صفحه 85 از 150 نخستنخست ... 3566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 841 به 850 از 1493
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط lindo نمایش پست ها
    خیلی ممنون...فقط یه چیزه دیگه اینکه...شنیدم استخوان ران مرغ رو بجوشونم بهش بدم براش خوبه....این درسته؟این کارو بکنم یا نه؟
    استخوان مرغ خوبه . وقتی خودتون می خواید مرغ بخورید و می پزیدش ، استخونشو جدا کنید و بشورید ، موقع دادن استخوان خیلی مراقب باشید ، قبلا طوطی من به خاطر خوردن استخوان مرغ مدفوعش خونی شد که فکر میکنم به خاطر خوردن یه بخش سفت از استخوان بوده . ماهی یه بار یا دو هفته یکبار بد نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط Gandolf نمایش پست ها
    سلام مجدد
    دوستان من دیروز یه شاه طوطی نر 2 ساله خریدم - تازه داره طوقه در میاره
    اهلی هستش و روی دست هم میاد - ( همون روز اول !! )
    به این صورت که وقتی از قفسش دور بشه مطیع میشه و میاد روی دست ( با کمی ترس البته )
    ولی اصلا از تو ظرف غذای داخل قفس غذا نمیخوره ولی وقتی میاد بالای قفس هر چی بدی میخوره
    نمیخوام زیاد عادت کنه که بیرون از قفس باشه - هر وقت منو میبینه بهم میفهمونه که منو بیار بیرون !!
    وقتی هم روی قفس هست اصلا میل نداره بره تو - مگه اینکه از قفس دور بشه و بیارمش رو دستم و بعد بزارمش تو
    لطفا راهنمائی کنید
    وقتی از قفس دور هست روی دست میاد چون میترسه . این به معنی اهلی بودن طوطی نیست . اما اگه قبلا صاحبی داشته و رام بوده کارتون راحت تره .همون دور از قفس روی دست موندن رو باهاش بیشتر تمرین کنید . عادت داره به بیرون بودن قفس ؟ از صاحب قبلیش بپرسید . اگه نمی خواید بیرون بمونه کم کم باید زمان تو قفس بودن رو زیاد کنید . وقتی خودش می خواد بیاد بیرون توجهی نکنید . وقتی ساکت شد بیاریدش بیرون که فکر نکنه به خاطر تقلای خودش بوده که شما از قفس آوردینش بیرون . قفسش رو تغییر دادین ؟ از صاحب قبلیش خصوصیاتش رو بپرسید حتما ، اینکه چه عادت هایی داشته برای خوردن غذا و ...
    ویرایش توسط sepideh : 27th September 2013 در ساعت 11:48 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم - طوطی
    شماره عضویت
    14304
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    استخوان مرغ خوبه . وقتی خودتون می خواید مرغ بخورید و می پزیدش ، استخونشو جدا کنید و بشورید ، موقع دادن استخوان خیلی مراقب باشید ، قبلا طوطی من به خاطر خوردن استخوان مرغ مدفوعش خونی شد که فکر میکنم به خاطر خوردن یه بخش سفت از استخوان بوده . ماهی یه بار یا دو هفته یکبار بد نیست

روزایی که برای خودتون

وقتی از قفس دور هست روی دست میاد چون میترسه . این به معنی اهلی بودن طوطی نیست . اما اگه قبلا صاحبی داشته و رام بوده کارتون راحت تره .همون دور از قفس روی دست موندن رو باهاش بیشتر تمرین کنید . عادت داره به بیرون بودن قفس ؟ از صاحب قبلیش بپرسید . اگه نمی خواید بیرون بمونه کم کم باید زمان تو قفس بودن رو زیاد کنید . وقتی خودش می خواد بیاد بیرون توجهی نکنید . وقتی ساکت شد بیاریدش بیرون که فکر نکنه به خاطر تقلای خودش بوده که شما از قفس آوردینش بیرون . قفسش رو تغییر دادین ؟ از صاحب قبلیش خصوصیاتش رو بپرسید حتما ، اینکه چه عادت هایی داشته برای خوردن غذا و ...
    ممنون از جوابتون سپیده خانم
    صاحب قبلیش شب ها 2-3 ساعت میاوردش بیرون و باهاش بازی میکرد
    روی قفس هم میاد روی دست ولی با سیاست بازی !!! :دی
    بله قفس تغییر کرده
    به هیچ وجه خودش نمیره تو قفس ( حتی چن ساعت گشنگی بکشه - بنظرتون بزارم 1 هفته داخل قفس بمونه بعد شروع به بیرون آوردنش بکنم؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    ممنون از جوابتون سپیده خانم
    صاحب قبلیش شب ها 2-3 ساعت میاوردش بیرون و باهاش بازی میکرد
    روی قفس هم میاد روی دست ولی با سیاست بازی !!! :دی
    بله قفس تغییر کرده
    به هیچ وجه خودش نمیره تو قفس ( حتی چن ساعت گشنگی بکشه - بنظرتون بزارم 1 هفته داخل قفس بمونه بعد شروع به بیرون آوردنش بکنم؟
    پس دلیل اینکه میخواد بیاد بیرون و غدا نمی خوره تو قفس ، تغییر قفسش هست . عادت میکنه . البته بهتر بود اگه قصد تغییر قفس رو دارید کم کم این انتقال صورت می گرفت . مثلا یه چند مدت قفس جدید رو جلوی دیدش میذاشتید ...

