صفحه 58 از 150 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 1493
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    همه نوع پرنده .از طوطی سانان و قناری .+سگ
    شماره عضویت
    11160
    داره باهات دوست میشه هر موقه اجازه داد بهش دست بزنی . درقبال این کارش بهش یه تیکه بیسکویت یا میوه بده

تا بدونه این کارشو شما دوست دارید و دارید تشویقش میکنید . تا به مرور زمان تعلیم بهش میدی .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط پدربزرگ نمایش پست ها
    داره باهات دوست میشه هر موقه اجازه داد بهش دست بزنی . درقبال این کارش بهش یه تیکه بیسکویت یا میوه بده

تا بدونه این کارشو شما دوست دارید و دارید تشویقش میکنید . تا به مرور زمان تعلیم بهش میدی .
    موافقم ولی بهتره به جای بیسکویت از غذاهای چرب مثل تخمه پسته گردو و ... استفاده کنن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11160
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    موافقم ولی بهتره به جای بیسکویت از غذاهای چرب مثل تخمه پسته گردو و ... استفاده کنن.

منم با نظر شما موافقم اما بیسکویت برای تشویق خیلی تاثیر میزاره نه برای همیشه مانند غذای اصلیش باشد .

حتی در بخشی از کتاب طوطی سانان خواندم که یه نوع کیک برای طوطی پخته میشود با آرد جو . به زودی دستورش را قرار میدهم .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11

منم با نظر شما موافقم اما بیسکویت برای تشویق خیلی تاثیر میزاره نه برای همیشه مانند غذای اصلیش باشد .

حتی در بخشی از کتاب طوطی سانان خواندم که یه نوع کیک برای طوطی پخته میشود با آرد جو . به زودی دستورش را قرار میدهم .
    درسته ولی این کتاب ها ترجمه یه کتاب یا چندین کتاب خارجیه . جایی که برای حیوونا امکانات غذایی زیادی فراهمه. وقتی ما تو ایران میگیم بیسکویت اولین چیزی که به ذهن همه میرسه بیسکویتیه که از سوپرمارکت میخریم. که برای درست کردنش از شکر استفاده میکنن که برای طوطی ها خوب نیست . اون بیسکویتی که تو کتاب نوشته بیسکویت مخصوص طوطی سانان یا بیسکویتیه که خودمون تو خونه درست می کنیم برای طوطی .

بله برای طوطی ها غذاهای زیادی میشه درست کرد که بیسکویت هم یکی از اوناست . خوشحال میشیم اگه دستور پختش رو بذارید .

وقتی دستور پختش باشه میشه به افرادی که طوطی دارن بگیم میتونید این نوع بیسکویت (که دستور پختش رو گذاشتیم ) رو برای طوطیتون درست کنید وبه عنوان یه غذای تشویقی ازش استفاده کنید

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    امروز غذاشو با دست بهش دادم و همشو خورد بدون اینکه به زمین بریزه حتی از کف دستم هم غذا میخورد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11160
    تبریک . عالی است .

باهاش در حال غذا دان حرف میزنید یا خیر . قربون صدقش میری . طوطی خیلی لوس هستند و حسود .

بهتره قربون صدقش بری .

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    تبریک . عالی است .

باهاش در حال غذا دان حرف میزنید یا خیر . قربون صدقش میری . طوطی خیلی لوس هستند و حسود .

بهتره قربون صدقش بری .
    بله وقتی غذا بهش دادم باهاش صحبت میکنم صداش میکنم و اونم بعضی وقتها مردمک چشمشو کوچیک بزرک کرد دلیلش چی هست؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11160
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    بله وقتی غذا بهش دادم باهاش صحبت میکنم صداش میکنم و اونم بعضی وقتها مردمک چشمشو کوچیک بزرک کرد دلیلش چی هست؟
    مردمک چشم را وقتی بزرگ کوچک میکند چند دلیل دارد . یکی اینکه داره به حرفهات گوش میده . و دریگر به حرکاتت توجه داره .

و کمتر دیده شده موقه دفاع کردن از خودشون این کارا انجام میدن..

وبه گفته فروشندگان میگند وقتی طوطی بخواد حرف بزنه مردگ چشمش را کوچک میکنه این یه اعلایمه.

طوطی من بامن وقتی بازی میکنه یا دست میده و یا وقتی داره حرف میزنه این کارو میکنه .

مشکلی نیست نگران نباش . حرفی چیزی تو گلوش تکرار نمیکنه . ؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    مردمک چشم را وقتی بزرگ کوچک میکند چند دلیل دارد . یکی اینکه داره به حرفهات گوش میده . و دریگر به حرکاتت توجه داره .

و کمتر دیده شده موقه دفاع کردن از خودشون این کارا انجام میدن..

وبه گفته فروشندگان میگند وقتی طوطی بخواد حرف بزنه مردگ چشمش را کوچک میکنه این یه اعلایمه.

طوطی من بامن وقتی بازی میکنه یا دست میده و یا وقتی داره حرف میزنه این کارو میکنه .

مشکلی نیست نگران نباش . حرفی چیزی تو گلوش تکرار نمیکنه . ؟
    ممنون
    حرفی که نه یک چیزهای تو گلویی میگه نمیدونم صدای خودش هست چی هست اما نه ندیدم چیزی بگه

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    الان اومدم بهش غذا بدم شاید تقصیر از من بود اول با دست بهش تخمه دادم اونم میخورد بعد گفتم بگزار ببینم میاد روی دستم تا دستمو بردم داخل دستمو گرفت
    منم بهش گفتم نه زشته در قفس را بستم و بهش چیزی ندادم و اومدم کنار کارم بد بود؟

صفحه 58 از 150 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677108 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)