صفحه 45 از 150 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636495145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 1493
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط nana91 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من راجع به شاه طوطیم چندتا سوال دارم اگه کسی راهنمائیم کنه ممنون میشم
    من دوماهه که شاه طوطیمو خریدم از همون اول هم با سایت شما آشنا شدم ونحوه نگهداری وتغذیه وتربیت شاه طوطی رو مطالعه کردم شاه طوطی من ماده هستش واون موقع که خریدمش طبق گفته فروشنده 9 ماهش بود وقاعدتا الان نزدیک یک سالشه شاه طوطی من از همون اول نیمه رام بود اما بهم اعتماد نمیکرد اما الان باهام دوسته ومیاد رو دستمو ازم همه چی می گیره و بوسم یاد گرفته اما با اینکه از همون اول باهاش چه به صورت رخ به رخ چه با نوار باهاش کلمه سلامو کار کردم اما هنوز نمیگه فقط یه صداهای عجیب غریبی درمیاره ضمن اینکه صدای مرغ ماهی خوارو چندبارگذاشتم یاد گرفته وتقلید میکنه میخواستم ببینم ممکنه دیگه اصلا حرف نزنه یا بازم زمان می خواد؟!!
    ضمن اینکه تقریبا اکثراوقات آرومه وفقط گاهی مثلا یه روز درمیون صدا درمیاره اینم طبیعیه؟همچنین خیلی هم ورجه وورجه وشیطونی نمیکنه اکثرل یه جا نشسته درضمن اینکه هیچ نشونه ای هم از بیماری نداره آیا شاه طوطی ها اینجوری ان؟
    سلام تبریک که تو دو ماه اینقدر باهاتون جور شده

ولی برای تقلید صدا فکر میکنم خیلی زود باشه . اگر صداهای دیگه رو تقلید میکنه باید بیشتر باهاش کار کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    با سلام این شاه طوطی یکی از دوستا هستش نره یا ماده قبلا دستی بود 4 کلمه هم حرف میزد بر اساس یکسری اتفاقات نیمه وحشی شد دیگه حرف نزد هنوز امیدی هست؟ و یه سوا دیگه چند وقتشه ممنون aheidari24

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط aheidari24 نمایش پست ها
    با سلام این شاه طوطی یکی از دوستا هستش نره یا ماده قبلا دستی بود 4 کلمه هم حرف میزد بر اساس یکسری اتفاقات نیمه وحشی شد دیگه حرف نزد هنوز امیدی هست؟ و یه سوا دیگه چند وقتشه ممنون aheidari24
    عکسی از فاصله نزدیک از صورتش بندازید...چشماش باید معلوم باشه
    در ضمن اگر سنش رو نمیدونید چطور میگید نره؟

با تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    عکسی از فاصله نزدیک از صورتش بندازید...چشماش باید معلوم باشه
    در ضمن اگر سنش رو نمیدونید چطور میگید نره؟

با تشکر
    با سلام چشم من نگفتم نره گفتم 4 کلمه حرف میزده این عکس از نزدیک فقط یه خورده اب بازی کرده فقط یه خورده بد شد میخواست گاز بگیره دستم تکون خورد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط aheidari24 نمایش پست ها
    با سلام چشم من نگفتم نره گفتم 4 کلمه حرف میزده این عکس از نزدیک فقط یه خورده اب بازی کرده فقط یه خورده بد شد میخواست گاز بگیره دستم تکون خورد
    سلام

عذر میخوام من فکر کردن نوشتید نر هست...

با اینکه سایز درشت سر و منقارش به نر شباهت داره ولی فکر میکنم سنش بالای 3 سال هست و به احتمال 90% ماده است فقط خیلی درشته!!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطي
    شماره عضویت
    8123
    سلام
    من هر کاری میکنم فایل آموزش آپلود عکس باز نمیشه
    بهر حال من توی قسمت آپلود این کارو کردم ولی بقیشو نمیدونم
    لینکایی که بهم داده رو میذارم
    اگه کمک کنید ممنون میشم

این عکس نانای منه
    اگه سن و جنسیتشو دیگر مشخصاتشو بگید (سلامت و جثه و...) ممنون میشم
    با تشکر
    ویرایش توسط sepideh : 15th June 2012 در ساعت 10:19 PM

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    با سلام مجدد
    این عکس نانای منه
    اگه سن و جنسیتشو دیگر مشخصاتشو بگید (سلامت و جثه و...) ممنون میشم
    با تشکر
    به نظر من ماده بالای ۳ ساله هستش

