات اکواریومی استفاده کن که بهترین نوعش
    برایه جی بی ال هست.بهترین کار اینه که واترپمپو عوض کنین و یکی ضعیفتر بگیرین
    در غیر اینصورت فقط از همون شیر باید استفاده کنید
    سلام مصطفی . کجای تهران ابر فله ای هست ؟

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1 نمایش پست ها
    سلام مصطفی . کجای تهران ابر فله ای هست ؟
    چهار راه مولوی رو به سمت شوش که میری نرسیده به قبر اقا یه خیابون هست دست راست که توش ابر بالشتو این چیزارو میفروشن(اسم خیابونو اگه رفتم میگم بهت)
    همین ابرایی که ما میخریم به صورت رول داره که عرضش دومتره طولشم هر چقدر که بخوای10تومن پول بدی اندازه100تومن ابرایه تو نواب بهت میده

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    چهار راه مولوی رو به سمت شوش که میری نرسیده به قبر اقا یه خیابون هست دست راست که توش ابر بالشتو این چیزارو میفروشن(اسم خیابونو اگه رفتم میگم بهت)
    همین ابرایی که ما میخریم به صورت رول داره که عرضش دومتره طولشم هر چقدر که بخوای10تومن پول بدی اندازه100تومن ابرایه تو نواب بهت میده
    این جوری که خیلی خوبه وقتی نواب میخوای ابر بخری ادم اتیش میگیره پول ابر میده .اقا مصطفی عکس سنگ هارو گذاشتم دیدی چه جوری بود نظرت چیه چیکار کنم .راستی این گزینه تشکر غیبش زده از صفحه واسه همه این جوریه ؟

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    این جوری که خیلی خوبه وقتی نواب میخوای ابر بخری ادم اتیش میگیره پول ابر میده .اقا مصطفی عکس سنگ هارو گذاشتم دیدی چه جوری بود نظرت چیه چیکار کنم .راستی این گزینه تشکر غیبش زده از صفحه واسه همه این جوریه ؟
    اره خیلی به صرفه تره 10تومن بدی برایه یه سال دیگه نیازی نداری تازه هر دوهفته ابرو تعویض کنی و بندازی دور
    اره دیدم دیاتوم خیلی کم روسنگا میاد و فقط رو شن و شیشه تشکیل میشه ولی برایه تو رو سنگم اومده
    برایه نورت که فکر نکنم باشه چون مهتابیات مخصوصه و مثل برایه من هست میزان روشنایی هم که فکر نکنم
    زیاد باشه و فقط میمونه فسفات که به احتمال زیاد همونه.در مورد کلید تشکر درسته کلن ورداشته شده و به جاش
    از همو کلید به این پست علاقه دارم استفاده کنید

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    اره خیلی به صرفه تره 10تومن بدی برایه یه سال دیگه نیازی نداری تازه هر دوهفته ابرو تعویض کنی و بندازی دور
    اره دیدم دیاتوم خیلی کم روسنگا میاد و فقط رو شن و شیشه تشکیل میشه ولی برایه تو رو سنگم اومده
    برایه نورت که فکر نکنم باشه چون مهتابیات مخصوصه و مثل برایه من هست میزان روشنایی هم که فکر نکنم
    زیاد باشه و فقط میمونه فسفات که به احتمال زیاد همونه.در مورد کلید تشکر درسته کلن ورداشته شده و به جاش
    از همو کلید به این پست علاقه دارم استفاده کنید
    1لیتر فسفاتگارد دارم و یه فسفات گیر jblبرای400لیتر روی سنها هیچ دیاتومی نیست هرچی هست روی سنگ هستش اک من بر عکس شده. نور مهتابی 12نیم تا22 متال1400از 13نیم تا21نیم روشن میکنم

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    1لیتر فسفاتگارد دارم و یه فسفات گیر jblبرای400لیتر روی سنها هیچ دیاتومی نیست هرچی هست روی سنگ هستش اک من بر عکس شده. نور مهتابی 12نیم تا22 متال1400از 13نیم تا21نیم روشن میکنم
    دیاتوم اینقدری که از سیلیکات هستش از فسفات کمتر هستش از سیلیکات گیر هم استفاده میکنی؟

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    دوستان دارو یا مکملی هست که بشه به آکواریوم زد تا انگل هارو از بین ببره؟ آک من الان ماهی توش نیس اما یه چیزای کوچیک به اندازه لارو توش دیدم!
    علاوه بر اون 4 تا خرچنگ و 2 تا مانتیس یه حلزون بو توش که خارجشون کردم!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    نقل قول نوشته اصلی توسط afros نمایش پست ها
    دوستان دارو یا مکملی هست که بشه به آکواریوم زد تا انگل هارو از بین ببره؟ آک من الان ماهی توش نیس اما یه چیزای کوچیک به اندازه لارو توش دیدم!
    علاوه بر اون 4 تا خرچنگ و 2 تا مانتیس یه حلزون بو توش که خارجشون کردم!
    شما ميتونيد براي ضدعفوني كامل تانك از پرمنگنات پتاسيم استفاده كنيد ، انتخابهاي ديگري هم از قبيل آكرفلاوين ، فرمالين و پركلرين هم داريد كه براي تانكي كه در محيط خونه هست توصيه نميكنم درصورتيكه براتون امكان داشت تان در فضاي منزل نباشه كه بوي مواد مضر پخش بشه از پركلرين استفاده كنيد كه تانك رو هم بسيار تميز ميكنه و هم ضدعفوني
    پركلرين محلول 1گرم در ليتر كلر هست در آب

به شخصه براي تانكهايي كه قصئ تميزكاري و ضدعفوني كامل رو دارم حدود 10 گرم كلر رو در 5 ليتر آب حل كرده و به تانك بدون موجود زنده اضافه ميكنم و اجازه ميدم كليه سيستم حداقل 24 ساعت كار كنه بعد از اين مدت با ششستشوي كامل و با دقت و نمك زني و شستشو تانك كاملا تميز و شيشه ها انگار تازه از كارخونه بيرون اومدن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadj نمایش پست ها
    دوستان توی یه قسمت ورودی سامپ...باید ابر یاپشم شیشه باشه...ایا باید ابر مخصوصی باشه؟؟؟؟
    سوال بعدیم اینه من پمپی که اب رو به اک برمیگردونه خیلی فشارش زیاده....شیر هم سر راهش گذاشتم...باید شیر نیمه باز باشه...که خودماحساس میکنم به پمپ خیلی داره فشار میاد....بنظرتو چطور کنترلش کنم؟
    دوست عزیز شما شیری روکه میخوای باعاش جریان واتر پمپو تنظیم کنی روی ورودی واتر پمپ قرار بده نه خروجی .
    خروجی معلومه که بهش فشار میاد و در نهایت گرم میکنه و کمتر از چند ماه کارکرد با افت فشار مواجه میشی و در نهایت از بین رفتن واتر پمپ .
    شیر رو روی ورودی بزار .

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid svc نمایش پست ها
    دوست عزیز شما شیری روکه میخوای باعاش جریان واتر پمپو تنظیم کنی روی ورودی واتر پمپ قرار بده نه خروجی .
    خروجی معلومه که بهش فشار میاد و در نهایت گرم میکنه و کمتر از چند ماه کارکرد با افت فشار مواجه میشی و در نهایت از بین رفتن واتر پمپ .
    شیر رو روی ورودی بزار .
    سعید جان روی ورودی چجوری میشه شیر گذاشت؟ مگه پمپ تو خونه سامپ به صورت غرقاب نیستش؟

صفحه 132 از 1093 نخستنخست ... 3282113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151182232632 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)