صفحه 26 از 84 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 832
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    سلام...
    یه جوجه طوطی ملنگو دارم که حدود چهار ماهش میشه...یکی دو روزه که دونه های سفید رو زبونش زده....البته یکی از دونه ها یه کمی بزرگتر شده ...همه چیز طوطیم نرماله...و حالش خوبه فقط همین دونه ها که زده خیلی نگرانم کرده...چی کار باید بکنم..؟
    می خوام ببرمش کلینیک تهران آیا جای مطمئنی هست یا نه؟
    غذا چی بهش بدم که بخوره؟..البته من سیب هویج یا دانه های مختلفو میدم اما خیلی تنوع طلبه و اگه دو بار پشت سر هم بهش سیب بدم نمی خوره....

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام جوجه ملنگوی من حدود 4ماهشه و چن روزیه که لکه کرم رنگی روی نوکش ایجاد شده میخواستم بپرسم علت چیه و اینکه چیکارکنم اینم عکسش

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام جوجه ملنگوی من حدود 4ماهشه و چن روزیه که لکه کرم رنگی روی نوکش ایجاد شده میخواستم بپرسم علت چیه و اینکه چیکارکنم اینم عکسش
    سلام

تصویر واضح تری ارسال نمایید.

برهانی کیا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا -ملنگو-مرغ عشق
    شماره عضویت
    4343
    سلام

من یه طوطی ملنگو دارم وقتی بیکار میشه انگار فوت میکنه این عادیه؟؟؟

ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    كاسكودم قرمز
    شماره عضویت
    4451
    سلام توروخدا منو راهنمايي كنيد مانزديك 2ساله كه كاسكو داريم تقريبا ازهمون اوايل دم قرمزشو وقتي كه درميومد قيچيشون ميكرد وبعد كم كم ازته ميكندشون من فكرميكردم كه به خاطراينه كه دور چوب كه ميچرخه دمش گير ميكرد زيرش واين عصبيش ميكرد ولي حالا از2هفته پيش پرهاي يكي از بالاشو به جز 3تاي آخري رو قيچي كرده ولي ازته نكنده حالا از ديروز تاحالا داره پرهاي زير گلوشو ودور گردنشو ميكنه واز پر خالي ميكنه ولي ازروي عصبانيت اين كارو نميكنه خيلي با آرامشم اپرارو ميگيره ميكنه ميترسم بيماري پركني يا پركورك گرفته باشه نميدونم دليلش چيه خيلي ناراحتم آخه من مامانم داداشم همش حواسمون بهش هست يعني اين جوري نيست كه بگم زياد تنها مونده باشه نميدونم از كمبود غذايي ميشه اين طوري شده باشه يانه؟غذاهايي كه ما بهش ميديم تخمه پسته شامي سيب پرتقال خيار گردو پسته تقريبا همه ميوه هايي كه بدونم براش ضرر نداره بهش ميديم ولي چند دفعه تاحالا كه امتحان كرديم از بوي مرغ پخته شده خوشش نمياد ونميخوره تخم مرغم بد ميخوره زياد بهش نميديم نميدونم از كمبود پروتئين دليل كندن پرهاش نيست؟
    البته ما تا حالا از قفس نگذاشتيم بياد بيرون اونم به خاطر فضلش كه كثيف ميكنه
    زياد بهش اسباب بازي از اول زياد نميداديم چون ميترسيديم ازش بيفته ته قفس ويا يه كاري دست خودش بده چون ناجور بهش ميچسبه وبانوكش نخشو ميجوه ونخوميبره ولي امروز كه ديدم داره پرهاي زيرگلوشو ميكنه اسباب بازيشو بهش داديم اولش گرفتش ولي بعددوباره ولش كرد وميره دوباره سراغ كندن پرهاي زير گلوش
    (راستي هم حرف ميزنه وهم ميذاره سرشو بخارونيم وهم تازگيا نوكشو مياره جلو وبوس ميده )
    تو روخدا من همه اينارو گفتم تا همه چيزو راجبش دقيق بدونيد خواهش ميكنم بهم بگيد دليلش چيه ؟چه كارش كنم به محض اينكه ازش غافل ميشيم حتي يك ثانيه شروع به كندن پرهاي دور گردنش ميشه داره اعصابمونو خورد ميكنه تازه پيششم كه هستيم هركاري كه ميكنين بايد به سختي جلوشو بگيريم انگار ميخاره نميدونم چشه؟صبحم برديمش حمام وبا سشوآرخشكش كردم ما هر هفته حموم ميبريمش
    توروخدا كمكم كنيد وتابدتر ازاين نشده بهم بگيد كه چه كارش كنم ؟بايد ببرمش دكتر؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    4271
    سلام آقای دکتر

