صفحه 73 از 84 نخستنخست ... 2354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 721 به 730 از 832
    کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط aheidari24 نمایش پست ها
    با سلام من الان از بیرون اومدم دیدم کاکلی اسهال و استفراق گرفته راه درمانش چیه؟
    سلام

علايم فوق کلی هستند و به بیماری خاصی دلالت ندارند.
    در چنین مواردی به دامپزشک مراجعه کنید.

برهانی کیا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    نقل قول نوشته اصلی توسط borhanikia نمایش پست ها
    سلام
    بهترين راه ارسال تصوير منقار يا مراجعه جهت معاينه است

برهاني كيا

سلام،ممنون از پاسختون آقای دکتر،راستش با این وضعیتش یکم میترسم از خونه خارجش کنم،میترسم سرما بخور،منقارش گاهی وقتا احساس میکنم پوسیدگیش زیاد میشه باز گاهی وقتا هم کم میشه،نمیدونم شاید من اشتباه میکنم،اما سعی میکنم یه تصویر واضح از محل پوسیدگیش براتون بفرستم اگه دیدین نیاز هست میارم حضوراً خدمتتون،باز هم ممنون.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    10173
    سلام خسته نباشید
    مرغ مینای من چند وقتی هست که کف پاش قرمز هست مثل زخم یکی از پاهاش قسمت قرمز متورم شد و مثل یک زخم خشک شد و جدا شد افتاد ... البته من در این مدت تتراسایکلین زدم به پاهاش و هر روز هم قفسش رو میشورم ولی کف هر دو پا همچنان همون قرمزی را دارد ... اگر راهنماییم کنید ممنون میشم چوب قفسش هم گرد به قطر 2 سانته ظرف غذاش هم پلاستیکیه که برای خوردن غذا لب آن می ایستد ...

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام
    مرغ مینایی که به تازگی خریداری شده،پاهاش مشکل داره.با کمک و راهنمایی دوستان،متوجه بیماریش شدم ولی قطره ای که پیشنهاد داده بودن برای استفاده را در هیچ داروخانه ای پیدا نکردم.این هم عکس:

وقتی که دست زدم خیلی خیلی سفت بودن و قابل کندن نبودن چون خیلی دردناک بود براش و جیغ میزد.فعلا هم براش پارافین زدیم.اگر میشه لطفا دارو و راه درمانش رو بفرمایید.ممنون.

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام
    مرغ مینایی که به تازگی خریداری شده،پاهاش مشکل داره.با کمک و راهنمایی دوستان،متوجه بیماریش شدم ولی قطره ای که پیشنهاد داده بودن برای استفاده را در هیچ داروخانه ای پیدا نکردم.این هم عکس:

وقتی که دست زدم خیلی خیلی سفت بودن و قابل کندن نبودن چون خیلی دردناک بود براش و جیغ میزد.فعلا هم براش پارافین زدیم.اگر میشه لطفا دارو و راه درمانش رو بفرمایید.ممنون.
    سلام
    پای پرنده شما بیماری ندارد.
    این حالت به دلیل افزایش سن و تغذیه نامناسب به وجود می اید.
    احتملا داروی ایورمکتین پیشنهاد شده که ربطی به مشکل پرنده شما ندارد.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashrem نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    مرغ مینای من چند وقتی هست که کف پاش قرمز هست مثل زخم یکی از پاهاش قسمت قرمز متورم شد و مثل یک زخم خشک شد و جدا شد افتاد ... البته من در این مدت تتراسایکلین زدم به پاهاش و هر روز هم قفسش رو میشورم ولی کف هر دو پا همچنان همون قرمزی را دارد ... اگر راهنماییم کنید ممنون میشم چوب قفسش هم گرد به قطر 2 سانته ظرف غذاش هم پلاستیکیه که برای خوردن غذا لب آن می ایستد ...
    سلام

قطر نشیمن 4 تا 6 سانتیمتر و سطح ان حتما زبر و نا هموار باشد.
    بنابرین از شاخه درخت استفاده کنید و قبل از استفاده با اب جوش بشویید.
    بهترین راه معاینه است تا با توجه به ان بتوان درمان موثری پیشنهاد کرد.

برهانی کیا

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    9274
    با سلام خدمت اقای دکتر من یه کاسکوی کنگو دارم که دو روزه هیچی نمیخره فقط شاهدانه اونم کم خورده فعالیت جسمیش هم عادیه حرفم میزنه میخواستم راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم با تشکر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    berd -fish
    شماره عضویت
    10437
    سلام و خسته نباشيد .
    من يك سره دارم كه جديدن كچلي گرفته و پرهاي سرش كمي ريخته . ممنون ميشم اگه بتونيد كمكم كنيد . موفق باشيد .

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    6413
    سلام,آقای دکتر این مدفوع مشکل داره?

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قبلا ماهی-الان طوطی
    شماره عضویت
    726
    با عرض سلام خدمت جناب دکتر.اگر ممکن هست منو راهنمایی کنید.
    آقا من دیگه از دست این عروس نرم کلافه شدم.این بار چهارمی هست که این اتفاق بسیار بد براش میفته.امروز اومدم توی فروشگاه(توی فروشگاه ازش نگه داری میکنم )دیدم دوباره خون پاشیده شده به درودیوار قفس وچندتا شاه پر هم کنده شده وته شاه پرها هم خونی هست. بخاطر کوچک بودن قفس هست؟الان توی قفس بزرگتر هست وچیزی هم توی قفس نیست که بخواد پروبالش گیر کنه وبکنه بیوفته.اعصابم بهم ریخته لطفا کمکم کنید.

صفحه 73 از 84 نخستنخست ... 2354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)