کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
    دوست عزیز آقای شادکامی استاد هستن
    ولی من طول تانکم 100 هست و عرض 50 دو تا RW8 خریدم دیشب یدونشو باز کردم و توی تانک نصب کردم توی پایین ترین لول قدرت توی تانکم طوفان راه افتاده بود و افسوس خوردم چرا دو تا موج ساز گرفتم

بنظر من میتونم بگم حتی دو تا RW4 هم زیاده برای شما . در بهترین شرایط بنظر من البته یدونه RW8 کافیه و روبروی ورودی آب واتر پمپ قرار بدید
    ولی حالا خودتون تصمیم بگیرید
    سلام خوبین من اور فلوم وسطه و اینکه عرض تانکمم زیاده بازم همین نظر رو دارین

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    18286
    دوستان چطور و با چه وسیله ای میتونم چراغ مون لایت رو به طور خودکار بعد از خاموش شدن نور اصلی اکواریوم روشن کنم ؟ نور اصلی تانک با یک تایمر انالوگ از مدل پریزی روشن و خاموش میشه . راهی به جز خرید یک تایمر مجزا برای مون لایت وجود داره ؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahya.akbarzade نمایش پست ها
    پس الان دوتا 8 بگیرم مگه نباید رو به روی هم باشن و با وایلس به هم وصل بشن که حرکت رفت و برگشت رو درست کنن
    دوست عزیزاین موجسازها ۴وهم۸طول ۸۰را جواب میده ،ولی نمیتونه عرض۷۰را جواب بده شما میتونید با گذاشت هر دو در یک سمت یکی طرف عقب ویکی جلو وبا توجه به نوع چیدمانتون یکی بالاتر ویکی پایینتر قرار بدید،یه مسًًله که هست که همه میگن جریان باید ۲۰تا۴۰برابر باید باشه ولی این جریان باید تقریبا همه جای اک باشه ... همونجور که پست قبلی گفتم اگه میخواید ال پی اس نگه دارید از دوتا ۴استفاده کنید اگر میخواید اس پی اس نگه دارید همین ۴هم کفایت میکنه ولی میتونید rw8بگیرید وقدرتش را کم کنید،البته این را هم بگم شما میتونید با یکی از این موجسازها هم گردش اب را تو تانکتون ایجاد کنید ولی ایده ال نخواهد بود.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماههههههههههههههی
    شماره عضویت
    18665
    سلام دوستان

من تو آلبوم خودم پرسیدم گفتم اینجام مطرح کنم نظرتون راجع به اسکیمر c77 بابل مگاس چیه برای 400 لیتر آب قیمت بسیار مناسبی داره در حال حاضر 930 تومن یعنی هم قیمت هیرو 7 !!!!! از کارکردش کسی خبر داره یا استفاده کرده با شه ?
    یا به مدل ضعیفتر از شرکت ریف اختاپوس فکر کنم ؟ با تشکر

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    دوست عزیزاین موجسازها ۴وهم۸طول ۸۰را جواب میده ،ولی نمیتونه عرض۷۰را جواب بده شما میتونید با گذاشت هر دو در یک سمت یکی طرف عقب ویکی جلو وبا توجه به نوع چیدمانتون یکی بالاتر ویکی پایینتر قرار بدید،یه مسًًله که هست که همه میگن جریان باید ۲۰تا۴۰برابر باید باشه ولی این جریان باید تقریبا همه جای اک باشه ... همونجور که پست قبلی گفتم اگه میخواید ال پی اس نگه دارید از دوتا ۴استفاده کنید اگر میخواید اس پی اس نگه دارید همین ۴هم کفایت میکنه ولی میتونید rw8بگیرید وقدرتش را کم کنید،البته این را هم بگم شما میتونید با یکی از این موجسازها هم گردش اب را تو تانکتون ایجاد کنید ولی ایده ال نخواهد بود.
    سلام من تو یه کلیپی دیدم دو تا موج ساز گذاشته بود و جفتشم رو شیشه پشتی بود یکی سمت راست یکی سمت چپ رو به شیشه جلویی این کار به نظرتون اصولیه ؟ و درسته ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dvmfarshid نمایش پست ها
    دوستان چطور و با چه وسیله ای میتونم چراغ مون لایت رو به طور خودکار بعد از خاموش شدن نور اصلی اکواریوم روشن کنم ؟ نور اصلی تانک با یک تایمر انالوگ از مدل پریزی روشن و خاموش میشه . راهی به جز خرید یک تایمر مجزا برای مون لایت وجود داره ؟
    به نظر من یا باید یه تایمر جدا بخرین یا تایمری بخرین که بشه بهش چند زمان برای چند کانال داد یا باید سنسور حساس به نور بخرین که با خاموشیه نوره اصلی عمل کنه و مون لایت رو روشن کنه. بازم اساتید هستن و حتما نظرشون رو میدن .

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahya.akbarzade نمایش پست ها
    سلام من تو یه کلیپی دیدم دو تا موج ساز گذاشته بود و جفتشم رو شیشه پشتی بود یکی سمت راست یکی سمت چپ رو به شیشه جلویی این کار به نظرتون اصولیه ؟ و درسته ؟
    بله خوبه ولی در کل بستگی به چیدمانتون داره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    بله خوبه ولی در کل بستگی به چیدمانتون داره
    شما بهترین چیدمان که از بیشترین لایو راک هم بشه استفاده کرد رو چی پیشنهاد میدین ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان و ماهی
    شماره عضویت
    15372
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dvmfarshid نمایش پست ها
    راحت ترین و کم هزینه ترین کاری که میشه کرد اینه که چراغ مون لایت دائم روشن باشه البته راهکار های دیگر رو هم دوستان فرمودند

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماههههههههههههههی
    شماره عضویت
    18665
    نقل قول نوشته اصلی توسط poriya fa نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تو آلبوم خودم پرسیدم گفتم اینجام مطرح کنم نظرتون راجع به اسکیمر c77 بابل مگاس چیه برای 400 لیتر آب قیمت بسیار مناسبی داره در حال حاضر 930 تومن یعنی هم قیمت هیرو 7 !!!!! از کارکردش کسی خبر داره یا استفاده کرده با شه ?
    یا به مدل ضعیفتر از شرکت ریف اختاپوس فکر کنم ؟ با تشکر

Sent from my iPhone using Tapatalk

صفحه 1030 از 1093 نخستنخست ... 305309309801011101210131014101510161017101810191020102110221023102410251026102710281029103010311032103310341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491080 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)