همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.k نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من تاحالا تجربه اکواریوم ابشور نداشتم و تا الان اب شیرین داشتم.
    من امروز داخل شیپور چندتا اگهی فروش اکواریوم ابشور با اسکیمر و ... دیدم که اکثرا حدود 500تومن بود دسته دو
    میخواستم ببینم ایا واقعا قیمت دست دو انقدر کم هست ؟
    میتونم داخل نواب اکواریوم ابشور دسته دو گیر بیارم ؟
    من بین اکواریوم گیاهی و اب شور گیر کردم به نظر شما کدوم بهترو زیباتره؟
    قیمت ماهی و مرجان در چه حدودی هست؟
    ممنون
    سلام به پارسی پت خوش آمدید دوست عزیز
    قیمت بستگی به سایز آکواریوم داره و پونصد میشه یه تانک نانو درست کرد و قطعا برای سایز حداقلی مثل طول 80 بخوای لوازم خوب و اصولی کار کنی پنج ملیون بودجه میخواد ولی با اسکیمر معمولی و نور معمولی که اصولی نیست میشه با دو خورده ای سر و تهش رو جمع کرد
    آب شور در مرحله اول اطلاعات میخواد چون هزینه هاش سنگینه اگه اطلاعات نداشته باشی به تلفات میخوری و دلسرد میشی ، مثلا یه جراح ماهی زرد حداقل فضاییکه لازم داره 250 لیتره با گردش آب بالا و فضای شنای زیاد وقتی این فضا کم باشه بهش استرس وارد میشه و سریع مریض میشه
    پس اول مطالب سایت رو خوب بخون و اطلاعات رو تکمیل کن بعد یه تانک حداقل 80 * 60 و ارتفاع 70 تهیه کن با لوازم خوب تا به مشکل نخوری
    تانک گیاهی با شور به نظر من زیاد فرق نداره چون هر دوش نیاز به رسیدگی خوب داره ولی شور هذینه هاش بیشتره ، یه قطعه مرجان مثل همر از حدود 60 تومن تا 250 تومن مثل الگانس قیمت دارن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    21741
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام به پارسی پت خوش آمدید دوست عزیز
    قیمت بستگی به سایز آکواریوم داره و پونصد میشه یه تانک نانو درست کرد و قطعا برای سایز حداقلی مثل طول 80 بخوای لوازم خوب و اصولی کار کنی پنج ملیون بودجه میخواد ولی با اسکیمر معمولی و نور معمولی که اصولی نیست میشه با دو خورده ای سر و تهش رو جمع کرد
    آب شور در مرحله اول اطلاعات میخواد چون هزینه هاش سنگینه اگه اطلاعات نداشته باشی به تلفات میخوری و دلسرد میشی ، مثلا یه جراح ماهی زرد حداقل فضاییکه لازم داره 250 لیتره با گردش آب بالا و فضای شنای زیاد وقتی این فضا کم باشه بهش استرس وارد میشه و سریع مریض میشه
    پس اول مطالب سایت رو خوب بخون و اطلاعات رو تکمیل کن بعد یه تانک حداقل 80 * 60 و ارتفاع 70 تهیه کن با لوازم خوب تا به مشکل نخوری
    تانک گیاهی با شور به نظر من زیاد فرق نداره چون هر دوش نیاز به رسیدگی خوب داره ولی شور هذینه هاش بیشتره ، یه قطعه مرجان مثل همر از حدود 60 تومن تا 250 تومن مثل الگانس قیمت دارن
    سلام آقای نوروزی چون پست قبلیمو شاید ندیدید گفتم اینجا ازتون بپرسم میشه نظرتون راجع به استفاده از آب طبیعی دریا ،آبی که از روی تپه های مرجانی آورده میشه رو منظورمه لطفا بگید ممنون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    21512
    علی جان نسبت به حجم تانکم که 45 لیتره الان دو تا فقط دلقک پرکولا دارم و دوتا کرم لوله ایی میتونم نسبت به حجم تانکم بازم ماهی اضافه کنم حداقل چندتا دیگه؟
    واگر بخوام مرجان یا شقایق اضافه کنم چی؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin0488 نمایش پست ها
    سلام آقای نوروزی چون پست قبلیمو شاید ندیدید گفتم اینجا ازتون بپرسم میشه نظرتون راجع به استفاده از آب طبیعی دریا ،آبی که از روی تپه های مرجانی آورده میشه رو منظورمه لطفا بگید ممنون
    سلام
    شرمنده دوستان گاهی فشار کاری زیاد میشه و زمان کم میاریم
    آب دریا اگه از ساحل دور باشه خوبه ولی آبهای نزدیک ساحل قطعا آلودگی زیادی دارن و راه فهمیدنش هم تست زدنه و بهتره برای یه بار یه تست دقیق آزمایشگاهی انجام بشه تا به ریفها آسیبی وارد نشه ولی برای فیش اونلی حساسیت کمتره

