صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط edrisbr نمایش پست ها
    سلام
    2 بار در روز مرغ و برنج میخوره بعد از جراحی هم کشک پودر شده رو غذاش میریزیم

ببخشید من فقط نظر شخصی می خوام بدم .
    به نظر من غذاییش ضعیفه . این برای بعد از بالغ شدن خوبه . الان بچه اس و بدنش خیلی نیاز ها داره .
    من غذایی که به سگ خودم تو این سن می دادم اینا بود .
    تخم مرغ یک بار در هفته ( تخم مرغ آب پز کاملا سفت شده ) به گفته ی دامپزشک ها خیلی براشون لازمه .
    در کنار مرغ ، گوشت قرمز ( کنسرو گوشت قرمز بخرید راحت تر هستش ) + سیب زمینی آب پز + هویج + جعفری + کاهو + مقداری کمی هم نان + سویا
    برای صبحانه هم همیشه شیر می خورد ( برای این که دچار اسهال نشه با آب مخلوط می کردم . نسبتش هم نصف آب . نصف شیر ) با عسل + موز + سیب + کمی غذای خشک مخصوص سگ های جوان زیر 6 ماه ( که پروتئینش بالا باشه ) .

گاهی هم براش استخوان قلم گوساله می خریدم . که کمی می جوشوندم تا چربی هاش بره و بعد سر ش رو که غضروف داره رو کامل می خورد . آخرش هم خودم استخوان رو می شکستم و مغز استخوانش رو می دادم بهش .

وعده هاش هم باید 4 وعده بشه . 5 ماهگی 3 وعده و در 6 ماهگی 2 وعده . بعد از 6 ماه 1 وعده در روز کافیه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط A & H نمایش پست ها
    الان دقیقا چقدر سن داره ؟؟ 2 بار در روز کم نیست؟؟ زیر 4 ماه باید روزی 3 تا 4 وعده غذا بخورن
    سلام
    راستش اگر هم کم باشه دیگه 4 ماهش تموم شده ولی دامپزشک ااز نزدیک دیدن نگفتن که کوچیکه به نسبت سنش.بعد اونا به من اینجوری گفتن زیاد هم میخوره تو یه وعده الان باید چند کیلو باشه؟
    به نظر من این سگ باکسر تووپه الفی هم به نسبت سگ هایی که تو ایران هست خوبه ولی در کل سگ خوب تو ایران خیلی خیلی کمه منم الان اوضاع پولیم طوری نیست که بشه همچین سگی تهیه کنم الفی تا الانش هم خیلی گرون در اومده برام
    ولی این اخرشه

قهرمان اتی بکس 2010 هست که به نظر من از قهرمان 2011 هم خیلی سرتره

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    سلام
    سگ زیبایی دارین ادم هم یه جورایی ازش خوشش میاد و یه جورایی می ترسه
    البته نه که ترسناک باشه ولی متاسفانه من مثل سگ از سگ می ترسم:smile (181):
    به قول معروف سالیان سال چرخاش برات بچرخه:smile (138):همیشه سالن و سرحال باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    سلام
    یه سوال توgه باکسر 4 ماهه باید چند کیلوگرم باشه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط edrisbr نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال توgه باکسر 4 ماهه باید چند کیلوگرم باشه؟
    سلام . من این جواب شما رو با توجه به گفته های دامپزشک سگ خودم و با توجه به فروم های خارجی معتبر می زنم.
    الان که 4 ماهه هستش یعنی برابر با 16 هفته حداقل 17 کیلو وزنش باید باشه . سگ های باکسر بین 31 تا 40 کیلوگرم در سن بلوغ وزن می گیرند. نرها از ماده ها سنگین تر هستند. این وزن هم یک وزن نرمال به حساب میاد.
    کلا تا زمانی که به 6 ماه نرسیده اند می تونند هر قدر که می خوان بخورند . چون اگر هم چاق بشن باز می سوزنن و به رشدشون می ره . بعد از 6 ماهگی می تونید کم کم میزان و وعده ی غذا رو کم تر کنید .
    ویرایش توسط hsoonheb : 20th November 2011 در ساعت 08:14 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    سلام . من این جواب شما رو با توجه به گفته های دامپزشک سگ خودم و با توجه به فروم های خارجی معتبر می زنم.
    الان که 4 ماهه هستش یعنی برابر با 16 هفته حداقل 17 کیلو وزنش باید باشه . سگ های باکسر بین 31 تا 40 کیلوگرم در سن بلوغ وزن می گیرند. نرها از ماده ها سنگین تر هستند. این وزن هم یک وزن نرمال به حساب میاد.
    کلا تا زمانی که به 6 ماه نرسیده اند می تونند هر قدر که می خوان بخورند . چون اگر هم چاق بشن باز می سوزنن و به رشدشون می ره . بعد از 6 ماهگی می تونید کم کم میزان و وعده ی غذا رو کم تر کنید .
    سلام مرسی از توضیحتون
    ولی من تو اکثره جاها خوندم که نر بین 27 تا 32 و ماده بین 22 تا 25 کیلو گرم میشن اما در مورد توله ها خیلی توضیح ندادن تو فوفروم خارجی ها هم برا اونا خیلی متغیر بود تا 20 کیلو هم تو این سن دیدم ولی سگ من 12 کیلو هستش فک کنم یه کم لاغره

