صفحه 19 از 150 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 1493
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ببینید همه طوطی هایی که قاچاقی وارد میشن که نمی میرند الان خود آقای آژیده یک شاه طوطی داره که عکس آواتارش هست ... اسم شریفشون هم منگول (mongol ) هست ... ایشون یه جوجه گوشتی با نمک بودن ... نمردن و خیلی هم بانمکه حرف هم میزنه و کلی قربون صدقه آقا بابک میره ....
    به هر حال کسی که عشق شاه طوطی داره باید این مسئله را قبول کنه که از مردن و تلف شدن جوجه ها ناراحت نشه وتا یکیش زنده بمونه ... از سه تا جوج شاه طوطی که من گرفتم یکیشون زنده مونده ... اون هم حالش خوبه و در وضعیت خوبی به سر میبره یکی از دوستان خوبم که در این سایت هم عضو هست 5 تا ملنگو گرفت و یکیشون زنده ماند... بنابراین اگر عاشق داشتن پاراکیت ها از جوجگی هستید باید ریسکش را هم بپذیرید به نظرم شاه طوطی ارزشش را داره ..

سلام

حرف شما رو قبول دارم ولی مشکل اینجایه که شما و آقای آژیده از دو تا، یکی بزرگ میکنید نه امثال من و اونایی که تازه میان میپرسن شاه طوطی چیه... حالا شاید به نظر بیاد "هشت و نیم از ده" مبالغه باشه ولی باور کنید من به صورت میانگین با در نظر گرفتن همه قشر آدم به این نتیجه رسیدم.... آخه کسی که عاشق داشتن پاراکیت از جوجگی باشه وقتی جسدش رو بدن بهش برای شناسایی، حالا بار اول نه، بار دوم نه، بار سومم نه، ولی بار چهارم دیگه عشقش از تو دماغش میزنه بیرون
    .... بعد یه وقت دیدین رفت خودکشی کرد بره پیش اون چهارتای دیگه :smile (35):.... برای همین میگم بزرگ کردن جوجه طوطی اونم قاچاقی (تقریبا) محاله، یعنی دیگه آدم نمیکشه که انقد اینکارو بکنه تا یکی زنده بمونه.... حالا شما وقتی میگی کسی که بخواد میتونه، هر کی ببینه اول دلش شیر میشه و میگه من اقده میکشم و سعی میکنم تا یکی بزرگ بشه، ولی من میگم هرچقدم مطالعه کنه بازم تجربه حرف اولو میزنه، یعنی تا یه جایی میره بعد پنچر میشه و جدا از هزینه هایی که کرده تا یه دو ماهیم دپرسه.... خوب همونا رو بده یکی که از جوجگی بزرگ شده رو بخره! عقل اینو حکم میکنه.... این طور نیست؟

در مورد تذکرتون برای عنبیه هم واقعا ممنون، همین تمایزات هست بین تالار های مختلف که ارزش اینجا رو میبره بالاتر دیگه...
    با سپاس

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    4424
    با سلام
    میخواستم ببینم نوع طوطی که من دارم از چه گونه ایه و اسمش چی هست
    آخه فروشنده گفت ما بهشون میگیم مادام!
    و میشه تقریبا بگین چند روزشه؟؟؟
    http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13054040151.jpg

[/IMG]

با تشکر

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط smwin نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم ببینم نوع طوطی که من دارم از چه گونه ایه و اسمش چی هست
    آخه فروشنده گفت ما بهشون میگیم مادام!
    و میشه تقریبا بگین چند روزشه؟؟؟

(یه نقطه قبل از ir اضافه کنید) [URL="http://www.pic.iran-*******ir/images/pcwas5xt9efumc2zd06.jpg"]www.pic.iran-forumir/images/pcwas5xt9efumc2zd06.jpg[/URL

