کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط Friendly Parrot نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم اگه در باره ی نگهداری و تغذیه ی شاه طوطی توضیح بدین.

چن تا طوطی دارم میخاهم شاه طوطی هم بخرم اگه کمکم کنین ممنون میشم.
    سلام برای تغذیه شاه طوطی به تاپیک زیر بروید.خوب در مورد شاه طوطی که میخواید بخرید از چه لحاظ راهنمایی میخواید سوالتون چی هست؟

تغذیه شاه طوطی و ملنگو

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی- ماهی -
    شماره عضویت
    15589
    سلام دوستان من یه شاه طوطی یه ساله دارم که داره کم کم پرهاش میریزه 1 ساله هست

با چه داروهایی میتونم به این پر ریزیش زود پایان بدم یا دارویی هست که زود پرهاش رشد کنه و مثل قبل ها شه الان پر های صورتش کم کم به رنگ خاکستری در میاد چیکار کنم ؟1 لطفا اسم دارو ها و اگه امکانش باشه حدود قیمت هاشم بگین ممنونم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZOOMER نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه شاه طوطی یه ساله دارم که داره کم کم پرهاش میریزه 1 ساله هست

با چه داروهایی میتونم به این پر ریزیش زود پایان بدم یا دارویی هست که زود پرهاش رشد کنه و مثل قبل ها شه الان پر های صورتش کم کم به رنگ خاکستری در میاد چیکار کنم ؟1 لطفا اسم دارو ها و اگه امکانش باشه حدود قیمت هاشم بگین ممنونم
    سلام.شاه طوطی شما رنگ پرهای قبلیش مگه خاکستری بوده؟!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی- ماهی -
    شماره عضویت
    15589
    سلام نه اقا الان به رنگ خاکستری داره تبدیل میشه

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    عکسشو نمیتونم اپ کنم اپ نمیشه
    عکسشو نمیتونم اپ کنم نمیشه

سلام
    طبق این آموزش پیش برید .
    انشالله موفق ب آپلود کردن عکسها خواهید شد .

http://www.parsipet.ir/thread13094.html

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطي-كاسكو-مينا
    شماره عضویت
    16078

كمك فوري خواهش مي كنم

سلام
    اين سوال برايم خيلي مهم است چون چندسال است كه چندتا جوجه ملنگوميخرم ولي هركدام به دلايلي ميميرند توي شيراز هم كه دامپزشك بدردبخور نيست
    الان يه جوجه شاه طوطي دارم حدودا 50روزه پرهاش كاملا درامده ولي ازدوروز قبل لب به غذا نمي زنه باقاشق بهش غذامي دادم خيلي خوب مي خورد الان وزنش كم شده توي قفس نيست. تخمه ومغز پسته گذاشتم. جلو من لب نمي زنه وقتي تنها است تخمهارامشكنه ولي مغزهاش مي ريزه. چند بارباسرنگ به زوربهش غذا دادم. نمي دانم چكاركنم مي ترسم بميره لطفا راهنمايي كنيد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrezash نمایش پست ها
    سلام
    اين سوال برايم خيلي مهم است چون چندسال است كه چندتا جوجه ملنگوميخرم ولي هركدام به دلايلي ميميرند توي شيراز هم كه دامپزشك بدردبخور نيست
    الان يه جوجه شاه طوطي دارم حدودا 50روزه پرهاش كاملا درامده ولي ازدوروز قبل لب به غذا نمي زنه باقاشق بهش غذامي دادم خيلي خوب مي خورد الان وزنش كم شده توي قفس نيست. تخمه ومغز پسته گذاشتم. جلو من لب نمي زنه وقتي تنها است تخمهارامشكنه ولي مغزهاش مي ريزه. چند بارباسرنگ به زوربهش غذا دادم. نمي دانم چكاركنم مي ترسم بميره لطفا راهنمايي كنيد
    از چه سرلاکی برای جوجه هاتون استفاده میکنید؟ممکنه از سرلاکی که میدید و طرز غذا دادنتونه که تلف میشن .

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrezash نمایش پست ها
    سلام

سلام

غذا چی میدادید بهش؟

الان براش سیب رنده شده + هویج آب پز له شده که روش مغز تخمه خورد شده ریختسد رو براش بگذارید ببینید میخوره یا نه

میتونید سرلاکی که بهش میدادی رو هم کمی غلیظ مثل خمیر براش درست کنید و بگذارید جلوش تا کم کم نوک بزنه بخوره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطي-كاسكو-مينا
    شماره عضویت
    16078
    .تادوروزپيش هويج پخته مغزتخمه وموز وسيب ميكس مي كردم راحت مي خوردكمي هم مولتي ويتامين بچه قاطيش بودوالان به زور هم نمي خوره چون باسرنگ بهش دادم البته به زرور منو كه مي بينه فرارمكنه ولي به دليل گرسنگي خيلي صدا مي ده صداي هم زدن غذا كه ازقبل براش آشنا بوده را كه مي شنوه صداش بيشتر مي شه ولي قاشق وغذارو كه مبرم سرش ومي بره عقب

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطي-كاسكو-مينا
    شماره عضویت
    16078
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    از چه سرلاکی برای جوجه هاتون استفاده میکنید؟ممکنه از سرلاکی که میدید و طرز غذا دادنتونه که تلف میشن .
    قبلا سرلاك بچه مي دادم كه 10يا20روزبعدمثل ادم استفراق مي كردندوچندروزبعدهم مي مردنديكي دوسال توبه كردم وديگرملنگونخريدم تاامسال سه تا خريدم البته جداگانه خريداري كردم نه باهم اولي سالم بود گفتم تنها است دومي راخريدم متاسفانه دومي سرما خوردگي داشت كه جدي نگرفتمبه دليل بسته بودن درقوطي از گرما اولي كه سالم بود مرديكي ديگه خريدم كه دومي تنها نباشدسرماخوردگيدومي زيادشد عفونت به همه بدنش زدو مرد موندسومي كه از دومي سرماخوردگي گرفته بود چندباربردمش پيش دامپزشك داروي انساني برايش تجويز كردخوب نشد ولي بدتر هم
    نشد بزرگ شد همه پرهاش تكميل شد مدت داروها تمام شد وداروها راقطع كردم دوروزه عفونت همه بدنش راگرفت به قول شما تلف شد...حالامن موندم اين شاه طوطي كه اگه خدابخوادمريض نيست ولي ازگشنگي داره اب مي شه
    ازشما ممنونم

صفحه 101 از 150 نخستنخست ... 51828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)