صفحه 51 از 150 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 1493
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و آکواریوم
    شماره عضویت
    7876
    ممنون می شم نظرات دیگران رو هم بدونم

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed17n نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من محصل هستم و از 6 صبح تا 4 بعد از ظهر مدرسم. علاقه به نگه داشتن شاه طوطی دارم. تقریبا روزی 2 تا 3 ساعت رو می تونم براش وقت صرف کنم.
    حالا به نظرتون آیا برای من مناسبه و من می تونم این کار رو انجام بدم.
    فصل جوجه ی تازه دون خور شده و یا سرنگی که با قاشق بتونه غذا بخوره کی هست. خیلی دوست دارم طوطیم رو از بچگی خودم بزرگ کنم و آموزش بدم بهش.
    الان قیمت شاه طوطی چطوره و یا فصلی که جوجه هست؟
    آیا شاه طوطی توانایی یاد گرفتن شیرین کاری رو داره؟

سلام

همونطور که دوستمون گفتن 2-3 ساعت در روز مناسب هست

جوجه های تازه دونخور شده حدود 2 ماه سن دارن که تو فصل بهار اواخر خرداد ماه به این سن میرسن

قیمتش از 300 به بالا هست بر حسب میزان سخنگویی

الان جوجه های 6 ماه به بالا میتونید پیدا کنید

بله شاه طوطی هم میتونه صحبت کنه هم شیرینکاری یاد بگیره این به شما برمیگرده که باهاش کار کنید یا نه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و آکواریوم
    شماره عضویت
    7876
    خوب قیمت این جوجه های 6 ماهه چنده؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ژاندی کانور
    شماره عضویت
    9540
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed17n نمایش پست ها
    خوب قیمت این جوجه های 6 ماهه چنده؟
    جوجه ۶ ماهه الان از ۳۵۰ ۴۰۰ هست تا ۷۰۰ ۸۰۰ تومان... بستگی به آموزش ، سلامت ، رام بودن و البته خود شخص فروشنده داره...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    10070
    سلام دوستان خسته نباشید میخواستم منو راهنمایی کنید که این شاه طوطی من چند سالشه آیا توانایی صحبتش خوبه یا نه ؟ رام و دستی هم هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ژاندی کانور
    شماره عضویت
    9540
    نقل قول نوشته اصلی توسط free love نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید میخواستم منو راهنمایی کنید که این شاه طوطی من چند سالشه آیا توانایی صحبتش خوبه یا نه ؟ رام و دستی هم هست

سلام..
    شاه طوطی شما یه ماده ۲ سال و نیمه تا ۳ ساله و قطعا کمتر نیست که بیشتر هم هست..
    اینکه رام و دستی هست خیلی به شما در آموزشش کمک میکنه...
    اگر تا به حال کلماتی رو تکرار میکنه میشه کلمات بیشتری رو بهش یاد داد اما اگر هیچی نمیگه و به این سن رسیده ، نمیگم غیر ممکنه اما به سختی می تونین با کار و تلاش و صبر زیاد و البته با عشق چند کلامی رو بهش یاد بدین...
    امیدوارم موفق باشین و از حضور طوطیتون لذت ببرین و اون هم البته از وجود شما لذت ببره..

