صفحه 15 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 175
    همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza4246 نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایتون فقط شرمنده دستگاه uv بدرد میخوره یا نه
    سلام
    اول اینکه محصول کردن که خدمتتون معرفی کردم بله ریف سیف هستش!
    دستگاه uv هم بله به درد میخوره ولی دقت داشته باشید uv عاملی رو از بین می بره که از جلو لامپش رد بشه!!! ولی برای پیش گیری خیلی هم خوبه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    14646
    عوض کردن لایو راکها موجب مرگ ماهی میشه؟
    لایو راک رو میگن تصفیه شده ولی من مطمئنم تصفیه نشده
    چقدر طول میکشه تصفیه بشه
    من ریف ندارم فعلا و میخوام چندتا ماهی اضافه کنم دما تو چند درجه باشه بهتره؟
    میخوام اگه انگلی هم همراهشون باشه به بقیه منتقل نشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8977
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    دیروز مشاهده کردم که ماهیان فرشته قرآنی و جراح دسجاردینی از خوردن غذا امتناع می کنند. از آب تست گرفته شد و متوجه شدم نیتریت آب بالاست. تا نرمال کردن این پارامتر جراح دسجاردینی لاغر شد به طوریکه شکم ماهی از دو طرف داخل رفت. آیا امیدی به بهبودی آن است یا خیر؟
    با تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD REZA GHOBASHI نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    دیروز مشاهده کردم که ماهیان فرشته قرآنی و جراح دسجاردینی از خوردن غذا امتناع می کنند. از آب تست گرفته شد و متوجه شدم نیتریت آب بالاست. تا نرمال کردن این پارامتر جراح دسجاردینی لاغر شد به طوریکه شکم ماهی از دو طرف داخل رفت. آیا امیدی به بهبودی آن است یا خیر؟
    با تشکر
    اگر اشتها داره احتمالش هست ولی معمولا ماهی که تا این حد لاغر میشه امید زیادی به زنده بودنش نیست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور و شیرین .سگ
    شماره عضویت
    15555
    سلام به همه ی دوستان
    من یه هفته ای با بیماری سفیدک سرو کله زدمو با بالا بردن آب بالاخره کلکشو کندم ولی با این که ماهیام بهبود پیدا کردن حس می کنم ضعیف شدنو رنگشون درخشان نیست شنیدم با عصاره ی سیر و مولتی ویتامین باید تغذیشون کنم اگه میشه بم بگید اینارو چجوری با گرانول که غذاشونه بهشون بدم؟؟؟(اصلا نمی دونم عصاره ی سیر رو چجوری تهیه کنم؟؟؟))

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessam_hsh نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من یه هفته ای با بیماری سفیدک سرو کله زدمو با بالا بردن آب بالاخره کلکشو کندم ولی با این که ماهیام بهبود پیدا کردن حس می کنم ضعیف شدنو رنگشون درخشان نیست شنیدم با عصاره ی سیر و مولتی ویتامین باید تغذیشون کنم اگه میشه بم بگید اینارو چجوری با گرانول که غذاشونه بهشون بدم؟؟؟(اصلا نمی دونم عصاره ی سیر رو چجوری تهیه کنم؟؟؟))
    سلام

بیماری سفیدم و بیشتر انگل های تک یاخته ای پوستی معمولا با بالا بردن دما کاملا ریشه کن نمیشن و زیر پوست بدن ماهی به زندگی اادامه میدن . بهتره از دارو های متناسب با این بیماری استفاده کنید . اگر نیاز به عصاره سیر دارید میتونید محصول Garlic Guard رو خریداری کنید .

موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 21st November 2014 در ساعت 03:48 AM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15555
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

بیماری سفیدم و بیشتر انگل های تک یاخته ای پوستی معمولا با بالا بردن دما کاملا ریشه کن نمیشن و زیر پوست بدن ماهی به زندگی اادامه میدن . بهتره از دارو های متناسب با این بیماری استفاده کنید . اگر نیاز به عصاره سیر دارید میتونید محصول Garlic Guard رو خریداری کنید .

موفق باشید
    جناب آژیده ممنون از شما یه سوال دیگه این که الان تانک من فیش اونلی هست و این داروها که اغلب مس دارن بری مرجان ضرر دارن اگر الان دارو استفاده کنم این ترکیبات مس دار چه زمانی تو آب از بین می رن که بتونم ریف وارد تانک بکنم؟؟؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    جناب آژیده ممنون از شما یه سوال دیگه این که الان تانک من فیش اونلی هست و این داروها که اغلب مس دارن بری مرجان ضرر دارن اگر الان دارو استفاده کنم این ترکیبات مس دار چه زمانی تو آب از بین می رن که بتونم ریف وارد تانک بکنم؟؟؟
    دوست عزیزترکیبات مس دار کل تانک را خراب میکنه تمام موجودات را از بین میبره کل سیستمتون را هم میزنه حتی سنگها را سفید میکنه حتی در صورت درست استفاده نکردن ویه کم بیشتر استفاده کردن تمام ماهیها را کشتن میدی واگر کمتر استفاده کنید بر روی انگل هیچ اثری ندارد,از من میشنوید هیچ دارویی استفاده نکنید فقط تقویتش کنید بامولتی ویتامین وعصاره سیر.این انگل همیشه در اک هست ووقتی ماهی دچار استرس میشه وضعیف میشه بر ماهی سلطه پیدا میکنه بهترین کار همین کاری که کردید بوده بالا بردن دما ,تقویت ماهی همراه با مولتی ویتامین وعصاره سیر ,ودست کاری نکردن اک.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15555
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیزترکیبات مس دار کل تانک را خراب میکنه تمام موجودات را از بین میبره کل سیستمتون را هم میزنه حتی سنگها را سفید میکنه حتی در صورت درست استفاده نکردن ویه کم بیشتر استفاده کردن تمام ماهیها را کشتن میدی واگر کمتر استفاده کنید بر روی انگل هیچ اثری ندارد,از من میشنوید هیچ دارویی استفاده نکنید فقط تقویتش کنید بامولتی ویتامین وعصاره سیر.این انگل همیشه در اک هست ووقتی ماهی دچار استرس میشه وضعیف میشه بر ماهی سلطه پیدا میکنه بهترین کار همین کاری که کردید بوده بالا بردن دما ,تقویت ماهی همراه با مولتی ویتامین وعصاره سیر ,ودست کاری نکردن اک.
    ممنونم از شما دوس عزیز یه سوال مولتی ویتامین آب شور با مولتی ویتامین های معمولی تفاوت دارن؟؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    ممنونم از شما دوس عزیز یه سوال مولتی ویتامین آب شور با مولتی ویتامین های معمولی تفاوت دارن؟؟
    دوست عزیز اگه منظورتون مولتی ویتامینهای برای انسان هست در اب شیرین استفاده میشه ولی اختصاصی نیست وحتما مواد اضافه دارد وفقطبخاطر قیمتش استفاده میشه ولی در اب شور استفاده نمیشه چون پول مولتی ویتامین در مقایسه باهزینهای دیگر چیزی نیست,بعضی دیگر از مرلتی ویتامینها مخصوص اب شیرین هم هست که اون هم کمتر بدرد میخوره بعضی دیگر هم برای هردو هست ولی بهترینشون مخصوص اب شور هست که مولتی ویتامین برایتول به نظر من خیلی کیفیت بالایی داره واستفاده همراه با عصاره سیرش خیلی به شادابی وسلامت ماهیها کمک میکنه

صفحه 15 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)