نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413

هواي سرد، تهديدي جدي براي پرندگان است

کارشناسان انگليسي هشدار دادند:

هواي سرد، تهديدي جدي براي پرندگان است

ايرن: موسسه حفاظت از پرندگان "RSPB" در انگليس هشدار داد که هواي سرد، تهديدي جدي براي پرندگان است و آنها را براي پيدا کردن غذاي کافي با چالش مواجه ميکند.

به گزارش (ايسنا)، کارشناسان اين موسسه تاکيد کردند: علاوه بر سرماي هوا، هرچه روزها کوتاهتر ميشوند پرندهها زمان کافي براي پيدا کردن غذا نخواهند داشت و برف و يخبندان نيز دسترسي به غذا را واقعا براي آنها دشوار ميسازد.
    به گزارش بيبيسي، موسسه RSPB با انتشار بيانيهاي در اين زمينه به مناسبت روز «غذا دادن به پرندهها» تلاش کرده تا توجه مردم را به نيازهاي اصلي اين جانداران سازگار و مفيد براي انسان، بويژه در فصل زمستان معطوف سازد. کارشناسان اين موسسه در بيانيه فوق مردم را تشويق کردهاند که غذا گذاشتن براي اين دوستان کوچولو را به يک عادت هر روزه خود تبديل کنند.
    در اين بيانيه آمده است: فقط مقدار کمي دانه و باقي مانده غذا کافيست تا به نجات پرندهها در فصل سرما و در نهايت به نجات طبيعت محيط زندگي خود کمک کنيم.

کاربرفعال

شماره عضویت
    276
    سلام دوستان
    جایی بهتر از اینجا واسه این مطلبم پیدا نکردم مدیران عزیز اگه صلاح میدونن پست و به بجای مناسب منتقل کنن
    راستش امروز از ساعت 6 صبح دیدم صدای قار قار وحشتناک کلاغ میاد از اونجایی که طبقه اخر هستیم صدا بدجوری تو خونه پیچیده بود و حتی کاسکومو از زیر پارچش ترسونده بود خلاصه رفتم دیدم یه کلاغ توی برف لبه پشت بوم گیر کرده و نمیتونه در بیاد بالهاشم باز کرده بود و نمیتونست جمع کنه و روی برف مونده بود خلاصه رفتم یه پارو بیارم که این زبون بسته رو خیلی اروم منتقل کنم به کف که بتونه پرواز کنه دیدم توی اون بارش سنگین برف3-4تا کلاغ دارن بالای پشت بوم ما پرواز میکنن نگهبانی میدن راستش منم ترسیدم و اومدم کنار گفتم شاید حمله کنن خلاصه یه یه ربع بعدش دیدم نیست اما نفهمیدم چجوری در رفت اما یه ساعتی گیر کرده بود
    حالا میخوام بدونم اگه من میرفتم واسه کمک بقیه به من حمله میکردن؟ اگه همچین موردی بازم پیش اومد کاری به کارش نداشته باشم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جایی بهتر از اینجا واسه این مطلبم پیدا نکردم مدیران عزیز اگه صلاح میدونن پست و به بجای مناسب منتقل کنن
    راستش امروز از ساعت 6 صبح دیدم صدای قار قار وحشتناک کلاغ میاد از اونجایی که طبقه اخر هستیم صدا بدجوری تو خونه پیچیده بود و حتی کاسکومو از زیر پارچش ترسونده بود خلاصه رفتم دیدم یه کلاغ توی برف لبه پشت بوم گیر کرده و نمیتونه در بیاد بالهاشم باز کرده بود و نمیتونست جمع کنه و روی برف مونده بود خلاصه رفتم یه پارو بیارم که این زبون بسته رو خیلی اروم منتقل کنم به کف که بتونه پرواز کنه دیدم توی اون بارش سنگین برف3-4تا کلاغ دارن بالای پشت بوم ما پرواز میکنن نگهبانی میدن راستش منم ترسیدم و اومدم کنار گفتم شاید حمله کنن خلاصه یه یه ربع بعدش دیدم نیست اما نفهمیدم چجوری در رفت اما یه ساعتی گیر کرده بود
    حالا میخوام بدونم اگه من میرفتم واسه کمک بقیه به من حمله میکردن؟ اگه همچین موردی بازم پیش اومد کاری به کارش نداشته باشم؟

100 درصد اگر تعدادشون زیاد بود کاری می کردن . کلاغ ها بسیار بسیار متحد هستند. مخصوصا در رابطه با جوجه هاشون . خانمی رو می شناسم که چون از نزدیکی جوجه کلاغی که روی زمین افتاده بود ، عبور می کرد به علت حمله ی پدر و مادر جوجه کلاغ صورتش به شدت آسیب دیده بود.
    کمک کردن خیلی خوبه . اما اگر می خواهید که کمک کنید، هیچ وقت تنها نباشید. و خیلی خیلی مواظب باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)