مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima_ir نمایش پست ها
    با سلام. میخواستم واسه شاه طوطی م یه سری خرید کنم از فروشگاه فروم

از غذاهایی که موجود هستن در فروشگاه کدومشون واسه جوجه شاه طوطی مناسبتر هستش؟
    این لوازم رو میخوام بخرم.
    سنگ مینرال
    چوب سوهان دار
    مولتی ویتامین تابرنیل.
    سلام . اگه دونخور شده هر دو غذا مناسب هست . اما فعلا هر دو غذا و سنگ مینرال تموم شده و منتظر بار جدید ویتاکرافت هستم

چوب نشیمن سوهان دار و مولتی ویتامین هم موجود هست ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    12579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . اگه دونخور شده هر دو غذا مناسب هست . اما فعلا هر دو غذا و سنگ مینرال تموم شده و منتظر بار جدید ویتاکرافت هستم

چوب نشیمن سوهان دار و مولتی ویتامین هم موجود هست ..
    بله. دونخور شده. بارتون کی میاد سپیده خانوم؟ صبر میکنم تا همه رو یکجا خریداری کنم.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    بله. دونخور شده. بارتون کی میاد سپیده خانوم؟ صبر میکنم تا همه رو یکجا خریداری کنم.
    قرار بود یه هفته پیش برسه اما فعلا خبری نیست . فردا باید پیگیری کنم .

سوالات مربوط به فروشگاه رو تو پیام خصوصی بپرسید که تو این تاپیک فقط سوال و جواب مربوط به شاه طوطی مطرح بشه

ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    17936
    سلام
    من سه چهار روزه که ی شاه طوطی متولد اواخر تابستون ۹۳ رو که از جوجگیش دست یکی از دوستان بوده خریدم .
    پشت گردنش یه کم پر قرمز داره در میاره که احتمال زیاد باید نر باشه .
    صاحبش گفته که چهار کلمه حرف میزنه اما تو این چند روز صدا از دیوار در اومده ولی از این نه !حتی جیغ یا ... هیچ . به شدت علاقه داره رو دست و کله ما باشه کاملا دستیه و رام . براش کمی حبوبات خیس کردم که بخوره ولی دوست نداشت . پرهای سفید زیر پرهاش یه کم میریزه و همینطور یه چیزایی مثل شوره سر ( تقریبا ) البته وقتی پراشو نمیز میکنه . آیا طبیعیه ؟ هرچی ما میخوریم اصرار داره بهش بدیم ( یعنی هی پا پا میکنه و با حرکات ونگاش میفهمونه که به منم بدید ) الانم داره پف فیل میخوره با ما ) . براش دون تقویتی و دارو تقویتی و شناسنامه و... میخام ؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید . راستی براش دنبال یه اسم میگردیم میشه یه چند تا اسم خوب پیشنهاد کنید ؟ ( لطفا)
    واقعا از دست اندرکاران این مجموعه و همچنین اعضای آگاه ٬ با تجربه و باحالش که محیطی اینگونه علمی تجربی و جذاب رو تشکیل دادن کمال تشکر و قدر دانی را دارم . با تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahab@ نمایش پست ها
    سلام
    من سه چهار روزه که ی شاه طوطی متولد اواخر تابستون ۹۳ رو که از جوجگیش دست یکی از دوستان بوده خریدم .
    پشت گردنش یه کم پر قرمز داره در میاره که احتمال زیاد باید نر باشه .
    صاحبش گفته که چهار کلمه حرف میزنه اما تو این چند روز صدا از دیوار در اومده ولی از این نه !حتی جیغ یا ... هیچ . به شدت علاقه داره رو دست و کله ما باشه کاملا دستیه و رام . براش کمی حبوبات خیس کردم که بخوره ولی دوست نداشت . پرهای سفید زیر پرهاش یه کم میریزه و همینطور یه چیزایی مثل شوره سر ( تقریبا ) البته وقتی پراشو نمیز میکنه . آیا طبیعیه ؟ هرچی ما میخوریم اصرار داره بهش بدیم ( یعنی هی پا پا میکنه و با حرکات ونگاش میفهمونه که به منم بدید ) الانم داره پف فیل میخوره با ما ) . براش دون تقویتی و دارو تقویتی و شناسنامه و... میخام ؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید . راستی براش دنبال یه اسم میگردیم میشه یه چند تا اسم خوب پیشنهاد کنید ؟ ( لطفا)
    واقعا از دست اندرکاران این مجموعه و همچنین اعضای آگاه ٬ با تجربه و باحالش که محیطی اینگونه علمی تجربی و جذاب رو تشکیل دادن کمال تشکر و قدر دانی را دارم . با تشکر
    سلام
    در مورد پر ریختنش که طبیعیه و مقداری پر در روز میریزن اگه تو پر ریزی رفته باشه این مقدار بیشتر میشه
    درمورد سروصدا هم دو سه هفته زمان لاز داره تا کامل به محیط عادت کنه
    دونه تقویتی و ویتامین میتونید بخرید دونه مثل پلت های شرکتی معتبر پرندگان زینتی که مخصوص پملنگو و شاه طوطی و پاراکیت ها هست
    مکمل هم مثل توتال که همه نوع ویتامین داره البته اگه تغذیش خوب باشه لازم نیست
    غذا باید مخلوطی از حبوبات -سبزیجات - و میوه های مجاز باشه که لیست غذاهای مجاز تو انجمن هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    12579
    سلام.
    دوستان شاه طوطی من بعضی مواقع شروع میکنه به بال زدن سریع توی قفس. این عادی هستش؟

