کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    19547
    نقل قول نوشته اصلی توسط jigsaw نمایش پست ها
    تهران اکثر فروشگاهای اب شور دارن. یه بسته تخم آرتمیا میگیرید و حالا تو سطل یا تو شیشه نوشابه های بزرگ میتونید اونارو هچ کنید. خیلی هم راحته. موجوداته خیلی مقاومی هم هستند. اگه هم قرار با آرتمیا تغذیه بشن تو رفیوجیوم اینکارو بکنید. چون اگه ماهی زیاد داشته باشید چیزی به اینا نمیرسه.
    اخه بعضیا میگن حتما باید دستگاه هچ داشته باشید واسه زنده کردن ارتمیا ها،از خود فروشگاه پارسیپت میتونم تهیه کنم؟دا ن تخم ارتمیا رو؟
    یه سوال دیگ،میشه مراحل هچ کردن تخم هارو بگین ممنون میشم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    نقل قول نوشته اصلی توسط salman vlz نمایش پست ها
    اخه بعضیا میگن حتما باید دستگاه هچ داشته باشید واسه زنده کردن ارتمیا ها،از خود فروشگاه پارسیپت میتونم تهیه کنم؟دا ن تخم ارتمیا رو؟
    یه سوال دیگ،میشه مراحل هچ کردن تخم هارو بگین ممنون میشم
    http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=9674
    دستگاهش هست اما نیازی نیست. خیلی راحت هچ میشن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    19547
    نقل قول نوشته اصلی توسط jigsaw نمایش پست ها
    http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=9674
    دستگاهش هست اما نیازی نیست. خیلی راحت هچ میشن.
    من میترسم تا پرورش ارتمسا بعداز ۱۵ روز این موریش و نوار مسی من تلف بشن از گرسنگی،میتونم خوراک آرتمیای منجمد بگیرم از سایت بصورت موقت؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    من میترسم تا پرورش ارتمسا بعداز ۱۵ روز این موریش و نوار مسی من تلف بشن از گرسنگی،میتونم خوراک آرتمیای منجمد بگیرم از سایت بصورت موقت؟
    میتونید امتحان کنید. معمولا به سمت غذای زنده میرن و به منجمد شده ها نزدیک نمیشن. ولی باز هم امتحان کنید

