صفحه 6 از 150 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242556106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 1493
    کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نه دوست عزیز شما حالا نباید منتظر پر ریزی باشی
    آقا جواب قطعیو میدن اما بنده فکر می کنم روند طبیعی پر در آوردنه

کاربر ساده

شماره عضویت
    78
    سلام.چند روز پیش سوال شد که آیا شاه طوطی هم پر کن میشه!بله دوستان شاه طوطی هم پرکن میشه.من الان یه شاه طوطی از دیروز آوردم خونه که پرکنی کرده.ماله یکی از دوستام بود.میخواست بفروشه که من گرفتمش.همه ی وقت و توانم رو میذارم که خوب بشه.تا چند روزه آینده عکساشو میذارم تا ببینید.(این شاه طوطی جوجه سرنگی بود و الان 5 سال سن داره و سخنگو هم هست.)

کاربرفعال

شماره عضویت
    69
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    سلام.چند روز پیش سوال شد که آیا شاه طوطی هم پر کن میشه!بله دوستان شاه طوطی هم پرکن میشه.من الان یه شاه طوطی از دیروز آوردم خونه که پرکنی کرده.ماله یکی از دوستام بود.میخواست بفروشه که من گرفتمش.همه ی وقت و توانم رو میذارم که خوب بشه.تا چند روزه آینده عکساشو میذارم تا ببینید.(این شاه طوطی جوجه سرنگی بود و الان 5 سال سن داره و سخنگو هم هست.)
    سلام خوش اومدی
    میشه توضیح بدی که علت پرکن شدنش رو چی حدس میزنن؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin1978 نمایش پست ها
    سلام خوش اومدی
    میشه توضیح بدی که علت پرکن شدنش رو چی حدس میزنن؟
    سلام.این شاه طوطی چون با سرنگ بزرگ شده بود.خیلی وابسته بود و نیاز به توجه زیاد داشت.این دوست بنده هم یکم توجه نکرد بهش.این طوطی وقتی سالم بود 450 قیمتش بود.چون هم خیلی خوش رنگه و هم هیکلش درشت وسخنگو هم هست.ولی .........

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    سلام.این شاه طوطی چون با سرنگ بزرگ شده بود.خیلی وابسته بود و نیاز به توجه زیاد داشت.این دوست بنده هم یکم توجه نکرد بهش.این طوطی وقتی سالم بود 450 قیمتش بود.چون هم خیلی خوش رنگه و هم هیکلش درشت وسخنگو هم هست.ولی .........

واقعا متاسفم
    بازم خدارو شکر مثل شما ها پیدا میشن
    قصد داری همیشه نگه داریش کنی یا درمان فقط؟
    حرکتت بزرگه واست آرزوی موفقیت میکنم
    و اگه کمکی ازم ساخته باشه در خدمتم

کاربر ساده

شماره عضویت
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها

واقعا متاسفم
    بازم خدارو شکر مثل شما ها پیدا میشن
    قصد داری همیشه نگه داریش کنی یا درمان فقط؟
    حرکتت بزرگه واست آرزوی موفقیت میکنم
    و اگه کمکی ازم ساخته باشه در خدمتم
    فعلا تصمیم درمانه.آخه خیلی داغون کرده خودشو.عکساشو همین الان گذاشتم تو البوم.امیدوارم تلاشم نتیجه بده.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    فعلا تصمیم درمانه.آخه خیلی داغون کرده خودشو.عکساشو همین الان گذاشتم تو البوم.امیدوارم تلاشم نتیجه بده.

مگه میشه تلاشی بی نتیجه باشه
    موفق باشی عزیز

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    سلام
    آیا شاه طوطی هم مثل خاکستری اگر زیاد ازاد باشه و کمتر در قفس, دیرتر به حرف میاد؟ و غیر از اینکه این عادت رو پیدا کنه ضرر دیگه ای هم داره؟
    (این سوال فقط جهت آگاهی هست و حرف زدن برای من اولویتی نداره)
    متشکرم
    من تا به امروز هر نوع طوطي كه داشتم بيش از روزي 3-4 ساعت بيرون نبوده و نتيجتا تجربه زياد بيرون موندن طوطي و حرف نزدنش يا دير به حرف افتادنش رو نداشتم اما اكثر پرنده فروشها ميگن اگر طوطي جماعت زياد بيرون باشه كمتر صحبت ميكنه و در مورد دير يا زود به حرف آمدنش هم چيزي نميگن.
    اما افشين جان همين روزها شاه طوطي شما بايد يواش يواش سوتهاي شما رو تقليد كنه و بعد از اون صداي شما رو...الان 3-4 روزه كه شاه طوطي من دقيقا داره سوت من رو ميزنه و فكر ميكنم نهايتا تا 1.5 ماه ديگه به حرف بياد...طوطيت رو زياد بيرون نيار.

سلام دوستان
    شاه طوطی من نزدیک منقارش و بالای سرش داره پر جدید در میاره و بنظرم بالای سرش هم یکم پراش کم پشت شده. از پرهای سبزش هم گاهی میریزه. ایا این پرریزی هست با توجه به سن کمش؟ 5-6 ماه
    به احتمال قوي بله اين اولين تو لكي طوطي شماست اما يادت باشه اگر جايي از بدن طوطي گر شد ديگه تو لكي نيست و بيماري پوستيه....در پر ريزي ساليانه يا همون تولك رفتن هيچ منطقه اي از بدن طوطي كچل و گر نميشه ...فقط مجموعه پر ها بطور كلي كم پشت ميشن.
    ویرایش توسط شاهرخ ایلخانی : 29th June 2010 در ساعت 11:36 AM

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    عكس طوطي شما رو در آلبومتون ديدم خيلي اوضاعش خرابه ....در مورد درمان پر كني اول بايد ديد كه علتش چيه...چون هميشه علت پر كني و پر جوي افسردگي نيست...ممكنه انگل باشه....ممكنه كمبود كلسيم باشه....و ......
    شما علتش رو چي چيزي مي دوني؟
    در ضمن بايد ببيني پر كني داره يا پر جوي....اگر پر كني داره احتمال خوب شدنش بيشتر از پر جوي هست.

کاربر ساده

شماره عضویت
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    عكس طوطي شما رو در آلبومتون ديدم خيلي اوضاعش خرابه ....در مورد درمان پر كني اول بايد ديد كه علتش چيه...چون هميشه علت پر كني و پر جوي افسردگي نيست...ممكنه انگل باشه....ممكنه كمبود كلسيم باشه....و ......
    شما علتش رو چي چيزي مي دوني؟
    در ضمن بايد ببيني پر كني داره يا پر جوي....اگر پر كني داره احتمال خوب شدنش بيشتر از پر جوي هست.
    سلام استاد.اینجوری که دیده میشه پرکنی هست.چون از ریشه پر ها کنده شدن.علتش افسردگی و تنهایی هست.چون رزیم غذایی داشت و همه ی احتیاجات غذاییش تامین میشد.میخواستم یه ماده واسش بگیرم.ولی ماده رام پیدا نکردمهنوز.در ضمن آقا سرکه سفید با آب که با آبپاش بعضی کاسکو بازها میپاشن رو پرهای کاسکوی پرکن.رو این هم نتیجه میده؟

صفحه 6 از 150 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242556106 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)