صفحه 144 از 150 نخستنخست ... 4494125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,431 به 1,440 از 1493
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    آكواريوم آب شيرين - كاسكو
    شماره عضویت
    23421
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام

خيلي زمان گذشته؟!!' فكر نميكنم بيشتر از دو هفته باشه . عجله مشكلي حل نميكنه . تا زماني كه اعتمادش جلب نشه ، نزديك شدن شما و تلاش براي دوستي ، فاصله رو بيشتر ميكنه . مقاله هايي كه براتون گذاشته شد خونديد؟!! رآهكارها مفصل ارائه شده .
    سلام
    ممنونم ازتون
    آره دیگه همون دو هفته
    آخه هیچ چراغ سبزی به من نشون نداده یعنی پیشرفتی نداشته
    دوست دارم زود خودمونی بشه و مثل بقیه طوطی هایی که توی اینترنت هست و صحبت میکنه و .......
    یه سوال چه زمانی برای رام کردن و صحبت کردن طوطی دیر هست و امیدی بهش نیست؟
    در مورد مقاله ها هم بله هر روز میام اینجا یه سری مطالب آموزشی در مورد رام کردن و ... میخونم اما فعلا فایده نداشته

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط mchavoshifans نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم ازتون
    آره دیگه همون دو هفته
    آخه هیچ چراغ سبزی به من نشون نداده یعنی پیشرفتی نداشته
    دوست دارم زود خودمونی بشه و مثل بقیه طوطی هایی که توی اینترنت هست و صحبت میکنه و .......
    یه سوال چه زمانی برای رام کردن و صحبت کردن طوطی دیر هست و امیدی بهش نیست؟
    در مورد مقاله ها هم بله هر روز میام اینجا یه سری مطالب آموزشی در مورد رام کردن و ... میخونم اما فعلا فایده نداشته
    خواهش ميكنم

مقاله ها فايده كه داره ، منتها شما خيلي عجله داريد ، اصول اوليه رو دقيقا رعايت نميكنيد، به پله اخر بيشتر علاقه داريد

بهترين سن ، ٢/٥ ماهگي تا يك سالگيه .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar411 نمایش پست ها
    سلام
    شش هفت ماهشه،من از وقتی گرفتمش بهش ارزن و کتون و یکم تخمه و انواع و اقسام میوه و تخم مرغ دادم بهش،من زیاد ازش این کارو ندیدم ولی تو ی روز سه چهاربار اینکارو کرد،اشتهاشم اره خیلی شکمو،اسهال داره من گفتم شاید بخاطر غذاشه اما هنوز درست نشده،تحرکش کمه اما خواب آلود نیست،البته تازگیا یکم تحرکشم بهتر شده،موقعی که داشت غذا میخورد اینکارو کرد
    سلام ،
    مسئله اينجاست كه ابتدا تفاوت استفراغ و برگرداندن مواد غذاييو بدونيد . برگرداندن غذا ، روال طبيعيه در پرنده هاست ولي استفراغ مورد جدي و مهميه كه بيماريهاي داخلي ، عفونتها و انسداد رو نشون ميده . اينكه اسهال داره ، هم از رعايت نكردن تركيبات و رژيم غذايي ميتونه باشه هم بيماري و سوء جذب كه به يكي از عاملهاي بالا كه عرض كردم بر ميگرده . تفكيكش هم فقط در تخصص دامپزشكه . ديگه اونكاررو انجام نداد ؟ امكانش هست به متخصص طيور مراجعه كنيد ؟

اين مطلب رو بخونيد ، بهتر متوجه ميشيد https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=13614

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    23711
    سلام.وقتتون بخیر
    حقیقتا بخاطر راهنمایی و پاسخگویی سریعتون در مورد برگرداندن غذای طوطیم سپاسگزارم🙏🙏🙏🙏
    سوالی داشتم از خدمتتون، طوطی من بشدت بهم وابستگی داره و حتی اگر دیر از سرکار برگردم خیلی میترسه و جیغ میزنه تا حالا چند نفر بهم پیشنهاد دادن براش جفت بخرم تا سرگرم بشه و از وابستگیش به من کم بشه و یوقت خدای نکرده بخاطر وابستگیش ضربه یا صدمه ای به خودش نزنه.
    شما هم خریدن جفت رو توصیه میکنید؟
    و مسئله دوم اینکه من طوطیم پسر هست حتما باید برای جفتش دختر بخرم یا میتونم مجددا پسر بگیرم؟
    چون نگران زاد و ولدش هستم و میترسم نتونم از جوجه نگهداری کنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنین

