نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193

اسباب بازی ای برای خراب کردن(ترجمه)

اسباب بازی ای برای خراب کردن

اکثر ما میدانیم اسباب بازی گرانقیمتی را که دوست داریم برای پرنده خود می خریم تنها میتوانیم مشاهده کنیم که پرنده ما در طول چند روز کاملا آن را ازبین میبرد. یا بدترچند دقیقه کوتاه اون رو گاز میگیره بعد دیگه هیچ وقت بهش دست هم نمیزنه.

به همین دلیل ما دوست داریم اسباب بازی ایده آلی پیدا کنیم که ارزان قیمت باشد و با این حال توجه پرنده مان را جلب کند. من موارد بسیاری از جمله
    Fowl-Play (نام سایت اینترنتی) را پیدا کردم. یک فروشگاه اینترنتی که مجموعه جالبی ازموارد مربوط به طوطی ها دارد. اونها قطعات مختلفی از اسباب بازی ها را دارند که شما میتونید اونها رو در کنار هم قرار بدهید و یک اسباب بازی مطابق به سلیقه و یا پرنده خود درست کنید.

Sort cut که محبوب مطلق طوطی آمازون من(اینکا) و طوطی سنگال (مکس) هست. اینها رولهای کوچکی از مقوای فشرده شده هستند که چند ساعت به خوبی دوام می آورند وطول میکشد تا کاملا نابود شوند. چیز خوبی که درباره اینها وجود دارد اینست که میتوانید با 3 یک بسته نیم کیلویی از آنها خریداری کنید. این رولها برای طوطی هایی که دوست دارن همه چیز را پاره کنند بسیار عالی است. به نظرمی آید آنها هرگز از این رولهای کوچک امن خسته نمیشوند. با دادن به موقع یکی از آنها به طوطی خود میتوانید در آرامش با تلفن صحبت کنید.

Sort cut که محبوب مطلق طوطی آمازون من(اینکا) و طوطی سنگال (مکس) هست.

دومین چیز مورد علاقه اینکا (Q stix) ها هستند. آنها شبیه یک چوب آبنبات بلند هستند. بث، خالق این قطعه اسباب بازی در
    Fowl-Play میگوید: Q برای آرام ماندن. این دقیقا همان چیزی است که پرنده شما را در تلاش برای ازبین بردن این اسباب بازی جالب سرگرم میکند. شما با3.75 میتوانید 50 عدد از این چوب هارا تهیه کنید.

دومین چیز مورد علاقه اینکا Q stix ها هستند.

همچنین
    Fowl-Play مجموعه خوبی از قطعات اسباب بازی دارد. من رول ها و نوارهای چرمی را دوست دارم. من رولهای فشرده کاغذی را داخل نوارهای چرمی قرار میدهم و آن را به حالت کروات گره میزنم بنابراین اینکا چندین ساعت سرگرم از بین بردن این اسباب بازی ارزان قیمت میشود.

این اقلام برای وقتی که شما میخواهید یک تماس تلفنی برقرار کنید و پرنده شما تصمیم میگیرد که همین زمان، زمان مناسبی برای سر و صدا کردن است بسیار ایده آل هستند. من چند تکه کوچک اسباب بازی دست اینکا میدهم و سکوت خوبی برقرار می شود.

نوارهای چرمی و تکه های مقوای فشرده شده

هر دو گزینه short cutها و Qstix ها منحصربه
    Fowl-Play هستند.آنها همچنین یک خبرنامه منظم به نام “The Beakly Reader.” برای مشتریان خود دارند.

منبع: http://www.parrotparrot.com
    ترجمه: نفیسه

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام

خواستم این مطلب رو به عنوان پا نوشت اضافه کنم دیدم با متن ترجمه قاطی نشه بهتره

دوستان عزیزم

من این متن رو که ترجمه کردم به سایت ذکر شده در این متن هم سر زدم

درسته که خارجیه و برای ما قابل استفاده و سفارش دادن نیست

ولی خیلی از آیتم هایی که اونها در سایت دارند و میتونیم خودمون با کممک گرفتن از این سایت تهیه کنیم و اسباب باز یهای خوبی برای طوطی هامون درست کنیم

با تشکر

نفیسه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)