صفحه 22 از 34 نخستنخست ... 345678910111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 340
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbashp10 نمایش پست ها
    سلام دوباره . . اینم عکساشون :

اینم یه عکس وقتی ازشون دورم میشم :

چی میشه راجبشون فهمید ؟ !
    یه سوال دیگه هم هست ؟ ؟!!؟
    چرا ماده من نر رو میترسونه ؟ ! ! این همه تا الان آروم بودن .. . الان مادهه جیغ میزد نره رو میترسوند نره هم میرفت بالا قفس و صدا میزد ولی آروم میشن باز میچسبن به هم و جفت همن و با هم میرن و میان !! این حرکت یعنی چی ؟ ؟ یعنی جفت نیستن ؟ ! !! ؟!
    راستی فراموش کردم بگم . .نره هم حرکتا عجیب در میاره سرشو به سمت عقب میاره و به سمت چپ و راست میگردونه !!!
    سلام.در مورد جفت بودنشون فقط باید منتظر بمونید تا ببینید جفت گیری میکنن یا نه.حتی جفت های مولد هم بعضی اوقات بین نر و ماده درگیری به وجود میاد که مسئله ی خاصی نیست.
    ضمن اینکه ماده ی شما نر رو نمیترسونه.بلکه چون هنوز به جای جدید عادت نکردن سرو صدا میکنن که باعث استرسشون میشه و به در و دیوار قفس آویزون میشن.
    با توجه به عکس ها فقط میشه حدس زد که پرنده های سالم و سرحالی هستن.
    این حرکات چرخوندن گردن هم زیاد توی طوطی ها اتفاق میفته و طبیعیه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    1234
    شماره عضویت
    14208
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.در مورد جفت بودنشون فقط باید منتظر بمونید تا ببینید جفت گیری میکنن یا نه.حتی جفت های مولد هم بعضی اوقات بین نر و ماده درگیری به وجود میاد که مسئله ی خاصی نیست.
    ضمن اینکه ماده ی شما نر رو نمیترسونه.بلکه چون هنوز به جای جدید عادت نکردن سرو صدا میکنن که باعث استرسشون میشه و به در و دیوار قفس آویزون میشن.
    با توجه به عکس ها فقط میشه حدس زد که پرنده های سالم و سرحالی هستن.
    این حرکات چرخوندن گردن هم زیاد توی طوطی ها اتفاق میفته و طبیعیه.

از روی عکس میشه تشخیص داد حدودا سنشون چقدره ؟ !

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    از روی عکس میشه تشخیص داد حدودا سنشون چقدره ؟ !
    دقیق که فقط از طریق آزمایش دی ان ای میشه تشخیص داد ولی قطعا بالای دو سال سن دارند.با توجه به طوق و رنگ چشمها.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    1234
    شماره عضویت
    14208
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    دقیق که فقط از طریق آزمایش دی ان ای میشه تشخیص داد ولی قطعا بالای دو سال سن دارند.با توجه به طوق و رنگ چشمها.
    با توجه به وحشی بودن ولی جفت بودنشون قیمتشون چقدره ؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    با توجه به وحشی بودن ولی جفت بودنشون قیمتشون چقدره ؟
    سلام
    قیمت آخر رو صاحب پرنده میگه اما با توجه به این که وحشی باشند و واقعا جفت باشند و جوجه داده باشند حدود 400 هزار تومان باید قیمتشون باشه،حالا 50 تومن کمتر یا بیشتر

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    5663
    سلام دوستان
    من با پول فروش جوجه عروس هام برای خرید شاطوطی خیلی توی شهرمون دنبال گشتم گیرم نیومد. یه جفت ملنگو گرفتم!!!!
    - صاحب قبلیشون گفت که سه بار ازشون جوجه گرفته
    - همش توی لونه هستن
    -اصلا سروصدا ندارن
    -خیلی ترسو هستند

