صفحه 18 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718
نمایش نتایج: از 171 به 175 از 175
    همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط meghdad fr نمایش پست ها
    درسته کمی باهم درگیر میشن با این اوصاف برای بهترین بازده چه کاری می تونم انجام بدم لطفا راهنمایی کنید
    دوست عزیز همونجور که از اسم تایپیکها مشخصه هر تایپیک به یه موضوع اختصاص داده شده برای اینکه بشه بهتر دوستان راهنماییتان کنند باید یه تایپیک برای اکتون تواین http://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=95بخش درست کنید واطلاعات وعکس از تانک وسامپتون بزارید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    20147
    salam man emroz mahie blue tangam yeki az cheshmash bad karde be halate ye hobabe sefid ghaza mikhore khodaro shokr vali kheyli kesele va hamash poshte live rock ham makhfi shode nemitonam begiramesh be hich vajh chon farar mikone pas nemitonam hamame ab shirin bedamesh az daroo ham nemitonam estefade konam chon shaghayegh daram mikhastam yelotfi konid ye rahe hal be man begid mamnon

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr94 نمایش پست ها
    salam man emroz mahie blue tangam yeki az cheshmash bad karde be halate ye hobabe sefid ghaza mikhore khodaro shokr vali kheyli kesele va hamash poshte live rock ham makhfi shode nemitonam begiramesh be hich vajh chon farar mikone pas nemitonam hamame ab shirin bedamesh az daroo ham nemitonam estefade konam chon shaghayegh daram mikhastam yelotfi konid ye rahe hal be man begid mamnon
    دوست عزیز شرایط اب چجوریه چند وقته تانک را راه اندازی کردید چند وقته این ماهی را دارید ماهی مهاجم هم دارید؟همچنین حتما یه عکس هم باید بزارید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10895
    سلام من 4ساله تانکم رته انداختم و هیچ ماهی پرخاشگری هم ندارم برای اولین بار یه فرشته خال مشکی ماده گرفتم تا حالا فرشته ماهی نگه نداشتم تمام ماهیهام سالم هستن فقط فرشته دچار بیماری گل کلم شده سیستم بزرگ و نمیتوم از داخل اک خارجش کنم ریف هم نگه دارم ماهی غذا میخوره شرایت اب هم مناسبه راه حلی برای درمونش هست در ظمن من تانک قرنطینه هم ندارم سوال 2من یه uvدارم 9وات جی بی ال حجم تانکم 320لیتر میخواستم بدونم برای تانک من روز چند ساعت روشن باشه بهتره و حجم اب عبوری ازش چقد باید باشه ممنون

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikm نمایش پست ها
    سلام من 4ساله تانکم رته انداختم و هیچ ماهی پرخاشگری هم ندارم برای اولین بار یه فرشته خال مشکی ماده گرفتم تا حالا فرشته ماهی نگه نداشتم تمام ماهیهام سالم هستن فقط فرشته دچار بیماری گل کلم شده سیستم بزرگ و نمیتوم از داخل اک خارجش کنم ریف هم نگه دارم ماهی غذا میخوره شرایت اب هم مناسبه راه حلی برای درمونش هست در ظمن من تانک قرنطینه هم ندارم سوال 2من یه uvدارم 9وات جی بی ال حجم تانکم 320لیتر میخواستم بدونم برای تانک من روز چند ساعت روشن باشه بهتره و حجم اب عبوری ازش چقد باید باشه ممنون
    دوست عزیز در مورد بیماری ماهیتان باید ماهی را هر جور شده بگیرید وبه یه محل قرنطینه وکوچک انتقالش بدهید تنها روش درمانی هم که بیشترین نتیجه را داشته برداشتن قسمتهایی که ویروس گرفته خوشبختانه ماهی شما غذا خور هست ومیتونید با تقویتش وتمیز کردن لکه ها این بیماری را مداوا کنید

Sent from my iPhone using parsipet

صفحه 18 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)