چیزی هم نزدیک قفس نیست که ازش بترسه
    3یا 4 ماهش هست.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام.
    دوستان شاه طوطی من بعضی مواقع شروع میکنه به بال زدن سریع توی قفس. این عادی هستش؟

چیزی هم نزدیک قفس نیست که ازش بترسه
    3یا 4 ماهش هست.
    عادیه کلا بال میزنن چه تو قفس چه بیرون قفس بعضیا بالا قفس اویزون میشن بال میزنن بعضیا رو میله ها کنار بال میزنن بعضیا رو چوب نشیمن بال میزنن بعضیا بیرون قفس هم بال بال میزنن طبیعی هستش نگران نباش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    12579
    سلام. دوستان شاه طوطی از چند ماهگی میتونه بصورت واضح کلمات رو تکرار کنه؟؟ شاه طوطیم الان 4ماه هستش مدتی دارم باهاش کار میکنم فعلا کلمات ساده مثل سلام بیا نیما ..
    بعضی موقع ها میگم سلام به همان ریتم ولی بصورت جیغ و پارازیت میگه سلام.
    تا چند وقت دیگه میتونه درست حرف بزنه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام. دوستان شاه طوطی از چند ماهگی میتونه بصورت واضح کلمات رو تکرار کنه؟؟ شاه طوطیم الان 4ماه هستش مدتی دارم باهاش کار میکنم فعلا کلمات ساده مثل سلام بیا نیما ..
    بعضی موقع ها میگم سلام به همان ریتم ولی بصورت جیغ و پارازیت میگه سلام.
    تا چند وقت دیگه میتونه درست حرف بزنه؟
    سلام . شاه طوطی ها اکثرا در 8 ماهگی و بعضی هاشون ممکنه بعد از یک سالگی به حرف بیان

طوطی هایی که سرنگی بزرگ شدن ، از اوایل 4 ماهگی شروع به تقلید صدا میکنن و ممکنه در 8 ماهگی به حرف بیان اما همیشه استثنا هم وجود داره و ممکنه زودتر هم به حرف بیاد .

شما سعی کنید از الان باهاش کلمات رو تمرین کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    17785
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    ایرادی نداره ولی برای آپلود عکس های با حجم بالا تر باید عضو بشید. آپلود برای مهمان ها محدودیت بیشتری داره (محدودیت در حجم)
    عکس طوطی رو باید بزارید تا بشه نظر داد
    سلامد,ملنگوم حدود دوماهشه,پرواز میکنه,اما تالا دونخور نشده,اوایل عفونت خفیف داشت,که باتجویز دامپزشک خوب شد اما یکماهی هست نفس نفس میزنه,گاهی خوبه گاهی نع,نفسشم داغه,همه چیش دیگه نرماله,کمکم کنید چیکارکنم,ممنون از دوستانی

صفحه 126 از 150 نخستنخست ... 2676107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)