همینکارو بکنید یه هفته بیرون نیاریدش ، خودش گرسنه بشه غذا می خوره . سعی کنید با دست هم بهش غذا بدید . یا از بین میله ها یا در قفس رو باز کنید و بهش با دست غذا بدید ، هرچند اگه در باز بشه بعید میدونم چیزی بگیره از دست چون احتمالا دوست داره اون لجظه بیاد بیرون تا اینکه از دست غذا بگیره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم - طوطی
    شماره عضویت
    14304
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    پس دلیل اینکه میخواد بیاد بیرون و غدا نمی خوره تو قفس ، تغییر قفسش هست . عادت میکنه . البته بهتر بود اگه قصد تغییر قفس رو دارید کم کم این انتقال صورت می گرفت . مثلا یه چند مدت قفس جدید رو جلوی دیدش میذاشتید ...

همینکارو بکنید یه هفته بیرون نیاریدش ، خودش گرسنه بشه غذا می خوره . سعی کنید با دست هم بهش غذا بدید . یا از بین میله ها یا در قفس رو باز کنید و بهش با دست غذا بدید ، هرچند اگه در باز بشه بعید میدونم چیزی بگیره از دست چون احتمالا دوست داره اون لجظه بیاد بیرون تا اینکه از دست غذا بگیره
    ممنون از شما
    هم از بیرون بهش غذا میدم و هم از داخل - البته از داخل به خوبی بیرون غذا نمیگیره ( با کمی تأمل!! )
    نظرتون چیه بعد از 1 هفته موقع بیرون اومدن دستمو ببرم داخل تا بیاد رو دستم واسه بیرون اومدن - یه نوع شرطی بازی :دی

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    ممنون از شما
    هم از بیرون بهش غذا میدم و هم از داخل - البته از داخل به خوبی بیرون غذا نمیگیره ( با کمی تأمل!! )
    نظرتون چیه بعد از 1 هفته موقع بیرون اومدن دستمو ببرم داخل تا بیاد رو دستم واسه بیرون اومدن - یه نوع شرطی بازی :دی
    برای تمرین روی دست آوردن هم داخل قفس میشه تمرین کرد هم بیرون قفس . راهش هم همون شرطی کردن هست .ولی به نظر من شما که میتونید طوطی رو از قفس دور کنید بهتره تمرین دور از قفس باشه .

یه جای مسطح دور از قفس در نظر بگیرید برای تمرین . سعی کنید غذاهایی که دوست داره بهش بدید و تمرین رو همونجا انجام بدین . وقتی بیرون قفس یاد بگیره بدون ترس بیاد روی دست ، از داخل قفس هم راحت تر میپذیره که بیاد روی دست .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14492
    با سلام
    خدمت همه دوستای گلم عرض ادب دارم.من مدت زیادی هست درمورد طوطی ها تحقیق کردم.آشنایی مختصری هم با طوطی ها داشتم.(پدرم کاسکو داره) خودم علاقه زیادی به آرا و کاکادو دارم.اما با توجه به نظرات دوستان تو همین سایت(قسمت کاکادوها) متقاعد شدم برای شروع از ملنگو یا شاه طوطی شروع کنم.راهنماییم کنید لطبا.
    با تشکر

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirata نمایش پست ها
    با سلام
    خدمت همه دوستای گلم عرض ادب دارم.من مدت زیادی هست درمورد طوطی ها تحقیق کردم.آشنایی مختصری هم با طوطی ها داشتم.(پدرم کاسکو داره) خودم علاقه زیادی به آرا و کاکادو دارم.اما با توجه به نظرات دوستان تو همین سایت(قسمت کاکادوها) متقاعد شدم برای شروع از ملنگو یا شاه طوطی شروع کنم.راهنماییم کنید لطبا.
    با تشکر
    با این همه علاقه به کاکادو و آرا چرا متقاعد شدین که ملنگو یا شاه طوطی بگیرین ؟ دقیقا چه راهنمایی ای میخواید ؟ به جز مواردی که خانم نفیسه تو پست آخر تاپیک کاکادو توضیح دادن ، چه سوال دیگه ای راجع به ملنگو یا شاه طوطی تو ذهنتون هست ؟ سوال شما اصلا واضج نیست !

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14492
    راستش هنوزم علاقه دارم.ولی دوستان خیلی اصرار داشتن که آرا یا کاکادو نگیرم.نمیدونم نظراتشونو خوندید یا نه ولی به هر صورت این تصمیم رو گرفتم.حالا میخوام بدونیم از لحاظ وابستگی شیطنت و حرف زدن چقدر با هم متفاوت هستن شاه طوطی و ملنگو

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14492
    حالا میخوام بین این دو گونه یکی رو انتخاب کنم.پیشنهاد دوستان چی هست

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    راستش هنوزم علاقه دارم.ولی دوستان خیلی اصرار داشتن که آرا یا کاکادو نگیرم.نمیدونم نظراتشونو خوندید یا نه ولی به هر صورت این تصمیم رو گرفتم.حالا میخوام بدونیم از لحاظ وابستگی شیطنت و حرف زدن چقدر با هم متفاوت هستن شاه طوطی و ملنگو
    حالا میخوام بین این دو گونه یکی رو انتخاب کنم.پیشنهاد دوستان چی هست
    سلام.انتخاب بین ملنگو یا شاه طوطی به سلیقه و هزینه ی خودتون بستگی داره.اما از لحاظ سخنگویی شاه طوطی تواناتر هست و از طرفی ملنگو نسبت به شاه طوطی اگر جوجه نباشه بشدت رام کردنش و بحرف آوردنش سخت و تقریبا محال هست.اگر میتونی به نظر من شاه طوطی جوجه امسال تهیه کنی خیلی بهتره اما باز به نظر خودت بستگی داره.

صفحه 85 از 150 نخستنخست ... 3566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104135 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)