صفحه 23 از 150 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414273123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 1493
    کاربر ساده

شماره عضویت
    4970
    دوستان من شاه طوطی تاره اوردم خونه همونطور که قبلاً گفتم 7 ماهش هستش و یک مشکلی دارم اونم اینه که میاد روی قفس بعضی موقع ها پر میزنه میپره میره یهو اون سمت خونه !
    دلیل این کارش چیه ؟
    بخوام پر نزنه توی خونه راهی هستش یا خیر؟
    ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط usbili نمایش پست ها
    دوستان من شاه طوطی تاره اوردم خونه همونطور که قبلاً گفتم 7 ماهش هستش و یک مشکلی دارم اونم اینه که میاد روی قفس بعضی موقع ها پر میزنه میپره میره یهو اون سمت خونه !
    دلیل این کارش چیه ؟
    بخوام پر نزنه توی خونه راهی هستش یا خیر؟
    ممنون
    سلام

این که طوطی شما پرواز میکنه طبیعی هست . خوب پرنده پرواز میکنه! در عین حال در حال حاضر از کوچکتریم عامل استرس زا میترسه و باعث فرارش میشه. اگر بالهاش رو نزدید از یک شخص وارد کمک بگیرید پروازش کمتر میشه.

کاربر ساده

شماره عضویت
    4970
    نقل قول نوشته اصلی توسط فائقی نژاد نمایش پست ها
    سلام

این که طوطی شما پرواز میکنه طبیعی هست . خوب پرنده پرواز میکنه! در عین حال در حال حاضر از کوچکتریم عامل استرس زا میترسه و باعث فرارش میشه. اگر بالهاش رو نزدید از یک شخص وارد کمک بگیرید پروازش کمتر میشه.
    ممنون از کمکتون.
    یک سئوال دیگه واسم پیش اومد اگه بدم دامپزشک پراش و کوتاه کنه باعث ناراحتیش نیمشه ! آخه شنیدم اگه طوطی اذیت بشه شاید قهر کنه یا پر ریزی کنه !
    ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    4273
    لطفا راهنمایی کنید.من یک شاه طوطی دارم که تقریبا 6 ماهش هست. ولی دمش خیلی نامرتبه و خیلی هم کوتاهه.البته یکبار دمش ریخته و دوباره دار بر میاد ولی خیلی کوتاست.تقریبا 10 سانتی متر. لطفا کسی که اطلاعات خوبی تو این زمینه داره راهنمایی کنه.میخوام بدونم چه کار میشه واسش کرد که هم دمش بلند و زیبا بشه هم مرتب باشه.ممنون از راهنماییتون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    5001
    سلام خدمت دوستان.....امیدوارم حالتون خوب باشه ....من یک شاه طوطی 6ال 7 ماه دارم الان 2 ماهی هست که خریدمش نزدیک 15 روزه در روز یه 5 ال 6 بار عطسه میکنه اما آب ریزش بینی نداره..مشکلش چیه؟؟؟ یک سوال دیگه این شاه طوطیا چند ماهگی زبان باز میکنن یعنی کلمات رو درست میتونن بگن ؟؟؟؟ بعد یه چندتا تغذیه ویتامین دار و مغزی بهم بگین بهش بیشتر بدم ...با تشکر فراوان.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط usbili نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون.
    یک سئوال دیگه واسم پیش اومد اگه بدم دامپزشک پراش و کوتاه کنه باعث ناراحتیش نیمشه ! آخه شنیدم اگه طوطی اذیت بشه شاید قهر کنه یا پر ریزی کنه !
    ممنون

سلام

به هر حال کمی استرس بهش وارد میشه ولی خیلی سریع فراموش میکنه.حتما به یک فرد وارد بسپرید تا کمترین استرس و متحمل بشه
    فقط خودتون به هیچ عنوان این کار رو نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط takiran نمایش پست ها
    لطفا راهنمایی کنید.من یک شاه طوطی دارم که تقریبا 6 ماهش هست. ولی دمش خیلی نامرتبه و خیلی هم کوتاهه.البته یکبار دمش ریخته و دوباره دار بر میاد ولی خیلی کوتاست.تقریبا 10 سانتی متر. لطفا کسی که اطلاعات خوبی تو این زمینه داره راهنمایی کنه.میخوام بدونم چه کار میشه واسش کرد که هم دمش بلند و زیبا بشه هم مرتب باشه.ممنون از راهنماییتون
    اگر عکسی از وضعیت کلی پر ها و دمش بزارید میشه نظر داد...

عوامل زیادی میتونه دخیل باشه

کمبود ویتامین و کلسیم
    بیماری های ویروسی
    بیماری های انگلی پوستی مثل شقاق (Skin Mites)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhhhhh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.....امیدوارم حالتون خوب باشه ....من یک شاه طوطی 6ال 7 ماه دارم الان 2 ماهی هست که خریدمش نزدیک 15 روزه در روز یه 5 ال 6 بار عطسه میکنه اما آب ریزش بینی نداره..مشکلش چیه؟؟؟ یک سوال دیگه این شاه طوطیا چند ماهگی زبان باز میکنن یعنی کلمات رو درست میتونن بگن ؟؟؟؟ بعد یه چندتا تغذیه ویتامین دار و مغزی بهم بگین بهش بیشتر بدم ...با تشکر فراوان.
    هر عطسه ای دلیل بر سرما خوردگی نیست

گرد های بدن طوطی - دانه های ریز - پوسته های ریز تخمه و .... اگر وارد مجرای سینوس یا مجرای تنفسی طوطی بشن میتونن حالت آلرژی به وجود بیارن که باعث واکنش طوطی شما میشه(به صورت عطسه برای خارج کردن)

در ضمن بیماری هست به نام Scaly Beak
    یک سری کرم های خیلی ریز که به عنوان مایت معروفن وارد سینوس پرنده میشن که باز هم باعث ایجاد عطسه و سرفه میشن

حتما به یک دامپزشک مجرب مراجعه کنید

آژیده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    5015
    سلام ...میخواستم بدونم شاه طوطی نر چند ماهگی زبان باز میکنه ...؟؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhahaha نمایش پست ها
    سلام ...میخواستم بدونم شاه طوطی نر چند ماهگی زبان باز میکنه ...؟؟؟؟
    شاه طوطی معمولا قبل از 6 ماهگی میتونه اولی کلمات رو ادا کنه
    ملنگو به طور متوسط از 1 سالگی

با تشکر
    آژیده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    5015
    تشکر آقای بابک آژیده بابت جواب خوبتون الان شاه طوطی من 5 یا 6.5 ماهشه کلامات سلام و خوبی رو که باش کار کردم رو کامل نمیگه اما ریتم مانند میگه .....حالا به نظرتون خوبه یا نه ؟؟؟؟
    من هفته ی 3 بار بش یک استخوان مرغ میدم مشکلی نداره همین تعداد خوبه یا کمتر بدم ؟؟ با تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhahaha نمایش پست ها
    تشکر آقای بابک آژیده بابت جواب خوبتون الان شاه طوطی من 5 یا 6.5 ماهشه کلامات سلام و خوبی رو که باش کار کردم رو کامل نمیگه اما ریتم مانند میگه .....حالا به نظرتون خوبه یا نه ؟؟؟؟
    من هفته ی 3 بار بش یک استخوان مرغ میدم مشکلی نداره همین تعداد خوبه یا کمتر بدم ؟؟ با تشکر

دادن استخوان مرغ بسیار خوبه و منعی نداره طوطی شما اگر داره تو گلویی و گنگ صدا تقلید میکنه در این سن نشانه خوبی است

صفحه 23 از 150 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414273123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)