کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اكواريوم اب شور
    شماره عضویت
    21359

سوالات آکواریوم آب شور

سلام
    دوستان موج ساز RW8 اون دكمه ابيش چ كاربردي داره بعده بهترين عمل كردش رو چ مودي هست ممنون ميشم راهنمايي كنين
    تانكمم طول١٢٠عرض٥٠ ارتفاع ٦٠

Sent from my iPhone using پارسی پت mobile app

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr.88 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان پروانه نوار مسي رو چجوري غذا خور كنم من اين ماهي رو خيلي دوست دارم نميتونم ازش بگذرم
    ممنون

Sent from my iPhone using Parsipet
    سلام
    نوار مسی خیلی سخت غذا خور میشه و باید با آرتیمیای زنده شروع کنید ، شاید غذا خور بشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr.88 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان موج ساز RW8 اون دكمه ابيش چ كاربردي داره بعده بهترين عمل كردش رو چ مودي هست ممنون ميشم راهنمايي كنين
    تانكمم طول١٢٠عرض٥٠ ارتفاع ٦٠

این دکمه برای مستر و اِسلِیو کردن وقتی موجساز هست وقتی دو تا موج ساز استفاده کنید یکی رو مستر کنید و دیگری رو اسلیو کنید و موجساز مستر اون یکی رو کنترل میکنه وقتی این یکی استارت میشه اون یکی استپ میشه و بلعکس و در حالتی که کلید رو نگه داری قفل میشه و کلیدها کار نمیکنه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    21741
    با سلام خدمت دوستان نمیدونم این سوال رو باید اینجا بپرسم یا نه اگه نه که باید بنده رو عفو بفرمایید حقیقتش راجع به دستگاه roخروجی آب دستگاه بنده 30هستش می خوام از رزین استفاده کنم یه نمونه رزین هست که به نام اکسیر که اصلا نمیدونم خوب هست یا نه می خواستم دوستانی که از رزین استفاده کردن راهنمایی بفرمایند حالا چه از این رزین یا برنددیگه ای چی تهیه کنم ؟ممنون

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin0488 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان نمیدونم این سوال رو باید اینجا بپرسم یا نه اگه نه که باید بنده رو عفو بفرمایید حقیقتش راجع به دستگاه roخروجی آب دستگاه بنده 30هستش می خوام از رزین استفاده کنم یه نمونه رزین هست که به نام اکسیر که اصلا نمیدونم خوب هست یا نه می خواستم دوستانی که از رزین استفاده کردن راهنمایی بفرمایند حالا چه از این رزین یا برنددیگه ای چی تهیه کنم ؟ممنون
    دوست عزیز تی دی اس ۳۰زیاده وزود رزینتون اشباع میشه از ممبران خوب استفاده کنید،رزین هم باید رزین میکس بد بگیرید که لیتری تا پارسال ۷۰بود

Sent from my iPhone using parsipet

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    سلام دوستان
    من شن کف اکواریوم قهوه ایی شده خیلی رو عصابم هست چند بارم شن ها رو بهم زدم باز 1 روز نشده همونجوری شد به نظر شما از چی میتونه باشه فسفاتم هم رو 05 هست روشنایی هم از این دست ساز ها هست ولی میگه که لامپ هاش امریکایی هست و خیلی خوب هست جنس روشناییم حالا نمیدونم دلیل این قهوه ایی شدن شنها چی میتونه باشه روزی 9 ساعت هم چراغ ها روشن هست شاید 1 ساعت زیاد تر از حد روشن هست ولی فکر نمیکنم این قهوایی شدن شن ها مال این 1 ساعت بیشتر روشن شدن باشه ممنو میشم راهنمایی کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    21741
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    دوست عزیز تی دی اس ۳۰زیاده وزود رزینتون اشباع میشه از ممبران خوب استفاده کنید،رزین هم باید رزین میکس بد بگیرید که لیتری تا پارسال ۷۰بود

سلام با تشکر از شما آقای شادکامی در مورد فیلتر ممبران تا جایی که من اطلاع دارم فیلتر های فیلمتک اونم اگه اصل کشور امریکا باشه خوب هست اگر برندی بهتر از اونم هست معرفی بفرمایید تا تهیه کنم بعد بفرمایید بهترین TDS خروجی دستگاه roچقدره؟در ضمن TDSصفر یعنی همون آب مقطر ؟بعد اون رزین میکس بد TDS30 رو به چند میرسونه؟سوالات زیاد شدعذرخواهی میکنم

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin0488 نمایش پست ها
    سلام با تشکر از شما آقای شادکامی در مورد فیلتر ممبران تا جایی که من اطلاع دارم فیلتر های فیلمتک اونم اگه اصل کشور امریکا باشه خوب هست اگر برندی بهتر از اونم هست معرفی بفرمایید تا تهیه کنم بعد بفرمایید بهترین TDS خروجی دستگاه roچقدره؟در ضمن TDSصفر یعنی همون آب مقطر ؟بعد اون رزین میکس بد TDS30 رو به چند میرسونه؟سوالات زیاد شدعذرخواهی میکنم
    دوست عزیز اگه فیلترهای تسویه ابتون مخصوصا ممبران خوب باشه تی دی اس را تا حد زیادی کاهش میده تسویه اب من تی دی اس خروجیش ۹هست البته اینها بستگی به تی دی اس ورودی تسویه هم داره ممبران های فیلیمتک نود درصدشون تقلبی هست .
    ولی اگه فیلترهاتون خوب باشه وباز بخاطرتی دی اس زیاد ورودی تسویه ،تی دی اس خروجی بالا باشه رزین صفرش میکنه ولی خیلی زود اشباع میشه مثلا اگه رزین قرار شش ماه بره دو ماهه اشباع میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    21741
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه فیلترهای تسویه ابتون مخصوصا ممبران خوب باشه تی دی اس را تا حد زیادی کاهش میده تسویه اب من تی دی اس خروجیش ۹هست البته اینها بستگی به تی دی اس ورودی تسویه هم داره ممبران های فیلیمتک نود درصدشون تقلبی هست .
    ولی اگه فیلترهاتون خوب باشه وباز بخاطرتی دی اس زیاد ورودی تسویه ،تی دی اس خروجی بالا باشه رزین صفرش میکنه ولی خیلی زود اشباع میشه مثلا اگه رزین قرار شش ماه بره دو ماهه اشباع میشه

باسلام شرمنده اگه زیاد سوال می پرسم میشه بفرمایید برند دستگاه تسویه شما چیه و از چه فیلتر ممبرانی استفاده میکنید واینکه این رزین میکس بد رو بجز سایت های اینترنتی توی شهرها چه مکان هایی میفروشند ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    aqua ab shor
    شماره عضویت
    21896
    سلام به همه ي دوستان گل پارسي پت
    دوستان من تازه عضو اين سايت خوب شدم
    من ي ستاره خريدم ديروز ولي امروز ي جوري شده ميخوام ببينم مرده يا زنده است ممنون ميشم زود جواب بديد ك اگه مرده اب رو خراب نكنه

صفحه 1074 از 1093 نخستنخست ... 745749741024105510561057105810591060106110621063106410651066106710681069107010711072107310741075107610771078107910801081108210831084108510861087108810891090109110921093 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)