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی / سگ
    شماره عضویت
    5438
    وزن باکسر نر بین 30 تا 35هستش البته به قدش هم خیلی خیلی ربط داره
    وزن سگ شما هم باید بین 15 تا 17 باشه
    شما باید مقدار غذا رو بیشتر کنی در روز 3 تا 4 مرتبه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    خوب بستگی به این داره که شما سگت رو به چه منظوری پرورش بدی . اگر برای مسابقات باشه یه جوره . اگر برای گارد باشه یه جوره و یا برای نگهداری در خونه هم یه جوره .
    بهترین راه برای این که متوجه بشید حیوان شما لاغر نیست این هست که در سن بالغ دنده ها دیده نشن و وقتی با دست بدنشون رو لمس می کنید استخوان ها زیر دست نیان.
    برای چاقی هم این هست که شکن آویزون نشه . پهلو ها برجسته نشن . و پشت ران پا هم چربی ذخیره نشه . که با لمس کردن کاملا می شه فهمید.

تو این عکس ها هم تفاوت های وزنی دیده می شه .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    [QUOTE=hsoonheb;40347]خوب بستگی به این داره که شما سگت رو به چه منظوری پرورش بدی . اگر برای مسابقات باشه یه جوره . اگر برای گارد باشه یه جوره و یا برای نگهداری در خونه هم یه جوره .
    بهترین راه برای این که متوجه بشید حیوان شما لاغر نیست این هست که در سن بالغ دنده ها دیده نشن و وقتی با دست بدنشون رو لمس می کنید استخوان ها زیر دست نیان.
    برای چاقی هم این هست که شکن آویزون نشه . پهلو ها برجسته نشن . و پشت ران پا هم چربی ذخیره نشه . که با لمس کردن کاملا می شه فهمید.

تو این عکس ها هم تفاوت های وزنی دیده می شه .
    سلام من یه مدت مقدار غذاشو تو همون 2 وعده خیلی زیاد کردم تا چند روز عالی میخورد بعدش زده شد منم مجبور شدم یه کمی کمش کنم غذاشو
    حالا چون هنوز سنش کمه نمیخوام لاغر شه اگه دقیقا توضیح بدید دقیقا رزیمشو چه جوری کنم لطف بزرگی در حق من و سگم کردید
    دیر که نشده الان 4 ماهشه؟
    تا 10 ماهگی رشد میکنن درسته؟
    مرسی ادریس

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نه الان هنوز جا داره . بیشترین رشدشون تا 6 ماه اول هست. بعدش هم رشد دارن اما خیلی آهسته و کم هستش .
    شما الان می تونید غذاش رو 4 وعده کنید . میزان پروتئین و کلسیم غذا رو ببرید بالا . میزان هر وعده همون میزان قبلی باشه . زیادش نکنید.

می تونید برید از دکتر قرص ویتامین و کلسیم هم بگیرید. و طبق تجویز خود دکتر مصرف کنید.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)