صفحه 79 از 150 نخستنخست ... 29606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495969798129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 781 به 790 از 1493
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10998
    سلام.
    شاه طوطی رو چند وقته میشه تنها گذاشت خونه؟
    اگر بخوای مسافرت بریب و امکانه بردنش نباشه باید چیکار کنی؟
    اونایی که دارن خواهشا بگن چیکار میکنند
    بعد من یه سوال مکردم هنوز جوابش رو نگرفتم ایا میتونه مثله کاسکو حرف بزنه؟
    از لحاظ جمله و تعداد؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو. عروس هلندی. مینا
    شماره عضویت
    12149
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad91 نمایش پست ها
    سلام.
    شاه طوطی رو چند وقته میشه تنها گذاشت خونه؟
    اگر بخوای مسافرت بریب و امکانه بردنش نباشه باید چیکار کنی؟
    اونایی که دارن خواهشا بگن چیکار میکنند
    بعد من یه سوال مکردم هنوز جوابش رو نگرفتم ایا میتونه مثله کاسکو حرف بزنه؟
    از لحاظ جمله و تعداد؟
    سلام. در کل تنها موندن پرنده بیشتر از 2 درست نیست چون علاوه بر غذا مشکلات دیگه هم ممکنه به وجود بیاد.

بهتون توصیه میکنم پرندتون رو به یک آشنا و یا پرنده فروشیه مورد اعتماد بسپارید. چون ممکنه در عرض 2 روز تمام غذایی که جلوش گذاشتید رو بخوره و بعد گرسنه بمونه. آبش کثیف بشه و مریض بشه.

در مورد سخن گویی مواردی بودن که خیلی خوب سخنگو شدن اما سطح سخنگویی کاسکو بهتر از شاه طوطی هست.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10966
    سلام...والا ما از دست چیکو آرامش نداریم...از بس هرچی گیرش میاد میجوه...ظرف غزاشو کامل جویده...کاورش رو تیکه تیکه کرده...براش هرچی اسباب بازی میذارم 2-3 روزه همشو خورد میکنه...چند روز پیش تو یه مغازه پرنده فروشی دوتا ظرف فلزی دیدم...واسه چیکو خریدم که نتونه دیگه بجوه اینو...اما نمیدونم مناسب هست یا نه...چون پرنده فروشه واسه یکی از کاسکو های خودش گذاشته بود خیلیم کثیفه...هرچی میشورم تمیز نمیشه...دلم راضی نشد واسش بذارم...با چی ضد عفونی کنم ؟ اصلا براش مناسب هست؟...

در مورد کاور روش...آیا کاوری گیرم میاد که نتونه بجوه؟یا مثلا یه نوع پارچه باشه که نونه بجوه؟هست همچین چیزی؟
    بعد دیگه اینکه میوه کاج اسباب بازی مناسبی هست براش؟
    اگه بخوام براش پارک بازی درست کنم چه نوع چوبی واسش مناسبه؟
    در مورد سنگ کف دریا...این آیا همون سنگ کف دریاس؟چون به پرنده فروشه گفتم ینگ کف دریا...اینو بهم داد...اما با عکسش تو اینترنت فرق داره...

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط lindo نمایش پست ها
    سلام...والا ما از دست چیکو آرامش نداریم...از بس هرچی گیرش میاد میجوه...ظرف غزاشو کامل جویده...کاورش رو تیکه تیکه کرده...براش هرچی اسباب بازی میذارم 2-3 روزه همشو خورد میکنه...چند روز پیش تو یه مغازه پرنده فروشی دوتا ظرف فلزی دیدم...واسه چیکو خریدم که نتونه دیگه بجوه اینو...اما نمیدونم مناسب هست یا نه...چون پرنده فروشه واسه یکی از کاسکو های خودش گذاشته بود خیلیم کثیفه...هرچی میشورم تمیز نمیشه...دلم راضی نشد واسش بذارم...با چی ضد عفونی کنم ؟ اصلا براش مناسب هست؟...

در مورد کاور روش...آیا کاوری گیرم میاد که نتونه بجوه؟یا مثلا یه نوع پارچه باشه که نونه بجوه؟هست همچین چیزی؟
    بعد دیگه اینکه میوه کاج اسباب بازی مناسبی هست براش؟
    اگه بخوام براش پارک بازی درست کنم چه نوع چوبی واسش مناسبه؟
    در مورد سنگ کف دریا...این آیا همون سنگ کف دریاس؟چون به پرنده فروشه گفتم ینگ کف دریا...اینو بهم داد...اما با عکسش تو اینترنت فرق داره...

