صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    سلام
    من از امروز غذای الفی رو به 3 وعده افزایش دادم که تا 6 ماهگی وزنش بهتر شه تو ابش هم ب کمپلکس میریزم که اشتهاشو زیاد کنه البته غذاشو تو 30 ثانیه میخوره
    1 ماه دیگه دوباره وزنش میکنم ببینم پیشرفتش خوب هست یا نه
    من عاشق رنگ پدرش هستم مثه الفیه اما دور گردنش کامل سفیده پاهاشم تا زانو سفیده که این سفیدی زیاد زیباییشو 2 چندان کرده
    راستی یه سوال از چه سنی میشه سگ نر رو جفت کرد که به سلامتیش هم صدمه وارد نشه ؟
    یه نفرو میشناسم که ماده نخودی داره که البته سنش 3 -4 ماهی از الفی بیشتره شاید با سگ ایشون جفت کنیم خیلی خوب میشه اگه بشه چون سگ خیلی خفنی هستش اون ماده

کاربر ویژه انجمن
    (همکار قدیمی سرپرست کل)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی_شاه طوطی_گربه
    شماره عضویت
    22
    نقل قول نوشته اصلی توسط edrisbr نمایش پست ها

در سگ های نر بنا به نژاد و نوع تغذیه آثار بلوغشون از سن 6-7 ماهگی شروع می شه که از تغییرات رفتاری اونا کاملا مشخصه.اما بلوغ جنسی کاملشون(یعنی توانایی بارور کردن سگ ماده) از 12 تا 15 ماهگی شروع می شه...

کاربر ویژه انجمن
    (همکار قدیمی سرپرست کل)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی_شاه طوطی_گربه
    شماره عضویت
    22
    راستی خیلی خوشگله و چشم های مهربونی داره:smile (249):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara_tokli نمایش پست ها
    راستی خیلی خوشگله و چشم های مهربونی داره:smile (249):
    سلام مرسی
    دقیقا درست میگید باکسر مهربون ترین چشمو داره خصوصا اگه گوشش جراحی نشه بعد از جراحی یه خورده شیطون تر به نظر میاد
    من عاشق باکسرم خصوصا این عاشقه بازی کردن با صاحبشه و خستگی ناپذیره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    سلام
    من از امروز غذای الفی رو به 3 وعده افزایش دادم که تا 6 ماهگی وزنش بهتر شه تو ابش هم ب کمپلکس میریزم که اشتهاشو زیاد کنه البته غذاشو تو 30 ثانیه میخوره
    1 ماه دیگه دوباره وزنش میکنم ببینم پیشرفتش خوب هست یا نه
    من عاشق رنگ پدرش هستم مثه الفیه اما دور گردنش کامل سفیده پاهاشم تا زانو سفیده که این سفیدی زیاد زیباییشو 2 چندان کرده
    یه نفرو میشناسم که ماده نخودی داره که البته سنش 3 -4 ماهی از الفی بیشتره شاید با سگ ایشون جفت کنیم خیلی خوب میشه اگه بشه چون سگ خیلی خفنی هستش اون ماده

سلام . ب کمپلکس رو از دامپزشک گرفتید ؟
    خیلی خوبه . در کنار این وعده ها کیفیت غذا رو هم بالا ببرید.
    پروتئینش بیشتر باشه .
    همون طور که سارای عزیز هم گفتن تا قبل از 15 ماهگی با سگی جفت نندازیدش.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    سلام
    مرسی از همه دوستان برای رهنمایی شون من و متوجه کردن که رزیم سگم ضعیفه حتی از لحاظ مقداری و کمی
    حالا که غذاش 3 وعده شده به خاطر مشکلات کاری نمیرسم 4 وعده بش غذا بدم
    یه سوال داشتم چند ماه پیش یه مکمل برای سگ های نگهبان تو یکی از سایت های فروش سگ دیدم که الان هرجا رفتم نبوده دامپزشکی ها هم خیلیشونو رفتم نداشتن
    اسمش اناویت هستanavit هم هورمون داره احتمالا هم ویتامین ابته شنیدم که هورمون برای سگ ضرر داره اما از اونجا که این مکمل مخصوصه سگ هاست مصرفش مشکل ساز نمیشه ؟
    و اصلا کجا میشه پیدا کرد
    مرسی

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    سلام
    مرسی از همه دوستان برای رهنمایی شون من و متوجه کردن که رزیم سگم ضعیفه حتی از لحاظ مقداری و کمی
    حالا که غذاش 3 وعده شده به خاطر مشکلات کاری نمیرسم 4 وعده بش غذا بدم
    یه سوال داشتم چند ماه پیش یه مکمل برای سگ های نگهبان تو یکی از سایت های فروش سگ دیدم که الان هرجا رفتم نبوده دامپزشکی ها هم خیلیشونو رفتم نداشتن
    اسمش اناویت هستanavit هم هورمون داره احتمالا هم ویتامین ابته شنیدم که هورمون برای سگ ضرر داره اما از اونجا که این مکمل مخصوصه سگ هاست مصرفش مشکل ساز نمیشه ؟
    و اصلا کجا میشه پیدا کرد
    مرسی