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوست عزیز شما نباید قبل ازاینکه در مورد حیوانی تحقیق کنید خریداری کنید همونجور که دوست خوبم گفت نگهداری از این ابزیها مشکله وفکر میکنم که تجربه شما هم کم باشه بهمین خاطر بنظر من اگه امکانش هست این ماهیها را پس بدید هر چند که مجبور باشید به قیمت کمتری بدید.اگه که مجبور شدید که نگهشون دارید همونجور که دوستمون گفت باید بهشون ارتمیا بدید ارتمیا ۲۴تا۴۸ساعت میشه تا هچ بشه برای همین شما باید همین حالا اقدام به گرفتن وهچ کردن ارتمیا بشید زیاد کاری نداره یه یک ونیم لیتری برمیدارید تهش را میبرید تا چهار پنچ سانت مانده پر شه ابش کنید یک یا دوتا قاشق نمک بدون ید داخلش میریزید یک شیلنگ هوا میزارید ته شیشه بطوری که دقیقا ته ظرف قرار بگیره اگه نشد وشلنگتون نرم بود درب شیشه نوشابه را سوراخ کنید وشلنگ را بکنید داخلش.یه سر قاشق چایخوری تخم ارتمیا بریزید داخلش .مقدار هوا نباید نه زیاد باشد ونه اینقدر کم باشد که تخمها ته ظرف تهنشین شود.
    اگه نور کنارش بزارید زودتر وبیشتر هچ میشوند ،وقتی هم هچ شدن هوا را قطع کنید همه ارتمیاها به سمت نور میروند اونوقت میتونید بایه شلنگ هوا جمشون کنید.وقتی به تانک اضافه میکنید واتر پمپ را خاموش کنید تا ارتمیا ها خارج نشوندواین ماهیها بتونند بخورند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    19547
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    دوست عزیز شما نباید قبل ازاینکه در مورد حیوانی تحقیق کنید خریداری کنید همونجور که دوست خوبم گفت نگهداری از این ابزیها مشکله وفکر میکنم که تجربه شما هم کم باشه بهمین خاطر بنظر من اگه امکانش هست این ماهیها را پس بدید هر چند که مجبور باشید به قیمت کمتری بدید.اگه که مجبور شدید که نگهشون دارید همونجور که دوستمون گفت باید بهشون ارتمیا بدید ارتمیا ۲۴تا۴۸ساعت میشه تا هچ بشه برای همین شما باید همین حالا اقدام به گرفتن وهچ کردن ارتمیا بشید زیاد کاری نداره یه یک ونیم لیتری برمیدارید تهش را میبرید تا چهار پنچ سانت مانده پر شه ابش کنید یک یا دوتا قاشق نمک بدون ید داخلش میریزید یک شیلنگ هوا میزارید ته شیشه بطوری که دقیقا ته ظرف قرار بگیره اگه نشد وشلنگتون نرم بود درب شیشه نوشابه را سوراخ کنید وشلنگ را بکنید داخلش.یه سر قاشق چایخوری تخم ارتمیا بریزید داخلش .مقدار هوا نباید نه زیاد باشد ونه اینقدر کم باشد که تخمها ته ظرف تهنشین شود.
    اگه نور کنارش بزارید زودتر وبیشتر هچ میشوند ،وقتی هم هچ شدن هوا را قطع کنید همه ارتمیاها به سمت نور میروند اونوقت میتونید بایه شلنگ هوا جمشون کنید.وقتی به تانک اضافه میکنید واتر پمپ را خاموش کنید تا ارتمیا ها خارج نشوندواین ماهیها بتونند بخورند
    اقای شادکامی یه دنیا ممنون از توجه خوبتون،فقط یه کمکی میخوام اینکه کسی ک سیست آرتمیا میفروشه رو بم معرفی کنید تو تهران؟من ساکن قمم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آكواريوم آب شور
    شماره عضویت
    17407
    سلام دوست عزیز
    منم دنبال ارتمیا تو قم هستم که متاسفانه کسی نداره حتی تخم ارتمیا رو هم ندارن
    از دوستان اگر کسی تخم ارتمیا داره اعلام کنه یکم بخریم و بلکم بتونیم ارتمیا بدیم ب ماهیامون بخورن

Sent from my HTC One_M8 using Parsipet mobile app

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16981
    چرا از سایت اینترنتی خرید نمیکنید تا بی دردسر بیاد دم خونه و تحویل بگیری
    به نام ناپلی یا ارتمیا سرچ کن , من همین امروز تو یکی سایتا دیدم داشت

فرستاده شده از K014ِ من با Tapatalk

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    Salt water aquarium
    شماره عضویت
    19797
    با سلام به همگى دوستان
    و تشكر از مديرانِ اين سايت بابت راهنمايي هاشون
    اكواريومِ من امونيا و high range ph بالايى داره
    ميخواستم بدونم تنها راه تعويض نيمى از اكواريوم هست؟
    به مدت چند وقت؟
    و اينكه اگر من نيمى از اب رو از تانك بالا بكشم ماهى ها و مرجان ها شك نميبينن؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin.sadeghi نمایش پست ها
    با سلام به همگى دوستان
    و تشكر از مديرانِ اين سايت بابت راهنمايي هاشون
    اكواريومِ من امونيا و high range ph بالايى داره
    ميخواستم بدونم تنها راه تعويض نيمى از اكواريوم هست؟
    به مدت چند وقت؟
    و اينكه اگر من نيمى از اب رو از تانك بالا بكشم ماهى ها و مرجان ها شك نميبينن؟
    دوست عزیز اعداداین پارامترها ودیگر پارامترهاتون چنده همچنین تستی که باهاش اب را ازمایش کردید چی بوده

صفحه 1056 از 1093 نخستنخست ... 565569561006103710381039104010411042104310441045104610471048104910501051105210531054105510561057105810591060106110621063106410651066106710681069107010711072107310741075 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)