نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی / سگ
    شماره عضویت
    5438

افعیماهی، شکارچی ترسناک اقیانوس! + عکس

این شکارچی ترسناک با تولید نقاط نورانی در تاریکیهای اقیانوس، شکار را به سوی خود جلب میکند و وقتی شکار به فاصله مناسب رسید، در میان دندانهای بلند به دام میافتد و لحظهای بعد کاملا بلعیده میشود.

وایپرفیش (افعیماهی)، شکارچی ترسناک اعماق اقیانوس اطلس روش جالبی برای شکار دارد. در تاریکی اعماق اقیانوس، نقاط روشن روی پوست این ماهی که درواقع کلونی باکتریهای نورافشان است، توجه شکار را جلب میکند و موجود بختبرگشته بهسوی شکارچی حرکت میکند. افعیماهی با دندانهای بزرگش، شکار را نگه میدارد و در حرکت بعد، آن را بهطور کامل میبلعد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    دوستان من سرچ کردم واین عکس رو برای این ماهی پیدا کردم:

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739

1

عکس از افعی ماهی کمه ولی من عکس های زیادی دارم ولی نمی دونم چه جوری عکس بزارم
    دندان های بزرگی دارد تنها موجودی که در عمق 11000 کیلو متری دریا زندگی می کند هنگام شکار 400 چراغ روشن می کند روی بدنش دارای شوک الکتریکی است وبه شکار شوک وارد می کند و تنها ماهی که دارای دندان اضافه است یعنی چند هزار دندان داخل گلویش وجود دارد البته من وحشی ترین نوعش رو گفتم تو ایران به نام تیرماهی شناخته می شه شکارش در عرض چند ثانیه از بین می رود تنها ماهی که توتیای خاردار رو می خوره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghiaci نمایش پست ها
    عکس از افعی ماهی کمه ولی من عکس های زیادی دارم ولی نمی دونم چه جوری عکس بزارم
    دندان های بزرگی دارد تنها موجودی که در عمق 11000 کیلو متری دریا زندگی می کند هنگام شکار 400 چراغ روشن می کند روی بدنش دارای شوک الکتریکی است وبه شکار شوک وارد می کند و تنها ماهی که دارای دندان اضافه است یعنی چند هزار دندان داخل گلویش وجود دارد البته من وحشی ترین نوعش رو گفتم تو ایران به نام تیرماهی شناخته می شه شکارش در عرض
    ممنون میشم یه مطلب کامل بذارید.برای عکس گذاشتن هم اول توی آپلود سنتر فروم عضو شید وعکساتونو آپ کنید.فکر کنم آموزشش توی سایت هست.آسونه .اگر نتونستید من درخدمتم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    none
    شماره عضویت
    9739
    باشه وقتی عضو شدم عکس می ذارم مطلب کامل دارم که بنویسم اما هر کب بخونه این چیزها یادش میماند مطالب دیگرش این هست ازمنطقه تاریک وروشن اقیانوس تا ژرف ان وجود دارد و وحشی ترین نوع ان را دکتر ( اسمش رو یادم نیست) با افرادی قوی تریسن زیر ریایی را ساختند و یه کف اقیانوس اطلس رسیدند چراغ را که این طف و ان طف می کردند یک ماهی فقط می دیدند و یک موجود که نمی شد ان را دید چون درز میرفت ولی سر انجام توانستند از ان عکس بگیرند که این نوع تیر ماهی وحشی ترین افعی ماهی را صفت د ادند
    هنوز نفهمیدند چه جوری تغذیه می کنند هیچ ماهی از دست ان نمی تواند در رود
    شما عکسی که گذاشتی به عنوان افعی ماهی بسیار زیباست افعی ماهی ندیدی که بگی شکارچی ترسناک وقتی به عنوان زشت ترین ماهی نام برده اند یعنی چه افعی ماهی که عکسش رو گذاشتی با افعی ماهی که من می گم مثل تفاوت دیسکس با پیرانا است جالبه به عنوان ماهی زینتی قرارش دادند
    بقیه مطالب به درد نمی خورن وگرنه در اختیارتان قرار می دادم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)