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    10077
    نقل قول نوشته اصلی توسط آیدین نمایش پست ها
    سلام..
    شاه طوطی شما یه ماده ۲ سال و نیمه تا ۳ ساله و قطعا کمتر نیست که بیشتر هم هست..
    اینکه رام و دستی هست خیلی به شما در آموزشش کمک میکنه...
    اگر تا به حال کلماتی رو تکرار میکنه میشه کلمات بیشتری رو بهش یاد داد اما اگر هیچی نمیگه و به این سن رسیده ، نمیگم غیر ممکنه اما به سختی می تونین با کار و تلاش و صبر زیاد و البته با عشق چند کلامی رو بهش یاد بدین...
    امیدوارم موفق باشین و از حضور طوطیتون لذت ببرین و اون هم البته از وجود شما لذت ببره..
    سلام ایدین جان شما استاد مایی ولی فکر میکنم که یه کم باید بیشتر دقت میکردی
    شاه طوطی این دوستمون تقریبا 1 سالشه و هنوز عنبیه چشمش کرمه و حتی سفید یا نباتی نشده
    در کل طوطی این دوستمون نر هستش و تقریبا 1 ساله و بهش پیشنهاد میکنم بکوب باهاش کار کنه که اوج یاد گیریه پرندش داره تموم میشه
    ارادتمندیم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نظر من با آیدین یکیه . این شاه طوطی قطعا بالای 2 سالشه از رنگ زرد چشم کاملا مشخصه.تو نور فلاش و نور آفتاب چشمشون کمی به طوسی تغییر رنگ پیدا میکنه.الان مشخصا زردی رو میشه تو چشم این طوطی دید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ژاندی کانور
    شماره عضویت
    9540
    نقل قول نوشته اصلی توسط حمید آریا نمایش پست ها
    سلام ایدین جان شما استاد مایی ولی فکر میکنم که یه کم باید بیشتر دقت میکردی
    شاه طوطی این دوستمون تقریبا 1 سالشه و هنوز عنبیه چشمش کرمه و حتی سفید یا نباتی نشده
    در کل طوطی این دوستمون نر هستش و تقریبا 1 ساله و بهش پیشنهاد میکنم بکوب باهاش کار کنه که اوج یاد گیریه پرندش داره تموم میشه
    ارادتمندیم
    حمید جان من چشمام یه ذره ضعیف شده اما نه این قدر ،، فکر کنم وضع تو خیلی خرابتر از منه،،،
    خودت داری میگی کرم .. ببین ار دیدگاه هنر هم بخوایم نگاه کنیم ،، به رنگ مشکی با اضافه شدن رنگ سپید کم کم به خاکستری و طوسی تبدیل میشه و بعد از قلبه کامل سپید بر سیاه با اضافه کردن رنگ زرد آروم آروم به کرم و نباتی تبدیل میشه و در پابان هم که زرد بر سپید قالب شد به زرد مبدل میشه...
    به همین دلیل من عرض کردم که ماده است.. فکر میکنم اون خواب پرهای دور گردن که تو بعضی ماده ها به رنگ طوسی کم رنگ دیده میشه تو رو گمراه کرده...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    10077
    نقل قول نوشته اصلی توسط آیدین عامری نمایش پست ها
    حمید جان من چشمام یه ذره ضعیف شده اما نه این قدر ،، فکر کنم وضع تو خیلی خرابتر از منه،،،
    خودت داری میگی کرم .. ببین ار دیدگاه هنر هم بخوایم نگاه کنیم ،، به رنگ مشکی با اضافه شدن رنگ سپید کم کم به خاکستری و طوسی تبدیل میشه و بعد از قلبه کامل سپید بر سیاه با اضافه کردن رنگ زرد آروم آروم به کرم و نباتی تبدیل میشه و در پابان هم که زرد بر سپید قالب شد به زرد مبدل میشه...
    به همین دلیل من عرض کردم که ماده است.. فکر میکنم اون خواب پرهای دور گردن که تو بعضی ماده ها به رنگ طوسی کم رنگ دیده میشه تو رو گمراه کرده...
    اخه همین دوستمون رو میشناسم عکس همین حیونو چند وقت پیش گذاشته بود جایی دیگه چشمش طوسی بود منظور من اینه که عکس 1 ماه پیشش طوسی بود چشمش
    حالا 1 ماهه چه طور انقدر روشن تر شده نمیدونم!!!لزون بابت من نظر دادم
    درضمن چشم طوطی سیاه_دودی _ طوسی_ کرم _بعد سفید میشه بهد از سفیدی در سنین خیلی بالاتر هم زرد میشه سر این پرنده تخته و به نظر من هنوز هم نره و جونی که طوق نزده عکسای بهتر بزاره بهتر متوجه میشیم
    منتها شما استاد مایی و من شاگرد حتما اشتباه از من بوده

صفحه 51 از 150 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)