از نظر سلامتیش به نظر مشکلی نداره و فقط نوکش یکم کلسیم میخواد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطي
    شماره عضویت
    8123
    سلام نفیسه خانم مرسی که نظر دادین یعنی واقعا بالای سه سالشه؟خیلی ناراحت کنندس که
    پس بنظرتون دیگه به حرف نمیفته؟؟؟!!!
    حالا من چه چاره ای دارم چون دوس دارم طوطیم هم اهلی باشه هم حرف بیفته البته این بیچاره نیمه اهلی هست و تقریبا باهامم دوس شده ولی اینکه به حرف نیفته خیلی بده
    البته منکه درست راه های تشخیص سن رو نمیدونم فقط میدونم از روی چشمه ولی اگه یه توضیح مختصرم بدید ممنون میشم ولی اگه بخاطر وجود حلقه طوسی میگین توی عکس زیاد واضح نیس ولی دور مردمک چشمش یه حلقه ی طوسی هست که وقتی خریدمش پررنگ تر بود اما الان بعد از دوماه کمرنگ تر شده اما هست سفیدی چشمشم کاملا سفیدسفیده اصلا به کرم نمیزنه گفتم این توضیحاتم بدم شاید بیشترکمکتون کنه
    ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    سلام به همگی...
    بابا این طوطی ما خواب رو از چشم ما ربوده، صبح کله ی سحر مثل خروس شروع می کنه به خوندن. البته خوندن که نه اولش آروم آروم یه صداهایی از خودش در میاره، بعد کم کم بلند میشه و یه جیغ هایی میزنه مثل طوطی های وحشی که همه از خواب بیدار میشن (وسطش هم یه چیزهایی نامفهوم میگه). فقط هم با دادن کاج آروم میشه اون هم نه همیشه بلکه بعضی اوقات.
    از طرفی چون اصلا دوست نداره شبها توی قفس بخوابه (حتی اگه بذاریمش تو قفس و درو ببندیم، از پنجره ها میاد بیرون)، دیگه نمیشه روش پارچه کشید که صبح زود بیدار نشه. با اینکه اوایل روی قفسش پارچه می کشیدم ولی الان اصلا دوست نداره.
    لطفا بگین چیکار کنم؟ موضوع خیلی حاده...
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام نفیسه خانم مرسی که نظر دادین یعنی واقعا بالای سه سالشه؟خیلی ناراحت کنندس که
    پس بنظرتون دیگه به حرف نمیفته؟؟؟!!!
    حالا من چه چاره ای دارم چون دوس دارم طوطیم هم اهلی باشه هم حرف بیفته البته این بیچاره نیمه اهلی هست و تقریبا باهامم دوس شده ولی اینکه به حرف نیفته خیلی بده
    البته منکه درست راه های تشخیص سن رو نمیدونم فقط میدونم از روی چشمه ولی اگه یه توضیح مختصرم بدید ممنون میشم ولی اگه بخاطر وجود حلقه طوسی میگین توی عکس زیاد واضح نیس ولی دور مردمک چشمش یه حلقه ی طوسی هست که وقتی خریدمش پررنگ تر بود اما الان بعد از دوماه کمرنگ تر شده اما هست سفیدی چشمشم کاملا سفیدسفیده اصلا به کرم نمیزنه گفتم این توضیحاتم بدم شاید بیشترکمکتون کنه
    ممنون
    سلام

تو عکس زردی خیلی خیلی کمی دیده میشه...شاید هم برای نور باشه
    به هر حال اگر سفید مطلق باشه و هیچ زردی توش نباشه 2 سال به بالا خواهد بود ولی معمولا در سن 2 سال و نیمگی به بعد عالئم طوق انداختن در شاه طوطی آشکار میشه
    در ضمن اینکه حرف میزنه یه نمیزنه اولین لازمه و اصلش رام بودن و اهلی بودن کامله طوطی شماست
    اول اطمینانش رو 100% جلب کنید و بعد تمرین سخن گویی و تقلید صدا... احتمال اینکه حرف بزنه هست

نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    سلام به همگی...
    بابا این طوطی ما خواب رو از چشم ما ربوده، صبح کله ی سحر مثل خروس شروع می کنه به خوندن. البته خوندن که نه اولش آروم آروم یه صداهایی از خودش در میاره، بعد کم کم بلند میشه و یه جیغ هایی میزنه مثل طوطی های وحشی که همه از خواب بیدار میشن (وسطش هم یه چیزهایی نامفهوم میگه). فقط هم با دادن کاج آروم میشه اون هم نه همیشه بلکه بعضی اوقات.
    از طرفی چون اصلا دوست نداره شبها توی قفس بخوابه (حتی اگه بذاریمش تو قفس و درو ببندیم، از پنجره ها میاد بیرون)، دیگه نمیشه روش پارچه کشید که صبح زود بیدار نشه. با اینکه اوایل روی قفسش پارچه می کشیدم ولی الان اصلا دوست نداره.
    لطفا بگین چیکار کنم؟ موضوع خیلی حاده...
    ممنون
    هیچ کاری نمیتونید بکنید جز اینکه بکنیدش تو قفس و روش رو با یه پارچه تیره بپوشونیدکه صبح نور نفوذ نکنه به داخلش
    اگر حاده خوب چرا اصرار دارید بیرون از قفس باشه؟!

صفحه 45 از 150 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636495145 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)