صفحه 43 از 150 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616293143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 421 به 430 از 1493
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط nana91 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه عضوسايت شدم ممنون ازسايت كامل وجامعتون من حدود يه ماهه كه شاه طوطي خريدم فروشنده گفت كه نه ماهشه تو مغازه بافروشنده خيلي رفيق بود وتا دستشو مي برد مي پريد رو دستش وقتي هم كه ما آورديمش خونه فقط يه روز اول ميومد رو دست اما ازفرداش ديگه نيومد تا دستو مي برديم سمت قفس مردمك چشمش ريز مي شد وچندتاهم گازبدجور ازدستم گرفت البته تو اين يه ماهه خيلي بهترشده اما فقط درحد اينكه منو ميشناسه وخودشو واسم لوس ميكنه اما هنوزكه هنوزه راحت رو دست نمياد اتفاقا مطالبي هم از سايت شما واسه رو دست اومدن يادگرفتم كه باهاش كار كردم اما جواب نداد بنظرتون چرا اينطوريه وچيكاركنم؟؟البته از دستم راحت غذا مي گيره وتقريبا نيمه رام هستش فقط من عاشق اينم كه بياد رو دستمو بذاره نوازشش كنم آقا بابك و آقا ***** ازتون خواهش ميكنم نظر بديد

سلام

ورودتونو به خونواده بزرگ پارسی پت تبریک میگم.

اول از همه یه عکس از این پرنده زیباتون بگذارید تا ببینیم اصلا سنش اون چیزی که فروشنده به شما گفته هست یا نه

من فکر میکنم که فروشنده پرنده رو با زور رام کرده باشه.

ولی اینکه از دستتون غذا میگیره خیلی نکته خوبیه و نشون میده که داره به شما اعتماد میکنه

یکماه زمانه زودیه که بخواید از رو دست اومدنش نا امید بشید

طبق روشهایی که دوستان گفتند پیش برید و صبر داشته باشید. بیشتر باهاش تمرین کنید.

برای رو دست آوردنش از غذای مورد علاقش استفاده کنید

مطمئن باشید که جواب میگیرید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطي
    شماره عضویت
    8123
    ممنون nafiseh65 ازپاسخت اتفاقا منم به همسري گفتم شايد با زور رام شده اما همسرم گفت نه چون فروشنده هه كلي طوطي داشت اصراري به فروش اين نداشت ما خودمون انتخابش كرديم نمي دونم اميدوارم زود رام بشه چون دوس دارم بهش شيرين كاري ياد بدم و مي دونم واسه اين كار بايد رام رام باشه(از همين سايت ياد گرفتم) راستي چطوري ميشه عكس گذاشت؟؟؟اگه جايي آموزش داده شده بهم معرفي كنيد يه دنيا ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطي
    شماره عضویت
    8123
    راستي اينكه گفتيد از غذاي مورد علاقش استفاده كنم هم امتحان كردم ناناي من عاشق پرتقاله حتي شده چهار پنج ساعت گرسنه بوده اما وقتي پرتقال يا تخمه مي گيرم كه بياد از رو دستم بگيره با حمله ميكنه يا روشو بر مي گردونه خيلي بدقلقه نمي دونم چيكار كنم؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ممنون nafiseh65 ازپاسخت اتفاقا منم به همسري گفتم شايد با زور رام شده اما همسرم گفت نه چون فروشنده هه كلي طوطي داشت اصراري به فروش اين نداشت ما خودمون انتخابش كرديم نمي دونم اميدوارم زود رام بشه چون دوس دارم بهش شيرين كاري ياد بدم و مي دونم واسه اين كار بايد رام رام باشه(از همين سايت ياد گرفتم) راستي چطوري ميشه عكس گذاشت؟؟؟اگه جايي آموزش داده شده بهم معرفي كنيد يه دنيا ممنون

متاسفانه این ترفند پرنده فروش ها هست. روی هر طوطیه دیگه ای هم توی اون مغازه که دست میگذاشتید همین شرایطو داشت

