صفحه 90 از 150 نخستنخست ... 407172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 891 به 900 از 1493
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirata نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم.تو قسمت فروش یکی از دوستان یک شاه طوطی گذاشته برای فروش 2 ساله رام هست ولی حرف نمیزنه.من طالبش شدم میخوام بخرمش.میشه نظرتون رو اعلام کنید و راهنماییم کنید.ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirata نمایش پست ها
    راستی قیمتش رو فراموش کردم بگم با یک قفس 1033 و یک اسباب بازی و یک بسته غذای خارجی میده 500.میگه 2 هفته هست خریده.به پولش هم نیاز داره.نظرتون چیه.حاضر هم هست با هم بریم دکتر تا گواهی سلامت طوطی رو دکتر تایید بکنه
    سلام.دوست عزیز فکر میکنم از مدیریت سایت تا باقی دوستان به هرکدوم که بیشتر اعتماد دارید پ خ بدید و نظرشون رو جویا بشید خیلی بهتره باشه.پرنده ی ایشون چه خوب چه بد هر نظری در موردش داده بشه ممکنه در فروشش برای فروشندش مشکل ایجاد کنه و یا ذهنیتی ساخته بشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    سلام دوستان می خواستم بدونم در فصل بهار علاوه بر جوجه شاه طوطی های سبز رنگ های دیگه مثله زرد آبی هم وارد بازار می شه یا اینکه این رنگ ها کمیاب هستند؟ چون ملنگوی زرد آبی سفید در بازار است. ممنون

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم بدونم در فصل بهار علاوه بر جوجه شاه طوطی های سبز رنگ های دیگه مثله زرد آبی هم وارد بازار می شه یا اینکه این رنگ ها کمیاب هستند؟ چون ملنگوی زرد آبی سفید در بازار است. ممنون
    شاه طوطی رنگی خیلی کمیاب تر از ملنگوی رنگیه و به ندرت وارد میشه و قیمتش چند برابر یک شاه طوطی معمولیه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی، آکواریوم
    شماره عضویت
    12183
    جیغ زدن زیاد به چه معناس؟ رسیدگی بهش میشه... و توجه همینطوز

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeidpc نمایش پست ها
    جیغ زدن زیاد به چه معناس؟ رسیدگی بهش میشه... و توجه همینطوز
    بستگی داره تو چه موقعیتی جیغ بزنه . ممکنه حلب توجه باشه ، ممکنه خواسته ای داشته باشه مثلا بخواد از قفس بیاد بیرون ، یا از عصبانیت و ...

این تاپیک ها رو مطالعه کنید :

http://www.parsipet.ir/thread14007.html

http://www.parsipet.ir/thread6590.html

http://www.parsipet.ir/thread12494.html

http://www.parsipet.ir/thread12504.html

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و شاه طوطی
    شماره عضویت
    14903
    سلام دوستان خوب ممنون از سایت جامعتون واقعا عالی هستین من ی جوجه شاه طوطی دارم که از سه ماهگی خریدمش نر هم هست سه ماه خونه پدرم اینا بو ولی خواهرم زیاد بهش توجه نمیکرد بخاطر همین اوردمش پیش خودم حالا از روحیاتش براتون بگم خیلی شیطونه و فضوله تو قفسش که هست همش قفس نوردی میکنه ولی به محض اینکه میاد بیرون رو قفسش میشینه و کاری نمیکنه بعضی وقتا که دارم بهش با دست تخمه میدم میگیره ولی بعضی وقتا یهو حمله میکنه و گاز میگیره چکار کنم که بیاد روی دست و دستی بشه و اروم بشه برای حرف زدنش هم هرموقع بهش تخمه میدم بهش سلام میکنم بعضی وقتا غرغر میکنه و صداهای مختلف در میاره میرم پیشش و باهاش حرف میزنم چجوری میشه اعتمادشو جلب کرد و کی به حرف میاد الان تقریبا هفت هشت ماهشه جسه بزرگی هم داره ممنون از توجهتون

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالکریم نمایش پست ها
    سلام دوستان خوب ممنون از سایت جامعتون واقعا عالی هستین من ی جوجه شاه طوطی دارم که از سه ماهگی خریدمش نر هم هست سه ماه خونه پدرم اینا بو ولی خواهرم زیاد بهش توجه نمیکرد بخاطر همین اوردمش پیش خودم حالا از روحیاتش براتون بگم خیلی شیطونه و فضوله تو قفسش که هست همش قفس نوردی میکنه ولی به محض اینکه میاد بیرون رو قفسش میشینه و کاری نمیکنه بعضی وقتا که دارم بهش با دست تخمه میدم میگیره ولی بعضی وقتا یهو حمله میکنه و گاز میگیره چکار کنم که بیاد روی دست و دستی بشه و اروم بشه برای حرف زدنش هم هرموقع بهش تخمه میدم بهش سلام میکنم بعضی وقتا غرغر میکنه و صداهای مختلف در میاره میرم پیشش و باهاش حرف میزنم چجوری میشه اعتمادشو جلب کرد و کی به حرف میاد الان تقریبا هفت هشت ماهشه جسه بزرگی هم داره ممنون از توجهتون
    سلام
    شاه طوطی برای اهلی شدن یکم بیشتر زمان میخواد تا طوطی هایی مثل کاسکو
    شما با دست بهش غذا بدید،روزی 30-60 دقیقه بیاریدش بیرون و در اون موقع هم باهاش تمرین کنید یعنی با دست بهش غذا بدید،سعی کنید وقتی داخل قفس هست از داخل قفس بهش غذا بدید تا حریمی که برای خودش درست کرده رو برای شما غیر قابل ورود ندونه و بهتون حمله نکنه
    فعلا باید اینقدر با دست بهش غذا بدید تا به دستتون عادت کنه یعنی دیگه حمله نکنه و هر وقت دستتون رفت سمتش نترسه و فرار یا حمله نکنه
    بعد از اون مراحل دیگست که به موقش بهتون میگیم
    در مورد به حرف اومدن هم اگر سنش همینی باشه که میگید به احتما نزدیک به 100 درصد سخنگو خواهد شد به شرطی که اصولی و به اندازه کافی براش وقت بزارید یعنی 1-2 کلمه راحت مثل سلام-بابا-بیا رو با یک تن صدا و روزی چندین دقیقه براش تکرار کنید تا بعد از چند ماه به حرف بیاد

همکار قدیمی (مترجم انجمن پارسی پت)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق سگ
    شماره عضویت
    11030
    سلام
    این طوطی ملنگو یا شاه طوطی ؟

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر آزاد نمایش پست ها
    سلام
    این طوطی ملنگو یا شاه طوطی ؟
    سلام
    این طوطی ملنگوی معروف میتو است
    البته این توی ملنگو ها یه جورایی استثنا حساب میشه و هر ملنگویی رو نمیشه مثل این تربیت کرد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    سلام دوستان من میخوام طوطی بگیرم میخواستم بدونم بین کاسکو شاه طوطی و آمازون برای تازه کار چی پیشنهاد میکنید

صفحه 90 از 150 نخستنخست ... 407172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109140 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)