کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-g نمایش پست ها
    سلام میبخشید من میخواستم 3تا جوجه سرلاکی شاه طوطی بخرم ولی جدیدن تو شک افتادم که بجاش 3تا عروس بخرم یا نه؟
    لطفا راهنمای کنید.
    سلام ، پسرم ، شما الان محصلي و فرصت رسيدگي به جوجه سرلاكي نداريد ، بايد انقدر با تجربه و با مهارت باشيد ، فرصت كافي هم داشته باشيد تا بتونيد بهشون رسيدگي كنيد . دست كم ٤-٥ساعت منزل نيستيد ، توي اين مدت چه كسي بهشون غذا ميده يا مراقب وضعيتشونه ؟!'حتي اگر الان فصل تابستان هم بود ، باز هم مشكل ، كم تجربگي شماست . كوچكترين اشتباهي در تهيه و تركيب مواد غذايي داشته باشيد يا موقع غذا دادن ، غلظت و مقدار رو كم و زياد بگيريد باعث خفگي يا انبساط بيش از حد چينه دان و معده ميشه كه گاهي با مرگ جوجه همراهه.
    شما فنچهاتو به سرانجام برسون ، يه كم كه بزرگتر شديد و با تجربه تر ، جوجه دوماهه بخريد كه از اب و گل در اومده باشه . كم كم با قواعد جوجه سرلاكي كه اشنا شديد اونموقع ميتونيد با خيال راحت بزرگش كنيد . اگر هم ديگه راهي جز خريد نداريد و صبرتون كمه ، عروس دوماهه كه دان خور شده باشه بخريد كه نگهداريش آسون تر باشه و به درستون لطمه نزنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16308
    سلام ممنون ولی من مشکلی از نظر درس ندارم و قبلا یک جوجه سرلاکی عروس بزرگ کردم ولی چند روز پیش پرید و رفتاما جدا از این ها میشه راهنماییم کنید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16308
    و این جور حرف زدن یه مقدار آزار دهنده هست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16308
    میبخشید قصد بدی نداشتم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی,همستر بود,مینا,لاک پشت,گربه,آکواریوم شیرین,ب
    شماره عضویت
    19171
    میبخشید قصد بدی نداشتم
    سلام ممنون ولی من مشکلی از نظر درس ندارم و قبلا یک جوجه سرلاکی عروس بزرگ کردم ولی چند روز پیش پرید و رفتاما جدا از این ها میشه راهنماییم کنید.
    سلام.
    سرپرست عزیز درست میگن.
    شما موقعی که مدرسه هستین چجوری میخواین بهش سرلاک بدین؟!
    بنده تابستان بود تونستم جوجه عروس بزرگ کنم.
    در ضمن تجربه کافی در مورد پرندگان و نگهداری از حیوانات داشتم و دارم
    عروس بزرگ کردین رفت؟؟؟؟چجوری!؟
    پرنده‌ی باوفاویه و فکر فرار کم میزنه به سرش!!

Sent from my K00E using Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    اگر بزرگ كرديد كه خيلي خوبه . فكر كردم بار اولتونه .
    چرا ؟!! مگه چطور صحبت كردم ؟!! سعي كردم كمكتون كنم كه همه جوانب رو بسنجيد . دوستان ديگه اي ، هم سن و سال شما بودن كه براي خريداري توي أنجمنهاي ديگه مشاوره گرفتن ، به نتيجه اي كه عرض كردم رسيدن و خريداري رو به سالهاي بعدي موكول كردن ، ولي چند نفري كه در زمان تحصيلشون اقدام كردن ، الان با مشكل مواجه شدند و براشون سخت شده و گله ميكنن از تصميمشون . خواستم اين تجربه رو باهاتون به اشتراك بزارم كه مشكل و پشيموني پيش نياد . نميدونستم ناراحت ميشيد! منظوري نداشتم و حرفي كه باعث ناراحتيتون شده باشه نميبينم !! به هر حال عذرخواهي ميكنم . چون فرموديد تجربه داريد پس ديگه صحبتي نميمونه ، هر طور صلاح ميدونيد . دوستان ديگه هم انشالله تشريف بيارن نظراتشونو بگن خدمتتون . موفق باشيد .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی,همستر بود,مینا,لاک پشت,گربه,آکواریوم شیرین,ب
    شماره عضویت
    19171
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    اگر بزرگ كرديد كه خيلي خوبه . فكر كردم بار اولتونه .

