صفحه 68 از 84 نخستنخست ... 18495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 832
    کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    کبمود مواد معدنی به صورت تدریجی باعث بروز مشکل میگردد
    برای تشخیص باید معاینه ، نمونه برداری یا کالبد گشایی دقیق انجام شود

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم- طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    3370

مشکل پای طوطی

نقل قول نوشته اصلی توسط borhanikia نمایش پست ها
    کبمود مواد معدنی به صورت تدریجی باعث بروز مشکل میگردد
    برای تشخیص باید معاینه ، نمونه برداری یا کالبد گشایی دقیق انجام شود

دوست گرانقدرم جناب آقای دکتر برهانی کیا
    با سلام و تقدیم احترام و ابراز خرسندی از آشنایی با شما
    بنظر شما با توجه به نمای ظاهری بیماری تا چه حد میتوان تروما, جرب یا عفونت قارچی را مطرح کرد؟
    ضمنا کالبدگشایی آیا باعث آسیب دیدن پرنده نخواهد شد؟
    با سپاس

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطي ملنگو
    شماره عضویت
    8247
    نقل قول نوشته اصلی توسط borhanikia نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه تصاویر ارسالی شما قابل دانلود کردن نیستند. به هر حال به نظر من
    پرنده شما در دوران تعویض پرها قرار دارد و پرهای سوزنی پرهای جدید در حال رویش هستند.

برهانی کیا
    با سلام و تشكر به خاطر توجهتون به اين مطلب
    با عرض پوزش به خاطر درست نبودن تصاوير
    بله درست فرموديد و پرهاي جديد در حال دراومدن هستن
    متشكرم از لطفتون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    8556
    سلام ببخشید یه سوال داشتم من 11/2/91 یعنی همین امشب یه شاه طوطی گرفتم اوردمش خونه دیدم پاهاش همه خونی و زخمه و اون پاهاشو بالا گرفته 5 ماهشه الان به مغازه دار زنگ زدم میگه با یه طوطی جنگیده و اینجوری شده(حتی اونجا هم به مغازه دار گفتم)ببرش حمومش کن دو روز دیگه خوب میشه.
    حالا باید چی کار کنم؟؟؟

طوطی من از دیروز غذا نخورده و فقط خودشو تمیز میکنه پاهاشم انگار داره نوک میزنه.باید چی کار کنم؟خواهش میکنم خیلی زود جواب بدین خیلی میترسم بلایی سرش بیاد.

آقای دکتر ببخشید که وقتتون رو گرفتم خیلی حرف زدم آخه اولین بار طوطی خریدم و تنهایی نمیتونم هیچ کاری کنم من 12 سالمه.طوطی رو یواشکی نگاه کردم دیدم داره اب میخوره بعد هم یه دونه یا دوتا تخمه خورد ولی با یه دونه پا...من خیلی سوال پرسیدم ببخشید
    ویرایش توسط hsoonheb : 1st May 2012 در ساعت 11:14 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    8155
    سلام به دوستان
    امروز شانزدهمین روزیست که میشا پیش ماست میوه جات و سبزی جات هنوز نمی خوره
    از دیروز صبح خیلی ساکت شده بیشتر اوقات چشمهاشو می بنده و مثله اینکه چرت می زنه
    میگید چه کار کنم
    حتی در قفسش هم که بازه میاد رو قفس نیم ساعتی می شینه بعد میره داخل اصلا صداش در نمیاد

