کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    17785
    سلام,طیطی را بردم دامپزشکی,اموکسیسیلین داد با مترونیدازول,اطلاعات نداش همونطور که میگفتم,برا طوطی فقط با دعوا یه مولتی مخصوص گرفتم,راهنمایی میخام,()سرماخوردگی()
    ویرایش توسط hamed66 : 7th June 2015 در ساعت 02:12 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed66 نمایش پست ها
    سلام,طیطی را بردم دامپزشکی,اموکسیسیلین داد با مترونیدازول,اطلاعات نداش همونطور که میگفتم,برا طوطی فقط با دعوا یه مولتی مخصوص گرفتم,راهنمایی میخام,()سرماخوردگی()
    سلام ، شما دامپزشک هستید؟ از کجا میدونید اطلاعات نداشت دامپزشک طوطی شما؟
    قابل توجه شما : بیش از ۹۰٪ چوجه طوطی های وارداتی به ایران میمیرن و از دست هیچ دامپزشکی هم هیچ کاری بر نمیاد . یه سرچ کنید ببینید ویروس و بیماری های ویروس چین... اون ۱۰٪ بقیشون رو هم معمولا صاحبان طوطی میکشن و بعد میگن دامپزشک کشت...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    17785
    وقتی خودش میگه تالا طوطی درمان نکردم و من دهن طوطیا باز کردم تا عفونتا ببینه بازم نتونست,میگم تغذیشا چی کنم میگه نمیدونم,میگم مولتیویتامین چی بدم میگه,لازمش نیست,زمانیکه میگه اصلا مولتیویتامین قطره یاشربت واسه پرنده تو ایران وجود نداره,دلیل ازاین بیشتر,خیلیییییییی ممنون از راهنماییتون,من کمک خاستم,همه چی برا من نوشتین بجز کمککردن,خخسته نباشید,ضمنا ده سالی هست این دکتر تو مبارکه تو تنها کلینیک موجود داره کار میکنه.
    ویرایش توسط hamed66 : 8th June 2015 در ساعت 02:33 AM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed66 نمایش پست ها
    وقتی خودش میگه تالا طوطی درمان نکردم و من دهن طوطیا باز کردم تا عفونتا ببینه بازم نتونست,میگم تغذیشا چی کنم میگه نمیدونم,میگم مولتیویتامین چی بدم میگه,لازمش نیست,زمانیکه میگه اصلا مولتیویتامین قطره یاشربت واسه پرنده تو ایران وجود نداره,دلیل ازاین بیشتر,خیلیییییییی ممنون از راهنماییتون,من کمک خاستم,همه چی برا من نوشتین بجز کمککردن,خخسته نباشید,ضمنا ده سالی هست این دکتر تو مبارکه تو تنها کلینیک موجود داره کار میکنه.
    سلام . دوست عزیز ما تو این فروم اصلا درمورد داروها نظر نمیدیم ، هیچ دارویی هم برای پرنده یا سایر حیوانات بیمار تجویز نمیکنیم ..

دامپزشک ها که علمش رو دارن هم جرات نمی کنن تو فروم بدون دیدن طوطی برایش دارو تجویز کنن، چه انتظاری از ما دارید !

شما این موارد رو نگفتید که دکتر گفته " تا حالا طوطی درمان نکردم و اصلا قطره و داروی حیوانات تو ایران وجود نداره " این نشون میده که ایشون دکتری نیست که بشه بهش اعتماد کرد، اگه این موارد رو می گفتین تنها کمکی که از دست ما برمیومد این بود که بگیم دکتر بهتر و مجرب تری رو پیدا کنید .

شما تو شهر مبارکه هستید الان که نگاه کردم تو اصفهان هست . خب تو اصفهان دکتر خوب هست چرا نمیبریدش اصفهان ؟

من طوطیم مریض بود از رشت بردمش تهران . با اینکه تقریبا 4 5 ساعت تو راه بودم اما برای اینکه تو رشت دکتر خوبی سراغ ندارم ، مجبور شدم ببرمش تهران .. شما هم منتظر کمک از سایت ها و فروم ها نباشید یه دکتر خوب تو شهرهای اطراف پیدا کنید و ببریدش.. هرچقدر هم اطلاعات مدیران زیاد باشه درباره این یه مورد اصلا نظری نمیتونن بدن

این آدرس یه دکتر خوب تو اصفهان که یکی از دوستان معرفی کرده :

دکتر مهران ریاحی

کلینیک دی

خیابان مشتاق اول ، خیابان ابولحسن اصفهانی ، اول کوچه 15

09132000452- 32755300

اینم شماره دکتر برهانی کیا تو تهران که میتونید تماس بگیرید پای تلفن شما رو راهنمایی میکنن

دکتر برهانی کیا

آدرس : خیابان کبیری (دزاشیب)، خیابان رمضانی ، نبش کوچه بنفشه ، پلاک 53

تلفن : 22205998-22209543

امیدوارم به موقع اقدام کنید و حال طوطیتون هرچه سریعتر خوب بشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    17501
    سلام.نمیشه یه کاری کرد که طوطی نخواد پرواز کنه بدون اینکه پرهاشو قیچی کنم آخه دلم نمیاد.البته فقط از رو قفس میپره میادپیش ما اما همونشم میترسم.ناخوناشم یه خورده بلند شده

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط moslem1 نمایش پست ها
    سلام.نمیشه یه کاری کرد که طوطی نخواد پرواز کنه بدون اینکه پرهاشو قیچی کنم آخه دلم نمیاد.البته فقط از رو قفس میپره میادپیش ما اما همونشم میترسم.ناخوناشم یه خورده بلند شده
    سلام

طوطی ها معمولا زیاد پرواز نمیکنن تا جایی که مجبور بشن، بهتره یه دوره پرهاش رو کوتاه کنید تا به محیط خونه عادت کنه و کامل یاد بگیره، و راه اومدن پیش خودتون رو با نردبان یا چوب براش درست کنید که نخواد بپره. بعد از پرریزی، مجدد کوتاه نکنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    17785
    سلام,ممنون,واقعا ممنون,با یه سرس طبابتای تجربی که رو کبوتر داشتم,الان حالش بهتره,اما میبرمش پیش دکتریکه معرفی کردی,لطف کردی بازم ممنون,تغذیشا فقط راهنماییم کنین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    17501
    باشه.ممنون دوست عزیز

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    17599
    سلام دوستان
    امیدوارم ایام بکامتون باشه
    شازده پسر خیلی بد جیغ میزنه حتی وقتی رو دستمه یا تو بغلم . صبح اول وقت هم زیاده . جهت اطلاع جوجه امساله و با سرلاک خودم از گوشتی درش آوردم
    لطفا راهنمایی

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط gmax62 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم ایام بکامتون باشه
    شازده پسر خیلی بد جیغ میزنه حتی وقتی رو دستمه یا تو بغلم . صبح اول وقت هم زیاده . جهت اطلاع جوجه امساله و با سرلاک خودم از گوشتی درش آوردم
    لطفا راهنمایی
    سلام دوست عزیز لطفا لینکهای زیر رو مطالعه کنید اگرسوالی پیش اومد دوباره مطرح کنید تا دوستان جواب بدند ،موفق باشید
    جیغ کشیدن طوطی و دلایل آن

از بین بردن جیغ زدن طوطی

صفحه 124 از 150 نخستنخست ... 2474105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)