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin.far70 نمایش پست ها
    سلام.وقتتون بخیر
    حقیقتا بخاطر راهنمایی و پاسخگویی سریعتون در مورد برگرداندن غذای طوطیم سپاسگزارم���������� �������������
    سوالی داشتم از خدمتتون، طوطی من بشدت بهم وابستگی داره و حتی اگر دیر از سرکار برگردم خیلی میترسه و جیغ میزنه تا حالا چند نفر بهم پیشنهاد دادن براش جفت بخرم تا سرگرم بشه و از وابستگیش به من کم بشه و یوقت خدای نکرده بخاطر وابستگیش ضربه یا صدمه ای به خودش نزنه.
    شما هم خریدن جفت رو توصیه میکنید؟
    و مسئله دوم اینکه من طوطیم پسر هست حتما باید برای جفتش دختر بخرم یا میتونم مجددا پسر بگیرم؟
    چون نگران زاد و ولدش هستم و میترسم نتونم از جوجه نگهداری کنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    سلام ، ممنون

سنش رو بفرماييد ؟ براش وسيله بازي تهيه كرديد؟ زماني كه نيستيد ، كسي منزل نيست سرگرمش كنه ؟
    خير طوطيهاي نر با هم سازگار نيستن ، خصوصا در سنين بالا يا بلوغ .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    23711
    ای بابا اینجوری که بخوام یه طوطی ماده بگیرم فکر کنم خیلی سخت بشه چون جوجه و تخم گذاریشون فکر نکنم بتونم از پسش بر بیام.راه حل دیگه ای وجود نداره؟
    سه سال و نیم هست.
    یه سری وسیله بازی مثل تاب ،پلکان،توپ،و کلید داره ولی بیشتر به من وابسته س ممکنه حتی سمت وسیله بازیهاش هم نره چند روز.
    پیش میاد که هیچکس خونه نباشه وخیلی سریع اگر صدام کنه خودم و یا فرده دیگه ای نباشه که جوابش رو بده اول یکی دو روز ساکت میشه بعد شروع به پر کندن میکنه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس و شاه طوطی
    شماره عضویت
    23717
    سلام خدمت دوستان عزسز می خواستم بدونم برا جفت زدن شاه طوطی چکار باید کنم و اینکه در این مدت چه چیز های باید در اختیار شون باشه و سایز محل نگهداری و لانش چقدر باید باشه که هم سریع تر و راحت تر جفت بخوره و هم اذیت نشن

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس و شاه طوطی
    شماره عضویت
    23717
    ​سوال بهدی که دارم اینه که برای تکثیر شاه طوطی باید چه شرایطی رو ایجاد کنم و تولید مثل این طوطی به چه صورت ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin.far70 نمایش پست ها
    ای بابا اینجوری که بخوام یه طوطی ماده بگیرم فکر کنم خیلی سخت بشه چون جوجه و تخم گذاریشون فکر نکنم بتونم از پسش بر بیام.راه حل دیگه ای وجود نداره؟
    سه سال و نیم هست.
    یه سری وسیله بازی مثل تاب ،پلکان،توپ،و کلید داره ولی بیشتر به من وابسته س ممکنه حتی سمت وسیله بازیهاش هم نره چند روز.
    پیش میاد که هیچکس خونه نباشه وخیلی سریع اگر صدام کنه خودم و یا فرده دیگه ای نباشه که جوابش رو بده اول یکی دو روز ساکت میشه بعد شروع به پر کندن میکنه.
    متاسفانه راه ديگه اي فعلا به ذهنم نميرسه . از ابتدا بايد با وسايل اشناش ميكرديد ، از طريق بازيهاي مختلف كه در نبود شما هم باهاش سرگرم بشه . يا جفت ، يا حضور شما يا اسباب بازي . حالت چهارمي فكر نميكنم وجود داشته باشه .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط پژمان2277 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزسز می خواستم بدونم برا جفت زدن شاه طوطی چکار باید کنم و اینکه در این مدت چه چیز های باید در اختیار شون باشه و سایز محل نگهداری و لانش چقدر باید باشه که هم سریع تر و راحت تر جفت بخوره و هم اذیت نشن
    نقل قول نوشته اصلی توسط پژمان2277 نمایش پست ها
    ​سوال بهدی که دارم اینه که برای تکثیر شاه طوطی باید چه شرایطی رو ایجاد کنم و تولید مثل این طوطی به چه صورت ؟
    سلام ، دوست عزيز اگر يك مقدار تلاش و در نت جستجو كنيد شايد به جواب سوالهاتون برسيد ( البته نمونه زير ، ساده توضيح داده شده ، مقاله هايي به زبان اصلي هست كه ميتونيد سِرْچ كنيد )

http://www.loveanimal.blogfa.com/pos...%D8%AF%D8%B1-)

صفحه 144 از 150 نخستنخست ... 4494125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)