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    6835
    سلام خدمت دوستان
    شاه طوطی من حدودا 4 ماهشه . از همون اوایل که با قاشق بهش غذا میدادم قاشق سوم یا چهارم با اینکه میخواست غذا بخوره اما به هیچ عنوان دیگه صداش در نمییومد من هم فکر میکردم سیر شده اما بعدش این وضع پیشرفته تر شد و دیگه نمیتونست صدا بده فقط و فقط نفس نفس میزد!بردمش دکتر گفت برونشیت مزمن داره و بخور اکالیپتوس و چند تا شربت به نام (اریترو مایسین/کوتری موکسازول و...)داد مدتی بهش دادم کمی بهتر شد اما دوباره بدتر از وضع قبلش شد و حالا هم که دارم داروهاش رو ادامه میدم هیچ تاثیری نداره! غذاش هم بد نیست اما صداش در نمیاد حتی 1ذره!درست مثل کسایی که سرما خوردن !تا حالا چندین بار بردمش دکتر اما هیچ تغییری نکرده.دکتر هم گفت شاید دیگه هیچ وقت خوب نشه!وزنش هم 200گرم بیشتر نیست!
    خیلی نگرانش ام/تو رو خدا اگر میتونید کمکم کنید
    ببخشید توضیحاتم خیلی مفصل شد!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    toti malango
    شماره عضویت
    8639
    سلام من جوجه طوطی ملنگو گرفتم الان 3 روزه که مریض شده و هر روزم بد تر میشه و غذاشو با سرنگ میخوره وصدا هم نمیده .حتی مولتی ویتامینم بهش دادم بهتر نشد.چه کار کنم خوب بشه؟اگه ممکنه سریع تر جواب بدید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کوچک اسکندر
    شماره عضویت
    8754
    سلام.دو هفته س که یک ملنگو خریدم.مشکلی که داشت این بود که بالای بال هاش،کل سینه،پاها و گردنش کچل بود.
    پرنده فروش بهم گفت تو دوران پرریزیه و این عادیه و بهم کرکهای روی پوست طوطی رو نشون داد.تو اینترنت نگاه کردم دیدم که پررزیزی
    جوریه که هیچ قسمت بدن پرنده نباید کچل بشه.پر کنی هم نداره،کف قفسش پر نمی افته.گویا که پرنده فروشه فریبم داده به خاطر کمبود تجربه خودم.
    همدان هم دامپزشک طوطی نداره که ملنگومو ببرم نشون بدم.لطفا راهنمایی ام کنید:
    بیماریش چیه؟راه درمانش چیه؟
    در ضمن غذا هم خوب می خوره.بهش مولتی ویتامین،ذرت،تخمه و سیب می دم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - قناري
    شماره عضویت
    7208
    با سلام
    كاسكوي من 5 ماهه كه دارمش ولي 2 ماه پيچ دچار بيماري پر چيني شد كه پرهاي روي بالش را ميچيد كه با نگهداري و مراقبت زياد خوب شد . الان كاملا رام شده و روي دست مياد و سر ميده و سر سفره مياد غذا ميخوره و 2-3 كلمه اي هم حرف ميزنه خلاصه فكر كنم وابستگي شديد پيدا كرده . الان هم 2-3 روزي هست كه پرهاي سينش را ميچينه واقعا نميدونم ديگه چيكار كنم ممنون ميشم راهنمايي كنيد معمولا صبحها كه روش پوشيده است پرهاش را ميچينه يا ظهر كه ميخوابيم اكثر روشها را هم امتحان كردم ولي فكر ميكنم مشكل عصبي باشه ايا ارام بخش ميتونه اثر داشته باشه . با تشكر از راهنماييهاتون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس
    شماره عضویت
    8770
    با سلام و خسته نباشید.ممنون میشم در مورد طوطی عروس به من یه کمکی بکنید. طوطی ماده من 2 هفته ست که خیلی بد نفس می کشه طوری که تمام بدنش تکون می خوره .مثل اینه که از تو شکمش نفس می کشه .اما سر حاله.... یعنی هم خوب غذا می خوره . هم اب و هم با طوطی نر بازی می کنه
    به دامپزشک هم نشونش دادم یه سری دارو داده که 10 روز مصرف کردم اما هیچ بهبودی حاصل نشد.در ضمن این طوطی یک ماه پیش تخم گذاشته بود اما وقتی من متوجه حالش شدم تخمهاشو برداشتم........لطفا منو راهنمایی کنید.

صفحه 68 از 84 نخستنخست ... 18495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)