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط AhmadA نمایش پست ها
    علی جان نسبت به حجم تانکم که 45 لیتره الان دو تا فقط دلقک پرکولا دارم و دوتا کرم لوله ایی میتونم نسبت به حجم تانکم بازم ماهی اضافه کنم حداقل چندتا دیگه؟
    واگر بخوام مرجان یا شقایق اضافه کنم چی؟
    سلام
    ماهی اضافه نکنی بهتره ولی ریف میتونی اون هم با سیفون مرتب

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    21741
    باسلام خدمت آقای نوروزی عزیز میدونم این سوال هیچ ربطی به این تاپیک نداره اما از روی کنجکاوی واینکه چرا دیگه هیچ کس تو سایت فعالیتی نمیکنه واگه جای دیگه ای غیر از سایت هست ما رو هم وصل کنید ممنون میشم یک موردشم مثل تاپیک آلبوم عکس اعضا دوستان تا یه مرحله ای رفتن وحتی سوال بی جواب یهو انگار سونامی اومده دیگه خبری نیست.....

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin0488 نمایش پست ها
    باسلام خدمت آقای نوروزی عزیز میدونم این سوال هیچ ربطی به این تاپیک نداره اما از روی کنجکاوی واینکه چرا دیگه هیچ کس تو سایت فعالیتی نمیکنه واگه جای دیگه ای غیر از سایت هست ما رو هم وصل کنید ممنون میشم یک موردشم مثل تاپیک آلبوم عکس اعضا دوستان تا یه مرحله ای رفتن وحتی سوال بی جواب یهو انگار سونامی اومده دیگه خبری نیست.....
    سلام دوست عزیز
    موقعی که من مدیر ارشد بودم اینجا خوب شلوغ بود و به خاطر مشغله کاری نتونستم زیاد بیام سایت و الانش هم که میبینی مدیر نیستم به همین خاطره که من خودم قبول نکردم و میبینی گاها من هر روز به سایت سر میزنم و گاهی هم چند روز نیستم ، در طی مدتی که کلا نبودم و بعد که برگشتم متوجه این سونامی ! شدم و خیلی جای تاسف داره و بیشتر بخاطر گروههای تلگرام اینجا فعالیتش کمتر شده ولیکن هیچ وقت تلگرام نمیتونه جای سایت پارسی پت با این همه اطلاعات رو بگیره شما آمار بازدید رو نگاه کن متوجه میشی ، من تو هیچ گروه و یا سایتی دیگه ای به غیر پارسی پت پاسخگو نیستم و تو نت سرچ کنی شاید چیزی پیدا کنی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    21741
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    موقعی که من مدیر ارشد بودم اینجا خوب شلوغ بود و به خاطر مشغله کاری نتونستم زیاد بیام سایت و الانش هم که میبینی مدیر نیستم به همین خاطره که من خودم قبول نکردم و میبینی گاها من هر روز به سایت سر میزنم و گاهی هم چند روز نیستم ، در طی مدتی که کلا نبودم و بعد که برگشتم متوجه این سونامی ! شدم و خیلی جای تاسف داره و بیشتر بخاطر گروههای تلگرام اینجا فعالیتش کمتر شده ولیکن هیچ وقت تلگرام نمیتونه جای سایت پارسی پت با این همه اطلاعات رو بگیره شما آمار بازدید رو نگاه کن متوجه میشی ، من تو هیچ گروه و یا سایتی دیگه ای به غیر پارسی پت پاسخگو نیستم و تو نت سرچ کنی شاید چیزی پیدا کنی
    باسلام به جرات میتونم بگم سایت پارسی پت یکی از جامع ترین سایتها در زمینه آب شور هست که میتونه اطلاعات کاملی برای علاقه مندان به آب شور در اختیار اونا بذار از جمله خودمن که همه ی اطلاعاتم از همین سایت هست چون هر چبزی که تو سابت هستش حاصل تجارب دوستان بوده واین خودش خیلی به دیگران میتونه کمک کنه امیدوارم دوستان قدیمی دوباره به سایت پارسی پت برگردن

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    22868

سوالات آکواریوم آب شور

سلام علی رضا جان خوبی من دارم روش ساخت اسکیمری که تو سایت گذاشتی جولو می رم هم اینکه پستت کامل نشده و یه جاهای به شکل خوردم می شه راهنمایی کنی یا بتونم تو تلگلرام بات در تماس باشم کنم ممنون بابات پستای خوبی که گذاشتی خیلی خوب می شه پیشرفتای که تو این مسیر داشتی و دوباره به اشتراک بزاری ممنونت می شم اگه جوابمو بدی
    ویرایش توسط شادکامی : 14th September 2017 در ساعت 02:23 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    22868
    سلام
    چنتا سوال داشتم در مورد اب شور
    1 من اسکیمر دارم می سازم طبق دستوری که تو همین سایت داده شد فقط ناقصه می شه یکی کاملش کنه
    2 گه بسازم واسه اک 110*40 در ارتفاع 60 جواب می ده
    3 واسه اسکیمر دس ساز چ پمپی و چ جوری می شه کار گذاشت
    ممنون

صفحه 1082 از 1093 نخستنخست ... 8258298210321063106410651066106710681069107010711072107310741075107610771078107910801081108210831084108510861087108810891090109110921093 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)