این لینک آموزش قراردادن عکس

کاری که میتونید بکنید فقط صبر و تمرینه بیشتره دوست خوبم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطي
    شماره عضویت
    8123
    ممنون nafiseh65 عزيز اميدوارم روزي برسه كه هيچ پرنده اي با اجبار و زور نخواد با آدما دوست باشه واقعا كه تاسف برانگيزه

نفيسه خانم ببخشيد اين لينكي كه گذاشتيد وقتي ميرم روش وارد پروفايل آقاي بهمنش ميشه كه لينك آموزش رو گذاشته اما روش كه ميرم پيغام ميده كه صفحه خرابه و نميتونه تعمير بشه فايل pdf هم هست اما باز نميشه
    ویرایش توسط nafiseh65 : 20th May 2012 در ساعت 12:58 PM دلیل: پست های پشت سر هم

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ممنون nafiseh65 عزيز اميدوارم روزي برسه كه هيچ پرنده اي با اجبار و زور نخواد با آدما دوست باشه واقعا كه تاسف برانگيزه

نفيسه خانم ببخشيد اين لينكي كه گذاشتيد وقتي ميرم روش وارد پروفايل آقاي بهمنش ميشه كه لينك آموزش رو گذاشته اما روش كه ميرم پيغام ميده كه صفحه خرابه و نميتونه تعمير بشه فايل pdf هم هست اما باز نميشه

سلام وارد پروفایل ایشون نمیشه بلکه تاپیک آموزش قرار دادنه عکسه

فایل برای من باز شد و مشکلی نداشت

یکبار دیگه امتحان کنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    سلام دوستان من تازه عضوسايت شدم ممنون ازسايت كامل وجامعتون من حدود يه ماهه كه شاه طوطي خريدم فروشنده گفت كه نه ماهشه تو مغازه بافروشنده خيلي رفيق بود وتا دستشو مي برد مي پريد رو دستش وقتي هم كه ما آورديمش خونه فقط يه روز اول ميومد رو دست اما ازفرداش ديگه نيومد تا دستو مي برديم سمت قفس مردمك چشمش ريز مي شد وچندتاهم گازبدجور ازدستم گرفت البته تو اين يه ماهه خيلي بهترشده اما فقط درحد اينكه منو ميشناسه وخودشو واسم لوس ميكنه اما هنوزكه هنوزه راحت رو دست نمياد اتفاقا مطالبي هم از سايت شما واسه رو دست اومدن يادگرفتم كه باهاش كار كردم اما جواب نداد بنظرتون چرا اينطوريه وچيكاركنم؟؟البته از دستم راحت غذا مي گيره وتقريبا نيمه رام هستش فقط من عاشق اينم كه بياد رو دستمو بذاره نوازشش كنم آقا بابك و آقا ***** ازتون خواهش ميكنم نظر بديد
    سلام. این مشکلیه که من هم دارم. من شاه طوطیمو حدوده سه ماهه که دارم ولی نمیداره بهش دست بزنم البته به جز نوکش!
    و اینکه اگر روی دستم یه پارچه ی ضخیم بذارم طوری که دستمو نبینه، اونوقت روی دست میاد و بعد هم سریع میره روی شونه ام.
    خوشحال میشم منم راهنمایی کنین (البته من جوابها و مطالب آموزشی قبلی رو خوندم، ولی اون طور که باید و شاید نتیجه نگرفتم)

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    سلام مجدد
    یه چندتا سوال داشتم:
    1- من به طوطیم با قطره چکونهای یک میلی لیتری آب میوه میدم. اشکالی که نداره؟ و چون وضعیت نوکش خوب نیست (فکر کنم کمبود کلسیم باشه) و لوبیا و اینجور چیزا رو هم خیلی نمیخوره، با همون روش قطره چکون شیر هم بهش میدم. خیلی دوست نداره و من هم مقدار کمی براش میریزم و البته نه هر روز. اینم اشکال نداره؟
    2- خیلی عاشق پروازه و مدام در طول روز روی قفسش میاد و بال بال میزنه. چون بالهاش دارن کامل میشن، آیا باید مجددا کوتاه بشن؟ (چون کامل اهلی نیست فکر کنم زوده که پرواز کنه. درسته؟)
    3- چند وقته که داره لا به لای جیغ های بنفشش سوت هم میزنه. این نشونه ی حرف زدنه؟ یعنی همون موقع باهاش حرف بزنم؟
    4- از دیروز بیخودی تعدادی از پرهاش میریزه. چیکار باید کرد؟
    ببخشید که طولانی شد و ممنون از راهنمائیتون...