من مدت یک ماه است که یک طوطی ملینگو دارم . کسی که این طوطی رو بهم داده می گفت که 6 ماه داره ولی من فکر می کنم که بالاتر از این سنش باشه ، چون اون خط دور گردنش کامل هست. روز های اول خیلی وحشی بود ( البته صاحبش می گفت که پسر کوچکم خیلی اذیتش کرده) ولی العان خیلی بهتر شده و وقتی که دستم رو طرف می برم میاد روی دستم ولی خیلی خیلی زود از روی دستم میاد پایین. بعد از هفته دوم اصلا دوست نداره توی قفس بمونه و از لایه میله میاد بیرون و میره پشت لوازم و ساعت ها اونجا می مونه . در ضمن اصلا صداش در نمیاد بجز زمانی که احساس می کنه تنهاست.
    ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید. آیا کار کردن روی این طوطی درست است یا خیر.
    با تشکر از شما

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اردک
    شماره عضویت
    4464
    سلام
    لطفا منو راهنمایی کنید
    دوتا جوجه اردک خریدم الان تقریبا 3 هفته شده یکیشون آبریزش بینی داره و بعضی وقتها عطسه می کنه و موقع نفس کشیدن هم دهانش رو باز و بسته می کنه
    لطفا بگین چیکار کنم که خوب بشه؟
    واقعاممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    4271
    سلام اقای دکتر
    ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.
    مدت یک ماه است که یک طوطی ملینگو از فردی گرفتم. در ابتدا که به خانه بردم کاملا وحشی بود و نمیشد نزدیکش شد. پس از گذشت یک ماه العان اصلا داخل قفس نمیمونه و از لای میله ها میاد بیرون و در پشت وسایل که میدونه دسترسی بهش نیست پنهان می شه و ساعت ها اونجا می مونه. در ضمن در طول روز ازش هیچ صدایی در نمیاد مگر زمانهایی که احساس کنه توی خونه تنهاست . در ضمن فکر می کنم بالای 2 سال داشته باشه چون یراق گردنش کامل هست .
    العان در وضعیتی هست که چه در داخل قفس و یا چه در بیرون وقتی دستم رو سمتش میبرم میاد روی دستم ولی فقط برای چند ثانیه و سریع از روی دستم پرواز می کنه . ممنون می شم از راهنماییم کنید . در ضمن ایا کار کردن با این طوطی فاییده ای هم داره یا نه .
    با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    سلام
    الان حدود 5 هفته هستش كه عسل رو گرفتم وحشي بود كه آوردمش خونه همون موقع پشت سرش 1 عدد پر نامرتب داشت بعد از چند روز اون پر افتاد و الان همين طور كه ميبينيد پشت سرش حالت كچلي شده چونهنوز كاملا رام نشده نمي زاره جلو برم ببينم اون قسمت داره پر در مياره يا نه سر و گردنش رو هم تقريبا زياد ميخارونه البته با اين نقطه خاص زياد ور نميره كلي ميخارونه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    4476

مشکل در مدفع شاه طوطی

با سلام خدمت دکتر سایت.
    من یک عدد جوجه شاه طوطی دارم که الان نزدیک به 3 ماه سن دارد.چند روزی است که نگاه کردم و متوجه شدم ک در هنگام دفع مدفوع خیلی زور می زند و به سختی دفع می کند و مدفوعش صفت نیست با این حال خیلی به خود فشار می اورد.لطفا مرا راهنمایی کنید

صفحه 26 از 84 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444576 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)