صفحه 88 از 150 نخستنخست ... 3869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 871 به 880 از 1493
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط tootak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم من تازه چهارماهه که یه ملنگو خریدم و الان هشت ماهشه و خیلی اطلاعاتی ازشون ندارم
    یه چیزی که جدیدا خیلی اعصابمو خرد کرده اینه که طوطیم به جز سیب و این دونه ورسلاگا (ببخشید اسمشو نمیدونم) چیزی نمیخوره از سایتهای مختلف که خوندم چه غذاهایی باد بخوره غذاهای زیادیو براش امتحان کردم اول براش لوبیا و عدس پخته درست کردم یه هفته میخورد ولی الان دیگه لب نمیزنه تخم مرغ پخته همینجور ولی الان دیگه نمیخوره سیب زمینی ابپز هم همینجور بیسکوییت ساده و اب هم همینجور ولی نمیخوره امروزهم یکم نون و سیب و اب براش میکس کردم ولی نمیخوره باید چی کار کنم؟علائم دیگش کاملا طبیعیه؟
    فقط یه سرگرمی جدید داره که نمیدونم ربط ممکنه داشته باشه یا نه ولی علاقه شدیدی به اکواریوم پیدا کرده طوری که چند ساعت میشینه جلوش نگاش میکنه و زیر لب با خودش صدا در میاره وقتی هم برش میدارم خیلی عصبانی میشه
    سلام .جای سوال شما اینجا نیست ، این تاپیک سوالات شاه طوطی هست .

وقتی میپرسید " علائم دیگش کاملا طبیعیه؟ " منظورتون اینه که با توجه به توضیحاتتون بگیم این طبیعی هست یا نه ؟؟ یا علایم دیگرو باید حدس بزنیم؟

طوطی شما مدفوعش طبیعیه ؟ پف نمیکنه پراشو؟ علایم بیماری نداره ؟ سیب و دونه ها رو خوب میخوره ؟ بیحال نیست ؟چرا سیب و نون و آب رو میکس کردید یعنی اینقدر بی اشتها شده که شما مجبورید غذاها رو میکس کنید براش ؟

اگه هیچ علایم بیماری نداره مشکلی نیست فقط بد عادت شده و باید دونه ها رو از غذای روزانش حذف کنید و فقط شبا براش بذارید . هیچ غذایی رو میکس نکنید باهم . ملنگو ها شکمو هستن ولی عادات غذایی خاصی ممکنه داشته باشن و هر غذایی رو نخورن . میوه ها و سبزیجات دیگه رو امتحان کنید . هویج ، موز ذرت و ... . حبوبات رو هم جدا براش بپزید .

تو شیشه آکواریوم عکس خودش رو مبینه ؟ اگه آره بپوشیونید یه مدت یا جای طوطیتون رو تغییر بدین که آکواریوم رو نبینه .

جواب یا ادامه سوالتون رو تو این تاپیک بپرسید

http://www.parsipet.ir/thread95-181.html

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad91 نمایش پست ها
    سلام.دوستان طوطی من الان از دستم غذا میگیره
    چیکار کنم رو دستم بیاد؟
    طوطی ها وقتی تو قفسم هستن دستت رو ببری میان رو دستت؟
    در ضمن فلفل که براشون خوبه اصلا نمیخوره
    چیکار کنم بخوره؟
    خوب من اخه شنیدم دست رو تو قفس نباید ببری
    طوطی شما از قفس بیرون میاد ؟ اگه آره متونید بیرون از قفس باهاش تمرین کنید . واکنشش وقتی دستتون رو میبرید داخل قفس چیه ؟ اگه حس قلمرو طلبی داره بهتره بیرون قفس باهاش تمرین کنید

خیلی از غذاها ممکنه برای طوطی ها خوب باشه ولی دوست نداشته باشن . غذاهای دیگه رو امتحان کنید .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط tootak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم من تازه چهارماهه که یه ملنگو خریدم و الان هشت ماهشه و خیلی اطلاعاتی ازشون ندارم
    یه چیزی که جدیدا خیلی اعصابمو خرد کرده اینه که طوطیم به جز سیب و این دونه ورسلاگا (ببخشید اسمشو نمیدونم) چیزی نمیخوره از سایتهای مختلف که خوندم چه غذاهایی باد بخوره غذاهای زیادیو براش امتحان کردم اول براش لوبیا و عدس پخته درست کردم یه هفته میخورد ولی الان دیگه لب نمیزنه تخم مرغ پخته همینجور ولی الان دیگه نمیخوره سیب زمینی ابپز هم همینجور بیسکوییت ساده و اب هم همینجور ولی نمیخوره امروزهم یکم نون و سیب و اب براش میکس کردم ولی نمیخوره باید چی کار کنم؟علائم دیگش کاملا طبیعیه؟
    فقط یه سرگرمی جدید داره که نمیدونم ربط ممکنه داشته باشه یا نه ولی علاقه شدیدی به اکواریوم پیدا کرده طوری که چند ساعت میشینه جلوش نگاش میکنه و زیر لب با خودش صدا در میاره وقتی هم برش میدارم خیلی عصبانی میشه
    سلام.دوست عزیز این تاپیک شاطوطی هست و باید سوالاتتون رو از این به بعد توی تاپیک ملنگو مطرح کنید.ضمن اینکه بیسکوییت سعی کنید فقط برای جایزه بهش بدید زیادش ضرر داره و نباید بخوره.دقت کنید آکواریوم در نقش آینه نباشه براش.بعدها دچار مشکل میشه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10998
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام .جای سوال شما اینجا نیست ، این تاپیک سوالات شاه طوطی هست .