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    سلام. این مشکلیه که من هم دارم. من شاه طوطیمو حدوده سه ماهه که دارم ولی نمیداره بهش دست بزنم البته به جز نوکش!
    و اینکه اگر روی دستم یه پارچه ی ضخیم بذارم طوری که دستمو نبینه، اونوقت روی دست میاد و بعد هم سریع میره روی شونه ام.
    خوشحال میشم منم راهنمایی کنین (البته من جوابها و مطالب آموزشی قبلی رو خوندم، ولی اون طور که باید و شاید نتیجه نگرفتم)
    برای این رو شونه میرن چون ارتفاع بیشتری داره

برای اینکه رو دست بمونه باید سرگرمش کنید حالا یا با غذا یا نوازش یا اسباب بازی
    آرنج دستتون رو خم و مچ دستتون رو بالا تر از آرنج نگه دارید که از دست نیاد بالا

از نوازش نوکش شروع کنید و خیلی آهسته آهسته و به مرور زیر گردن و پشت گردنش رو هم نوازش کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    سلام مجدد
    یه چندتا سوال داشتم:
    1- من به طوطیم با قطره چکونهای یک میلی لیتری آب میوه میدم. اشکالی که نداره؟ و چون وضعیت نوکش خوب نیست (فکر کنم کمبود کلسیم باشه) و لوبیا و اینجور چیزا رو هم خیلی نمیخوره، با همون روش قطره چکون شیر هم بهش میدم. خیلی دوست نداره و من هم مقدار کمی براش میریزم و البته نه هر روز. اینم اشکال نداره؟
    2- خیلی عاشق پروازه و مدام در طول روز روی قفسش میاد و بال بال میزنه. چون بالهاش دارن کامل میشن، آیا باید مجددا کوتاه بشن؟ (چون کامل اهلی نیست فکر کنم زوده که پرواز کنه. درسته؟)
    3- چند وقته که داره لا به لای جیغ های بنفشش سوت هم میزنه. این نشونه ی حرف زدنه؟ یعنی همون موقع باهاش حرف بزنم؟
    4- از دیروز بیخودی تعدادی از پرهاش میریزه. چیکار باید کرد؟
    ببخشید که طولانی شد و ممنون از راهنمائیتون...

چرا با قطره چکون؟ براش بریزید توی یه ظرف خودش میخوره

شیر به هیچ وجه براش خوب نیست چون لاکتوز موجود در شیر به دستگاه گوارشش آسیب میرسونه

اگر رام نیست از قفس بیرون نیاریدش و بالهاش هم باید کوتاه بشن چون ممکنه اتفاق بدی براش بیوفته

نه نشونه حرف زدن نیست . بلکه نشونه اینه که یه چیزایی یاد گرفته البته اگر سوتش تقلید از انسان باشه

وقتهایی که پرنده آرومه و دنبال شیطنت نیست باهاش صحبت کنید

ریزش پرها چطور . چجور پرهایی؟ احتمالا بخاطر تغیر فصله مشکلی نیست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطي
    شماره عضویت
    8123
    سلام دوستان من خيلي ذوق زدم آخه دو سه روزه طوطيم تا ميرم سمت قفسش مياد سمتم و راحت مياد رو دستم البته وقتي كه مياد رو دستم هيچ خوراكي از دستم نمي گيره حتي هرجاي ديگم غير ازقفسش كه باشه نه تنها ازدست نمي گيره كه حتي خودشم هيچي نمي خوره اين طبيعيه؟درضمن فقط وقتي قفسش توي يه اتاق باشه مياد پيشم تو اتاقاي ديگه نمياد اينم طبيعيه؟

صفحه 43 از 150 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616293143 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)