1-می خواستم بدونم که ملنگو هم مثل عروس وقتی هردوتا رفتن به لونه یعنی جفتن و تفاهم دارن؟
    2-بهترین تغذیه غذایی چیه براشون؟
    3-دمای اتاق نگهداری (پرورشگاه) 20-25 چون الان عروس و قناری روی تخم هم دارم اما نمی دونم برای ملنگو چقدر باید باشه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو. عروس هلندی. مینا
    شماره عضویت
    12149
    نقل قول نوشته اصلی توسط nokia titan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با پول فروش جوجه عروس هام برای خرید شاطوطی خیلی توی شهرمون دنبال گشتم گیرم نیومد. یه جفت ملنگو گرفتم!!!!
    - صاحب قبلیشون گفت که سه بار ازشون جوجه گرفته
    - همش توی لونه هستن
    -اصلا سروصدا ندارن
    -خیلی ترسو هستند

1-می خواستم بدونم که ملنگو هم مثل عروس وقتی هردوتا رفتن به لونه یعنی جفتن و تفاهم دارن؟
    2-بهترین تغذیه غذایی چیه براشون؟
    3-دمای اتاق نگهداری (پرورشگاه) 20-25 چون الان عروس و قناری روی تخم هم دارم اما نمی دونم برای ملنگو چقدر باید باشه؟
    سلام. ملاک اصلی جفت بودن مشاهده ی جفت گیری و ملاک مولد بودن هم مشاهده ی تخمگذاری و جوجه دهی هست.
    تغدیه برای جفتی که میخواید آماده ی جفت گیری بشن: دانه های گرم : شاهدانه. کتان. تخم گشنیزو ... در کل هفت تخم و ارزن . جوانه گندم و ماش. حبوبات پخته : لوبیا ترجیجا چشم بلبلی. ماش . ( حداقل یک شب خیس خورده باشه). انواع میوه ها و سبزیجات: سیب. ذرت. هویچ خام و پخته. نخود فرنگی.کلم برکلی. موز و.... .
    کف دریا و بلوک معدنی. مکمل ad3e و کلسیم مخصوص پرندگان در صورت لزوم.

دما هم 20 شاید کم باشه. اما 24 تا 28 درجه مناسبه.

جفت ملنگو نیاز به خلوت بیشتری نسبت به عروس و ... دارند و رفت و امد باید کمتر باشه.
    موفق باشید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی-لاک پشت-مار-
    شماره عضویت
    14692
    سلام من یه ملنگو نر بالغ دارم اون خیلی اهلی است و میخوام براش جفت بخرم اون اماده جفت گیری است داعم رو دستم جفت گیری میکنه ایا باید براش متده بخرم چون هم رو دستم استفراغ میکنه ایا میشه جوجه ازش بگیرم چون مدرسع دارم صبح هت تنهت است و خیلی رو دستم جفت گیری میکنه چیکتر کنم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan23 نمایش پست ها
    سلام من یه ملنگو نر بالغ دارم اون خیلی اهلی است و میخوام براش جفت بخرم اون اماده جفت گیری است داعم رو دستم جفت گیری میکنه ایا باید براش متده بخرم چون هم رو دستم استفراغ میکنه ایا میشه جوجه ازش بگیرم چون مدرسع دارم صبح هت تنهت است و خیلی رو دستم جفت گیری میکنه چیکتر کنم؟
    سلام.کلا پرنده هایی که خیلی رام شده باشن سخت جفت میخورن و بیشتر صاحبشون رو بعنوان جفت انتخاب میکنن.اگر بتونید یک ماده ی رام مثل خودش پیدا کنید شاید جفت بخورن ولی به فکر جفت انداختن بایک وحشی نباشید چون خیلی خیلی سخت و بد جفت میخورن.اونم در صورتیکه ماده نر رو بپذیره.تغذیش چی هست؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی-لاک پشت-مار-
    شماره عضویت
    14692
    همه چی ولی نه چیزایی که براش ضرر داشته باشه مثل انواع میوه سبزی و اجیل و نون هم میخوره

صفحه 22 از 34 نخستنخست ... 345678910111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)