وقتی میپرسید " علائم دیگش کاملا طبیعیه؟ " منظورتون اینه که با توجه به توضیحاتتون بگیم این طبیعی هست یا نه ؟؟ یا علایم دیگرو باید حدس بزنیم؟

طوطی شما مدفوعش طبیعیه ؟ پف نمیکنه پراشو؟ علایم بیماری نداره ؟ سیب و دونه ها رو خوب میخوره ؟ بیحال نیست ؟چرا سیب و نون و آب رو میکس کردید یعنی اینقدر بی اشتها شده که شما مجبورید غذاها رو میکس کنید براش ؟

اگه هیچ علایم بیماری نداره مشکلی نیست فقط بد عادت شده و باید دونه ها رو از غذای روزانش حذف کنید و فقط شبا براش بذارید . هیچ غذایی رو میکس نکنید باهم . ملنگو ها شکمو هستن ولی عادات غذایی خاصی ممکنه داشته باشن و هر غذایی رو نخورن . میوه ها و سبزیجات دیگه رو امتحان کنید . هویج ، موز ذرت و ... . حبوبات رو هم جدا براش بپزید .

تو شیشه آکواریوم عکس خودش رو مبینه ؟ اگه آره بپوشیونید یه مدت یا جای طوطیتون رو تغییر بدین که آکواریوم رو نبینه .

جواب یا ادامه سوالتون رو تو این تاپیک بپرسید

http://www.parsipet.ir/thread95-181.html

طوطی شما از قفس بیرون میاد ؟ اگه آره متونید بیرون از قفس باهاش تمرین کنید . واکنشش وقتی دستتون رو میبرید داخل قفس چیه ؟ اگه حس قلمرو طلبی داره بهتره بیرون قفس باهاش تمرین کنید

خیلی از غذاها ممکنه برای طوطی ها خوب باشه ولی دوست نداشته باشن . غذاهای دیگه رو امتحان کنید .
    من کلا نمیدنم چی بهش بدم یعنی فقط سیب دوست داره
    هویچ نمیحوره
    حبوبات نمیخوره بلال کمی میخوره
    تخمه هم عشقشه با سیب اونم فقط شیرینش
    خودش که از قفس نمیاد بیرون باید بیارمش
    بعد ادستم رو میبرم میزنه دستم رو ولی غذا دستم باشه غذا رو میگیره
    تخمه هم داره از دست مسگیره و بعضی اوقات میزاره ناطزش کنم
    در کل بهتره بیارمش بیرون؟تمرین کنم؟چجوری بیارمش بیرون؟
    وقتی میاد بیرون فرار میکنه و رو دستمم هنوز خوب نمیاد

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    من کلا نمیدنم چی بهش بدم یعنی فقط سیب دوست داره
    هویچ نمیحوره
    حبوبات نمیخوره بلال کمی میخوره
    تخمه هم عشقشه با سیب اونم فقط شیرینش
    خودش که از قفس نمیاد بیرون باید بیارمش
    بعد ادستم رو میبرم میزنه دستم رو ولی غذا دستم باشه غذا رو میگیره
    تخمه هم داره از دست مسگیره و بعضی اوقات میزاره ناطزش کنم
    در کل بهتره بیارمش بیرون؟تمرین کنم؟چجوری بیارمش بیرون؟
    وقتی میاد بیرون فرار میکنه و رو دستمم هنوز خوب نمیاد
    فکرکنم مدت کمی هست که پیش شماست . کم کم غذاهای دیگه رو میخوره . زیاد سخت نگیرید براش . ولی تخمه و دونه سعی کنید کم در اختیارش باشه . اگه دادن تخمه باعث میشه از دست غذا بگیره در طول روز فقط برای با دست غذا دادن ازش استفاده کنید و شب تو ظرفش براش تخمه بذارید .

پس فعلا وقتش نیست بیاد روی دست . همون با دست بهش غذا بدین داخل قفس .

اگه از قفس بیرون نمیاد معلومه هنوز ترسش از محیط کم نشده . مجبورش نکنید .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10998
    پس در نتیجه صبر کن خودش بیاد بیرون؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14492
    سلام.
    میخواستم بدونم میزان صحبت شاه طوطی چقدر هست؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14492
    منظورم این هست توانایی صحبت شاه طوطی ها در چه حد هست یا اینجوری بگم در بهترین حالت چند کلمه حرف می زنند؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14492
    سوال دیگه من این هست آیا جوجه های شاه طوطی رام هستند؟ چون اون موردی که گفتم 7 ماهش بود و قیمتش هم 400 اومد روی دستم و بعدش هم اومد روی شونه ام

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirata نمایش پست ها
    منظورم این هست توانایی صحبت شاه طوطی ها در چه حد هست یا اینجوری بگم در بهترین حالت چند کلمه حرف می زنند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirata نمایش پست ها
    سوال دیگه من این هست آیا جوجه های شاه طوطی رام هستند؟ چون اون موردی که گفتم 7 ماهش بود و قیمتش هم 400 اومد روی دستم و بعدش هم اومد روی شونه ام
    سلام.اگر سرنگی بزرگ شده باشن بله رام هستن ولی در غیراینصورت خیر وحشی هستن و باید باهاشون برای رام شدن تمرین بشه.
    احتمالا موردی که میفرمایید قبلا صاحبش باهاش تمرین کرده بوده.
    سخنگویی به تمرین و وقتی که میگذارید برمیگرده و ممکنه تا 50کلمه هم خیلی راحت و شیوا بیان کنه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14492
    اصطلاخاتی مثل سرنگی ، سرلاکی ، کرکی و چیز دیگه اگه هست رو میشه بهم توضیح بدین؟

صفحه 88 از 150 نخستنخست ... 3869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107138 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)