چرا ؟!! مگه چطور صحبت كردم ؟!! سعي كردم كمكتون كنم كه همه جوانب رو بسنجيد . دوستان ديگه اي ، هم سن و سال شما بودن كه براي خريداري توي أنجمنهاي ديگه مشاوره گرفتن ، به نتيجه اي كه عرض كردم رسيدن و خريداري رو به سالهاي بعدي موكول كردن ، ولي چند نفري كه در زمان تحصيلشون اقدام كردن ، الان با مشكل مواجه شدند و براشون سخت شده و گله ميكنن از تصميمشون . خواستم اين تجربه رو باهاتون به اشتراك بزارم كه مشكل و پشيموني پيش نياد . نميدونستم ناراحت ميشيد! منظوري نداشتم و حرفي كه باعث ناراحتيتون شده باشه نميبينم !! به هر حال عذرخواهي ميكنم . چون فرموديد تجربه داريد پس ديگه صحبتي نميمونه ، هر طور صلاح ميدونيد . دوستان ديگه هم انشالله تشريف بيارن نظراتشونو بگن خدمتتون . موفق باشيد .
    سلام.
    اون سلام پسرم اولش رو نِرو من هم بود

Sent from my K00E using Tapatalk

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    20223
    سلام من یک شاه طوطی 2ساله دارم گوش سمت چپش عفونت کرده دامپزشکی بردم از دارو و قطره گوش استفاده کردم هنوز خوب نشده چند ماهیست پرکنی شدید، ودم خود را چیده و تمام نوک پرهایش رنگش قهوه ای شده

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soltani نمایش پست ها
    سلام من یک شاه طوطی 2ساله دارم گوش سمت چپش عفونت کرده دامپزشکی بردم از دارو و قطره گوش استفاده کردم هنوز خوب نشده چند ماهیست پرکنی شدید، ودم خود را چیده و تمام نوک پرهایش رنگش قهوه ای شده
    سلام ، چند وقته اين مشكلو داره ؟ چه عاملي باعث عفونتش شده ؟ اب وارد گوشش شده يا ناشي از سرماخوردگي يا مشكلات ديگست ؟
    قطره و داروهايي كه تجويز شده رو بفرماييد .
    پركني در شرايط استرس زا بوجود مياد و الان در موقعيت بحراني قرار داره . شروعش در گذشته بوده و اين بيماري تشديدش ميكنه. درد و كم شنوايي ناشي از عفونت ازارش ميده و اقدام به پركني ميكنه . محيط امنو ارام براش فراهم كنيد ، با ملايمت برخورد كنيد . از غذاها و داروهاي تقويتي ( با صلاحديد دامپزشك استفاده كنيد ) . محيط نگهداري رو گرم كنيد . تا برطرف نشدن مشكلش ، به طور مستقيم حمامش نبريد ، اگر لازم شد در ساعات گرم روز ً مقداري اب گرم به پشت بالها أسپري كنيد .اجازه بديد بالهاشو مرتب كنيد و سريعا خشكش كنيد . در مورد استفاده از ارامبخش با دكترش صحبت كنيد .
    روزي دو ساعت از قفس بيرون بياريدش .
    در كل تا بيماريش و پيامدهاي ناشي از اون برطرف نشه ، پركني ادامه داره كه درمان قطعي هم نداره متاسفانه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطى
    شماره عضویت
    20617
    سلام من يه طوطى٧ماهه دارم ٩روز پيش با سرب مسموم شده الان تحت نظر دامپزشكه و٦روزه دارو تزريق ميكنه ولى اصلا غذا نميخوره وپاهاش قدرت لازم برا بالا رفتن از قفسشو نداره ميشه راهنماييم كنيد چكار كنم كه غذا بخوره بزور غذا ميريزم تو دهنش

صفحه 134 از 150 نخستنخست ... 3484115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)