با تشکر
    سلام دوست عزیز
    لطفا از خود سایت برای آپیلود کردن عکسهاتون استفاده کنید اینطوری نمیشه عکسی را که گذاشتید دید در نوار ابزار بالای صفحه نوشته شده آپلود سنتز پارسی پت ... اونجا عکس را آپلود کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    4424
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    لطفا از خود سایت برای آپیلود کردن عکسهاتون استفاده کنید اینطوری نمیشه عکسی را که گذاشتید دید در نوار ابزار بالای صفحه نوشته شده آپلود سنتز پارسی پت ... اونجا عکس را آپلود کنید
    ممنون از راهنماییتون
    درستش کردم
    میشه حالا سوالمو جواب بدین

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    ممنون از راهنماییتون
    درستش کردم
    سلام
    دوست عزیز هنوز عکستون دیده نمیشه لطفا ازاول در یک پست جدید با استفاده از همون آدرسی که بهتون دادم عکس را مجددا آپلود کنی
    د

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    4273
    با سلام. من حدود 2 ماه پیش 1 جوجه شاه طوطی سرنگی خریدم و بزرگش کردم که خیلی هم رام شده.اما حدود 15 روز قبل مجبور شدم جوجه ملنگوی مادرمو بیارم پیشش که اصلا از همون اول با هم نساختن . شاه طوطی من شروع کرد به جیغ زدن. اون هم از نوع خیلی گوش خراشش. واسه همینم من 1 هفته بعد اونارو از هم جدا کردم ولی همچنان شاه طوطی من به محض اینکه منو میبینه شروع میکنه به جیغ زدن و تا از قفسش بیرون نیارمش و نبرمش تو حیاط اصلا اروم نمیشه. تورو خدا راهنمایی کنین که دارم کر میشم. اخه خیلی دوست داره بیاد روی شونه من .چه کنم؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    4485
    سلام میخواستم بدونم جوجه گوشتی شاه طوطی چنده؟؟؟ ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    4273
    باسلام . من یک جوجه شاه طوطی سرنگی و حدود 2 ماه پیش خریدم و کاملا رامش کردم . اما مشکلی که من دارم اینه که اون خیلی به من عادت کرده و به محض این که منو میبینه و یا صدای منو میشنوه شروع میکنه به جیغ کشیدن اونم از نوع خیلی بلندش و تا از قفس نیارمش بیرون و نیاد روی شونه من همینطور جیغ میزنه. لطفا راهنمایی کنید. میخواستم بدونم اصلا شاه طوطی و باید از قفس بیارمش بیرون یا نه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط takiran نمایش پست ها
    باسلام . من یک جوجه شاه طوطی سرنگی و حدود 2 ماه پیش خریدم و کاملا رامش کردم . اما مشکلی که من دارم اینه که اون خیلی به من عادت کرده و به محض این که منو میبینه و یا صدای منو میشنوه شروع میکنه به جیغ کشیدن اونم از نوع خیلی بلندش و تا از قفس نیارمش بیرون و نیاد روی شونه من همینطور جیغ میزنه. لطفا راهنمایی کنید. میخواستم بدونم اصلا شاه طوطی و باید از قفس بیارمش بیرون یا نه؟
    سلام

بله حتما باید بیرون از قفس هم بیاریدش... پرنده بی نوا که زندانی نیست
    نیاز به توجه و بازی داره
    جوجه شاه طوطی تو این سن بی نهایت بازیگوشه
    علاوه بر زمانی که بیرون از قفس باهاش میگذرونید حتما داخل قفسش اسباب بازی های مختلف بزارید ...

موفق باشید
    آژیده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    ممنون از راهنماییتون
    درستش کردم
    دوست عزیز مادام چیه ؟ تا اونجا که من میدونم اون عکس شما جوجه ملنگو هست که سنش بین 2 تا 3 ماهه است.
    اگه اون که توی قوطی هست خاک اره باشه از اون استفاده نکن ممکنه طوطی خوشگلت اونارو بخوره یا تیغ هاش تو بدن و پاش فرو بره.
    در ضمن به نظر من الان اون باید به قفس انتقال دهید و یواش یواش عادت بدید خودش غذا بخوره.
    خیلی مواظبش باشد واقعا دوست داشتنی هست من عاشق ملنگو هستم اگه بهتون عادت کنه خیلی بهتون اعتماد میکنه و وابسته شما میشه.
    خدا براتون حفظ کنه.

صفحه 19 از 150 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869119 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)