سلام . من تا به حال این مارک رو اسمش رو نشنیدم . محصول کدوم کشوره؟ الان به خاطر یه سری مشکلات محصولات و لوازم جانبی حیوانات کمتر به ایران وارد می شه . به همین خاطر می شه مارک های مختلف رو دید که کیفیت خیلی خوبی ندارن. بهترین غذایی که می شه در ایران برای حیوانات پیدا کرد royal canin هستش . بعد از اون اگر پیدا بشه مارک special dog فوق العاده است . هر دو حالت خشک و کنسرو رو داره . اگر می تونید از این مارک ها استفاده کنید. یکی از غذاهای کنسروی خوب هم carno هستش . مال شرکت animonda هستش .

ویرایش : رویال کنین royal canin یه ویژگی خوب داره . اونم این که برای هر نژادی تفکیک کرده غذاش رو . مثل همین که عکسش رو می ذارم . فقط وقت خرید دقت کنید که غذای توله ها رو بگیرید . غذای بزرگسال پروتئینش پایین هست

ویرایش توسط hsoonheb : 24th November 2011 در ساعت 05:46 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    سلام . من تا به حال این مارک رو اسمش رو نشنیدم . محصول کدوم کشوره؟ الان به خاطر یه سری مشکلات محصولات و لوازم جانبی حیوانات کمتر به ایران وارد می شه . به همین خاطر می شه مارک های مختلف رو دید که کیفیت خیلی خوبی ندارن. بهترین غذایی که می شه در ایران برای حیوانات پیدا کرد royal canin هستش . بعد از اون اگر پیدا بشه مارک special dog فوق العاده است . هر دو حالت خشک و کنسرو رو داره . اگر می تونید از این مارک ها استفاده کنید. یکی از غذاهای کنسروی خوب هم carno هستش . مال شرکت animonda هستش .

ویرایش : رویال کنین royal canin یه ویژگی خوب داره . اونم این که برای هر نژادی تفکیک کرده غذاش رو . مثل همین که عکسش رو می ذارم . فقط وقت خرید دقت کنید که غذای توله ها رو بگیرید . غذای بزرگسال پروتئینش پایین هست

سلام
    مرسی از پاسخ کاملتون
    اینی که من گفتم مکمل غذایی هست مثل رویال کنین و فریسکیس خودش یه غذا نیست اسمش هم اناویت هست که برای رشد عضلات به سگ داده میشه کسی با این مکمل اشنایی داره ؟چون همون طور که از اسمش معلومه ماده انابولیک داره ولی سوالم اینه که دوزش چون برا سگ ها تهیه شده بی ضرره؟

اینم توضیحی هست که در موردش تو اگهی قدیمی زدن

مكمل خوراكي وارداتي از كشور استراليا محصول شركت معتبر RWR
    مكملي استثنايي براي حيوانات به ويژه سگ ها جهت تسريع در رشد - بلند شدن قد - قوي شدن جثه - جلوگيري از ريزش مو و تضمين سلامت حيوان
    حاوي كلسيم - ويتامين ها - آنابوليكها(هورمون رشد) و فرمول هاي خاص براي رشد حداكثري حيوان
    در بسته هاي 200gr, 500gr مناسب براي يك دوره 6ماهه
    لطفا دوستان راهنمایی کنن
    مرسی

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    سلام
    مرسی از پاسخ کاملتون
    اینی که من گفتم مکمل غذایی هست مثل رویال کنین و فریسکیس خودش یه غذا نیست اسمش هم اناویت هست که برای رشد عضلات به سگ داده میشه کسی با این مکمل اشنایی داره ؟چون همون طور که از اسمش معلومه ماده انابولیک داره ولی سوالم اینه که دوزش چون برا سگ ها تهیه شده بی ضرره؟

اینم توضیحی هست که در موردش تو اگهی قدیمی زدن

مكمل خوراكي وارداتي از كشور استراليا محصول شركت معتبر RWR
    مكملي استثنايي براي حيوانات به ويژه سگ ها جهت تسريع در رشد - بلند شدن قد - قوي شدن جثه - جلوگيري از ريزش مو و تضمين سلامت حيوان
    حاوي كلسيم - ويتامين ها - آنابوليكها(هورمون رشد) و فرمول هاي خاص براي رشد حداكثري حيوان
    در بسته هاي 200gr, 500gr مناسب براي يك دوره 6ماهه
    لطفا دوستان راهنمایی کنن
    مرسی
    در مورد این نوع مکمل ها حتما باید از دامپزشک مشورت بگیرید. بهتر از هر کسی می تونند راهنماییتون کنند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)