صفحه 67 از 150 نخستنخست ... 17484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 661 به 670 از 1493
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    دوستان من این عکسها رو گذاشتم که بگید این شاه طوطی جوان هست خیلی یا نه چون فروشنده به من گفت 7 الی 8 ماهه هست
    سلام.من فکر میکنم یک ماده ی حدود 1.5 ساله باشه.

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    دوستان من این عکسها رو گذاشتم که بگید این شاه طوطی جوان هست خیلی یا نه چون فروشنده به من گفت 7 الی 8 ماهه هست
    به نظر ماده سن بالاست؛در مورد بالغ بودن یا نبودن نمیتونم قطعی نظر بدم ولی چیزی که واضحه اینه که زیر یا سال سن نداره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    سلام یه سوالی داشتم:
    من یه شاه طوطی دارم که از بهمن ماه خریدمش ولی هنوز نتونستم باهاش یه رابطه ی خوب برقرار کنم خیلی بد گاز میگیره
    و بسیار ترسو و من حتی موفق نشدم که روی دست بیارمش

فروشنده ای که شاه طوطیم رو ازش خریدم پیشنهاد داده که سهره رو با یک جوجه عوض کنم نظر شما در این رابطه چیه ؟ با کدومشون میتونم رابطه گرم تری داشته باشم ؟ کدومشون زودتر به حرف میان؟ و فروش طوطیم ممکنه آسیبیش بهش برسونه؟

لطفا همه نظر بدن

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط saghar78 نمایش پست ها
    سلام یه سوالی داشتم:
    من یه شاه طوطی دارم که از بهمن ماه خریدمش ولی هنوز نتونستم باهاش یه رابطه ی خوب برقرار کنم خیلی بد گاز میگیره
    و بسیار ترسو و من حتی موفق نشدم که روی دست بیارمش

فروشنده ای که شاه طوطیم رو ازش خریدم پیشنهاد داده که سهره رو با یک جوجه عوض کنم نظر شما در این رابطه چیه ؟ با کدومشون میتونم رابطه گرم تری داشته باشم ؟ کدومشون زودتر به حرف میان؟ و فروش طوطیم ممکنه آسیبیش بهش برسونه؟

لطفا همه نظر بدن

شما ابتدا باید بگید شاه طوطیتون چند سالست و یک عکس از چشمها و زیر منقار بزارید تا بشه در مورد سنش نظر داد
    اگر سن شاه طوطیتون زیاد باشه رام کردنش سخت میشه و به حرف اومدنش هم با کرم الکاتبین
    در مورد بر قراری ارتباط هم دوستان نظر دادند که جوجه بهتر ارتباط بر قرار میکنه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    بچه ها من یه شاه طوطی جدیدا اوردم دوستان گفتن حدود 1/5 ساله هست بنظرم ماده هست خیلی بازیگوش هست تمام اسباب بازیهاش رو همون روزهای اول جوید درب و داغون هست میخوام زودتر به حرف بیاد از یکی شنیدم بهتره فعلا تا به حرف زدن نیافتاده اسباب بازیهاش رو بردارم که بجای بازی گوشی حواسش به یادگیری کلمات باشه از دست غذا میگیره ولی فعلا رو دست نمیاد بنظرتون اسباب بازی هاش رو از تو قفس بر دارم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    بچه ها من یه شاه طوطی جدیدا اوردم دوستان گفتن حدود 1/5 ساله هست بنظرم ماده هست خیلی بازیگوش هست تمام اسباب بازیهاش رو همون روزهای اول جوید درب و داغون هست میخوام زودتر به حرف بیاد از یکی شنیدم بهتره فعلا تا به حرف زدن نیافتاده اسباب بازیهاش رو بردارم که بجای بازی گوشی حواسش به یادگیری کلمات باشه از دست غذا میگیره ولی فعلا رو دست نمیاد بنظرتون اسباب بازی هاش رو از تو قفس بر دارم؟

سلام.به نظر من یک ماده ی بالای 2.5 سال و تقریبا بالغ هست که چندان به حرف آوردن و رام کردنش امیدی نداشته باش.شاطوطی با کاسکو زمین تا آسمون تفاوت داره توی این سن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    سلام ببخشید چند وقته که بعضی اوقات که نزدیک طوطیم میرم رفتار پرخاشگرانه نشون میده ! در این مواقع چه عکس العملی باید نشون بدم؟ و به نظرتون دلیل این کارش چیه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام ببخشید چند وقته که بعضی اوقات که نزدیک طوطیم میرم رفتار پرخاشگرانه نشون میده ! در این مواقع چه عکس العملی باید نشون بدم؟ و به نظرتون دلیل این کارش چیه؟
    رفتار پرخاشگرانه منظورتون چیه ؟ چی کار میکنه ؟ کامل توضیح بدین .

تمرین روی دست آوردن رو انجام دادین باهاش ؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    تمرین روی دست اومدن رو گذاشتم برای بعد از امتحانام مثلا چشماشو ریز میکنه و میپره که گاز بگیره و قرقر میکنه

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    تمرین روی دست اومدن رو گذاشتم برای بعد از امتحانام مثلا چشماشو ریز میکنه و میپره که گاز بگیره و قرقر میکنه

این رفتار در شاه طوطی طبیعیه،معمولا هم داخل قفس این رفتار رو انجام میدهند چون اونجا رو به عنوان قلمرو خودشون میدونند.
    اگر اهلیه بهتره ساعاتی از روز اونو از قفسش دور کنید و باهاش بازی کنید تا کم کم اعتمادش بیشتر بشه،
    یک روش دیگه هم اینه که شما در طول روز چندین بار دستتون رو داخل قفس ببرید مثلا دارید جای اسباب بازی رو تعویض میکنید یا ظرف غذا رو تمیز میکنید یا .... که اینطوری به بودن دست در قفس عادت کنه

صفحه 67 از 150 نخستنخست ... 17484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586117 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)