سلام . دیگه ذاتشون اینه که هرچی دم دستشون هست بجون . اسباب بازی هم اگه زود خراب میکنه باید خدا رو شکر کنی که بلده خودش رو سرگرم کنه خیلی عالیه .

ظرف فلزی ؟؟ براش ظرف استیل بگیر خیلی راحت شسته میشه . طرفی که نو باشه دیگه کثیف نیست . نمیدونم فلزی که میگی چه جنسیه دقیقا ولی عوضش کن اگه خیلی کثیفه

درمورد کاور والا اگه طوطی شما کلا عادت به جویدن کاور داره کاری نمیتونی انجام بدی هرچی بذاری روی قفس تیکه تیکه می کنه . مگه اینکه خلاقیت به خرج بدی و روی قفس چیزی بذاری یا چیزی درست کنی که کاور از بالا و از 3 طرف ، کمی با میله ها فاصله داشته باشه (جایی که منقارش بهش نمیرسه )

بله این کف دریاست .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10966
    آخه ظرف غذای استیل اندازه ای که برای قفسش باشه پیدا نکردم...خودمم خوشم نمیاد از این اما مجبوری گرفتم...

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط lindo نمایش پست ها
    آخه ظرف غذای استیل اندازه ای که برای قفسش باشه پیدا نکردم...خودمم خوشم نمیاد از این اما مجبوری گرفتم...
    تو فروشگاه های اینترنتی هم بگرد شاید بتونی پیدا کنی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    با سلام بین ملنگو و شاه طوطی کدامش بیشتر اجماعی تر و شیطون تر هست از نظر هوش که شاه طوطی بهتره درسته و سروصدای کدوم کمتر و کدوم بیشتره آیا از ملنگو یا شاه طوطی میشه در قفس و اسارت جوجه کشید؟؟؟؟

با تشکرkaskuببخشید سوالام زیاده ولی لطفا کامل توضیح بدید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    با سلام بین ملنگو و شاه طوطی کدامش بیشتر اجماعی تر و شیطون تر هست از نظر هوش که شاه طوطی بهتره درسته و سروصدای کدوم کمتر و کدوم بیشتره آیا از ملنگو یا شاه طوطی میشه در قفس و اسارت جوجه کشید؟؟؟؟

با تشکرkaskuببخشید سوالام زیاده ولی لطفا کامل توضیح بدید
    دوست عزیز ملنگو و شاه طوطی هر دو اگه از زمانی که جوجه هستن تربیت بشن خوب اهلی و اجتماعی میشن و هر دو هم توانایی تقلید صدا رو دارن . بعضی ها میگن شاه طوطی پر حرف تره ولی خب نمیشه دقیق گفت چون بستگی داره به اینکه صاحبش چقدر وقت برش بذاره و از چه سنی برای اهلی کردنش اقدام کرده . همه طوطی ها پر سرو صدا هستن . شاه طوطی و ملنگو هم جز طوطی های خیلی پر سرو صدا دسته بندی نمیشن ولی اگه یاد بگیرن یا کلا عادت به ایجاد سرو صدا داشته باشن ، جیغ هاشون خیلی بلنده . بله میشه ازشون جوجه کشید اما به تجربه ، مکان مناسب نیاز داره . هر طوطی نر و ماده ای هم با هم جفت نمیخورن و ممکنه مجبور بشید بارها نر یا ماده رو عوض کنید . میشه ولی دردسر ها و مشکلات خاص خودش رو داره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    باسلام خوب هوش کدومش بیشتره (منظورم بین ملنگو و شاه طوطی هست)پس چرا اگه با جفتشون با تمرین مناسب سخنگو میشن و یکسان هستند پس چرا قیمت شاه طوطی گرانتر هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باتشکرkasku

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    باسلام خوب هوش کدومش بیشتره (منظورم بین ملنگو و شاه طوطی هست)پس چرا اگه با جفتشون با تمرین مناسب سخنگو میشن و یکسان هستند پس چرا قیمت شاه طوطی گرانتر هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باتشکرkasku

سلام تفاوت چندانی از نظر هوش ندارن

تن صدای شاه طوطی بم تر از ملنگو هست و جثه بزرگتری داره

خیلی دلیل خاصی نداره

مثل اینکه با اینکه تیمنه زودتر به حرف میوفته و از نظر نگهداری راحت تره کنگو بدلیل دم قرمز و جثه بزرگترش گرون تر هست

صفحه 79 از 150 نخستنخست ... 29606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495969798129 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)